КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 