Малък Сечко Февруари 2004 щастливи майки ни направи- 4

  • 66 550
  • 260
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 11
Здравейте и от нас! От има-няма сто години не съм писала тук, ама пусто все нямам време... Много се радвам за успехите на дечицата ви, за съжаление ние още не можем да се похвалим с такива  Rolling Eyes С гърнето имаме малък напредък - акането го реализираме там Wink, ама с говоренето още хич не сме на 'ти'. Бърбори си човека, но нищо не му се разбира...Казва 10-12 думи като най-любимите са 'кола' и 'гооол' Mr. Green А иначе изкарахме и ние едно вирусче, но слава богу се размина без антибиотик. Като знам миналата зима как боледува цели 3 пъти ми се свива сърцето какво ли ще е тази зима Confused Давам 'Мултисаностол', а напоследък чувам добри неща за 'Есберитокс' и се чудя дали да не го пробваме. За сега толкова от нас, много целувки на всички майчета и бебчета Peace

# 91
  • Мнения: 3 098
Здравейте мили мами Hug
Не съм писала много дълго тук EmbarassedРадвам се,4е де4ицата ви се развиват толкова добре Peace.
Моята бубка порасна много,доста високо дете е.Като тегло съЩо е добре.Храни се от доста време сама и се справя много добре.Разбира вси4ко,но не желае да говори много Thinking Със акането Flutter ве4е я слагам на нейната дъска в тоалетната,така ми е по_лесно,не искам с гърне.Все оЩе е много избирателна,не желае да играе с кое да е дете Crazy. Пее 4удесно,май като навърши 3 години Ще я записвам в музикална школа. Flutter На градина все оЩе не ходи,напролет Ще я праЩам,сигурно Ще лудна,докато се адаптира ooooh!
За сега е това,до нови среЩи Hug

# 92
  • Мнения: 910
Днес ставам на 28, мами! Черпя!

 beer  party023

# 93
  • Мнения: 69
Киша честит рожден ден.Да си жива и здрава и каквото си пожелаеш да се збъдне.Целувки на малката палавницаот Вальо.  bouquet

Последна редакция: ср, 23 ное 2005, 16:03 от veneta ivanova

# 94
  • Мнения: 11
Честито!   bouquet
Жива и здрава бъди, да получиш най-хубавите подаръци! Hug

# 95
  • Мнения: 3 098
 newsm59  bigdance2 Tada
4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,КИшАЖелая ти здраве,Щастие и късмет  bouquet
Ние големи съвпадения_ти си ми набор,а децата ни са родени даже в един и съЩи ден Mr. Green

# 96
  • Мнения: 1 512
Честит рожден ден, Киша!  bouquet  bouquet  bouquet
Пожелавам ти много здраве, слънчеви дни и много любов!!!


пп. Честитя ти на патерица, защото едва днес се надигнах от леглото, лош вирус ме нападна

# 97
  • Мнения: 910
Благодаря ви, скъпи мами! Simple Smile

# 98
  • Мнения: 69
Здравейте мами.Коледа наближава.Измислих те ли подаръци на вашите водолейчета.Аз се колебая между музикална играчка ,кола или камион.За сега на тези играчки съм се спряла.А вие на какви играчки сте се спряли?

# 99
  • Мнения: 11
И аз се колебая между кола или камион  Grinning -  не че си няма, ама вече всичките коли са само с по 1-2 колела Blush... И за конструктор някакъв се чудя, много обича да се занимава с такива неща...Абе въобще много неща ми се купуват, ама не може Stop Wink... все пак трябва да останат пари и за подаръци на другите роднини и приятели

# 100
  • Мнения: 1 512
Ние още не сме измислили подарък, а освен това ще трябва да мислим за подарък от дядо Коледа в яслата  newsm78 Криси ще има тържество в яслата на 16-ти, само че без родителите Sad А аз така очквах първото Коледно тържество на моята бубинка... Оказа се, че педагожката напуснала и сега нямат човек. Но все пак учат песнички, учат цветовете, дори си имаме вкъщи нарисуван червен балон- имали са занятие за червения цвят Simple Smile- занимава ги другата госпожа.
А вие докъде сте със зъбите? На Кристина сега й никнат кучешките отгоре и е  Crazy Трудно заспива и повече налита на сокове и чайчета, отколкото на манджа. Всъщност предпочита нещо твърдо, морков или бисквита, за да си чеше венците.
това е от нас, ще очкваме и другите да се обадят и да споделят идеи за подаръци на дребосите Heart Eyes.
Поздрави,
Алекс и Криси  bouquet

# 101
  • Мнения: 69
Здравейте мами.На Вальо му проби вече последното зъбче и се поуспокои.Но няма да ви казвам че последният кучешки зъб го мъчи два месеца .За Дядо Коледа още не са казали че ще имат във яслата /може би защото са мънички и като видят дядо коледа някои деца могат да заплачат/.Мами давайте предложения за подаръци  за нашите водолейчета. smile3524сладки сънища на вашите дечица.

# 102
  • Мнения: 684
Здравейте иот нас!
О,Йоанна вече си е поръчала бебе от дядо коледа в яслата-така ни бе съобщено от лелките които ги гледат Joy Joy Joy
А от нас съм намислила няколко неща-количка за бебета(по голяма )че нашата вече и е малка и шейна  Laughing

# 103
  • Мнения: 1 512
Ооо, Льонка, ще ти открадна идеята за шейната като коледен подарък Laughing А за РД измислих :колело (ама не от тия китайските с кучешките глави) или конче на колелца, дето е и като люлка- всъщност сега се зачудих дали е подходящо? Ще може ли да го кара навън newsm78
Поздрави,
Алекс

# 104
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Здравейте и от нас мами,
И аз не съм писала от векове Laughing
 Алекс е станал един прекрасен малък умник и всезнайко Laughing Разбира от всякаква техника,нищо не ни се опира Laughing Ами то с такива умни мами и тати,не му е лесно на детето Laughing Laughing Laughing

С гърнето никак не ни се полу4ава,имам 4увството 4е направо ще "проходи" на тоалетната 4иния....Ама не се притеснявам Laughing
 Говориме си разни там неща,прави изре4ения,разбира вси4ко,имаме пълна уста със зъбки,и въобще растем със светкави4на скорост Laughing

Не е на ясла,засега съм преценила ,4е е още малък,но определено иска да си контактува с връстници,и се замислихме с няколко мами да си направим групи - да събираме децата,всеки път при разли4ни мами,така хем те ще контактуват,хем ние ще пием по кафе:-))) Как ви се вижда идеята?Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт