бременна за трети път

  • 4 676
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 79
Сташно сте мили всички!МЕРСИ!

# 16
Честно казано ми харесва с 3.При нас е една малка лудница JoyНо големият батко много помага а и каката се чувства горда че може да направи нещо за бебо.Не се притеснявай!Просто ще ти бъде малко по-весело.

# 17
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Честито!  bouquetЧестно казано и на мен ми се иска да имаме три дечица,но май няма да се престраша.Поздравявм те за смелостта ти. HugЛека бременност!

# 18
  • Мнения: 3 478
Това е страхотно! Честито и леко бременеене. Аз също много бих искала трето някой ден.

# 19
  • Мнения: 728
  bouquet Честито!   Hug
Място за объркване няма, ти си гляма късметлиика, имаш си нова радост, и двама помошника.  Hug
Желая ти леко бременеене.  Hug

# 20
  • Мнения: 961
Честито! Поздравявам всички жени, решили да имат повече от 2 деца.   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 479
Честито!Ако не ми бе починало 1-то, и аз щях да сьм с 3!По-голямите ще ти помагат и нямаш ядове!Пожелавам ти живо и здраво бебче! newsm10

# 22
  • Мнения: 79
dannyha,съжалявам за детенцето ти!Желая здраве и късмет на цялото ти семейство! newsm10

# 23
  • България
  • Мнения: 3 621
Страхотна новина   bouquet Пожелавам ти една малка принцеса( а може и принц ), която ще е най-щастлива с двама батковци  Grinning

# 24
  • Мнения: 323
Мога само да те поздравя  bouquetЛека бременност и здраво бебче на финала!!! Peace
  bouquet

# 25
  • Мнения: 79
Честно казана ме е страх от раждането Embarassed!Една приятелка на скоро роди  7години след първото раждане и беше доста тежко!Лекарите и бяха казали,чемнлвреме е минало-все едно и е за първи път...какво ще кажете а ???

# 26
  • Earth
  • Мнения: 1 952
СУПЕР  smile3525 newsm51

ЧЕСТИТО   bouquet

# 27
  • Мнения: 9 903
пиши тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=261921.0 засега 10 от тях очакват трето дете Simple Smile все през септември Simple Smile

# 28
  • Мнения: 922
Децата са най-голямото богатство. Честито!!! Лека бременност.

# 29
  • Мнения: 2 584
Честно казана ме е страх от раждането Embarassed!Една приятелка на скоро роди  7години след първото раждане и беше доста тежко!Лекарите и бяха казали,чемнлвреме е минало-все едно и е за първи път...какво ще кажете а ???

ами аз ще каже че не е вярно, разликата между сина и малката е 13г. родих за 10мин. без никакви проблеми и усложнения
ние сме четири деца три сестри и един брат разликата между мен и най малката ми сестра е 14г. и майка ми не е имала никакви проблеми, нормални раждания

Общи условия

Активация на акаунт