Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Само ще ви кажа какво ми каза една позната, след като й казах, че детето ми плаче сутрин, когато отиваме на градина:
-Защо не й даваш успокоителни? Има много хубави- детски!
Аз я гледам изумено, а тя:
-Ами да! В нашата ясла им дават!
И беше много доволна от факта. Shocked


 Не вярвам и на дума от написаното!!!!!!


 Никъде няма да посмеят да дават успокоителни на деца, особено със знанието на родителите им!И няма малоумни родители, които биха били доволни да упойват децата им!

# 16
  • Мнения: 1 900

-Ами да! В нашата ясла им дават!
Никъде няма да посмеят да дават успокоителни на деца, особено със знанието на родителите им!И няма малоумни родители, които биха били доволни да упойват децата им!
Това ми се струва невероятно, как така ще дават успокоителни на деца в ясла?

# 17
  • София
  • Мнения: 2 768
Само ще ви кажа какво ми каза една позната, след като й казах, че детето ми плаче сутрин, когато отиваме на градина:
-Защо не й даваш успокоителни? Има много хубави- детски!
Аз я гледам изумено, а тя:
-Ами да! В нашата ясла им дават!
И беше много доволна от факта. Shocked
а коя е тази ясла, където дават успокоителни, та да бягам далеч от нея...

# 18
  • Мнения: 984
Моето мнение е че най-вероятно именно едно от тези две деца е занесло лекарствата и предния път.
Peace Peace
99 % съм убедена, че е точно така.
Вината на никоя от учителките или възпитателките не беше доказана, а децата мълчат и не казват нищо от солидарност едно към друго.
Кой знае коя лбаба си е оставила лексотана и внукът/внучката й са ги занесли в детската градина и са почерпили най-близкото си приятелче ....  Tired
Дано поне сега разберат какво е станало!  ooooh!
напълно подкрепям, децата са от тези, които се натровиха ноември месец. Трябва да е много глупава, да трови същите деца, явно е взето от къщи и родителите си траят, сега дано се разбере

# 19
  • Мнения: 88
Не знам до колко е вярно, но майката така ми каза. И аз бях изумена. А знаете ли какво каза една лекарка!? Звучи като виц! Нейна позната в детска градина:
-Днес децата бяха доста, но утре като направя едно течение, ще изпокапят.
Бях шокирана, но когато съм го казвала на други майки, не всички бяха учудени. Имаше коментари от рода, че са чували, че правят течение докато спят децата.
Ако не бях го чула лично, нямаше да повярвам. Може би.

# 20
Това се случва за 2 път.
Ако допусна че първия път са взети от баба, родител от вкъщи, след случилото се струва ми се всички родители добре са обяснили че не трябва да правят така, говорили са много с децата. Другото е че децата или повечето деца имат страх от болници и повторно отиване в пирогов определено е силно мотивиращо за да не правят отново подобна беля.
Ако допусна че учителка ги дава в малки дози за да укротява по буйните деца, слага ги в храната например (втория път са се почувствали зле след следобедния сън) това е по логично.
Истината е че някои възрастен в тази градина вреди на децата. И дано клетвите на майки го стигнат.
Майки да не бъдем безразлични - става въпрос за децата ни. Дано полицията си свърши работата и скоро се разнищи случая.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 437
Това се случва за 2 път.
Ако допусна че първия път са взети от баба, родител от вкъщи, след случилото се струва ми се всички родители добре са обяснили че не трябва да правят така, говорили са много с децата. Другото е че децата или повечето деца имат страх от болници и повторно отиване в пирогов определено е силно мотивиращо за да не правят отново подобна беля.
Ако допусна че учителка ги дава в малки дози за да укротява по буйните деца, слага ги в храната например (втория път са се почувствали зле след следобедния сън) това е по логично.
Истината е че някои възрастен в тази градина вреди на децата. И дано клетвите на майки го стигнат.
Майки да не бъдем безразлични - става въпрос за децата ни. Дано полицията си свърши работата и скоро се разнищи случая.

Точно с идеята да го напиша влезнах. И според мен някоя учителка дава съвсем умишлено. Колкото и гадно да зучи и недопустимо...за мен това е единственото вероятно нещо по двата случая.

# 22
  • Мнения: 984
Това се случва за 2 път.
Ако допусна че първия път са взети от баба, родител от вкъщи, след случилото се струва ми се всички родители добре са обяснили че не трябва да правят така, говорили са много с децата. Другото е че децата или повечето деца имат страх от болници и повторно отиване в пирогов определено е силно мотивиращо за да не правят отново подобна беля.
Ако допусна че учителка ги дава в малки дози за да укротява по буйните деца, слага ги в храната например (втория път са се почувствали зле след следобедния сън) това е по логично.
Истината е че някои възрастен в тази градина вреди на децата. И дано клетвите на майки го стигнат.
Майки да не бъдем безразлични - става въпрос за децата ни. Дано полицията си свърши работата и скоро се разнищи случая.
Аз на моето повтарям едно и също нещо по 10 пъти и на другия ден няма и спомен от това, което съм казала. Ако е умишлено действие говорим за психопат, а предполагам, че след случката учителките са минали през психо тест. За мен истината се крие в някой безотговорен родител, персонала не може да следи 20 деца всяка секунда какво правят. Сега заподозрените са по-малко и истината ще излезе на яве

# 23
  • София
  • Мнения: 2 437
Лексотана е толкова силно лекарство, че ако едно дете изпие едно хапче, няма да могат да го вдигнат да си тръгне.  Rolling Eyes

А децата забравят много бързо това, което не им изнася Wink В случая присъстват лекари, боцкане с игли, болници...според мен е много наивно да се мисли за повторна детска игра. И особено, като е поета някаква доза лексотан, кято не е довела до дълбок сън.

Всъщност, разсъждаваме..но много искам да прочета някъде в нет-а мнение на специалисти- психолози, лекари, криминалисти.

# 24
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ами интересно е и друго...дали са с еднакви кръвни прби.....защото ако е детска игра....децата няма да вземат само едно хапче...може да изпие 2,3,4, че дори и повече...зависи колко има в наличност,..........и все пак ми е съмнително, дете което е преживяло стреса на болнично заведение един път да посегне пак към такава "невинна " игра







Последна редакция: сб, 02 фев 2008, 01:58 от Angel^wings

# 25
  • Мнения: 2 018
Ако приемем, че едно от децата носи хапчетата на градината, то това дете би могло и само да се натрови в дома си. Защо ще реши да си вкуса от тези хапчета само в градината. А и то няма да се задоволи само с едно хапче. Ако беше вярна тази теория, до сега щеше да има и нещастен случай!!!
Това щеше да се случи, дори и ако някоя от възпитателките си е забравила хапчетата на достъпно място. Децата ви задоволяват ли се една бонбонка?

Чувала бях, че се дават успокоителни на децата в храната. Не повярвах тогава. Сега вече се замислям.  newsm78 Предполагам, че това може да се получи, ако някое от децата изяжда две порции от десерта или яденето например. Средният ми син редовно си е отстъпвал порцията със спанак на друго дете, което си го е хапвало с охота.

# 26
  • Мнения: 1 294
В новините по БТВ, съобщиха, че лекарите от Пирогов са били инструктирани(не споменаха от кой,) да не изнасят информация за повторното натравяне Rolling Eyes
Дали пък нещо не намирисва силно в тази градина?

# 27
  • Мнения: 647
Само ще ви кажа какво ми каза една позната, след като й казах, че детето ми плаче сутрин, когато отиваме на градина:
-Защо не й даваш успокоителни? Има много хубави- детски!
Аз я гледам изумено, а тя:
-Ами да! В нашата ясла им дават!
И беше много доволна от факта. Shocked
Shocked Shocked Shocked
Що за безумие е това ?!?
ale4ka-pale4ka , моля те поразпитай тази твоя позната , нека даде малко повече подробности!
 ooooh!

# 28
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
На мен пък ми е най-странно, че родителите не са ядосани, даже напротив. Г-жите в тази група са сменени, децата са същите. За мен е родителска грешка, защото няма сила, която да ме накара да мълча, ако съм убедена, че градината ми е виновна. Децата са видяли какво внимание са им обърнали предния път и може да са имали нужда от още, ако не го получават по друг начин.

Последна редакция: сб, 02 фев 2008, 13:17 от Гита Ог

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Еее чак пък толкова да си помислят децата да се нагилтат с хапчета , че да им обърнат внимание... Мисля, че не е точно така. Но факта, че се случва за втори път е много неприятен. Според мен някой не си гледа работата.

Последна редакция: сб, 02 фев 2008, 20:43 от ivben

Общи условия

Активация на акаунт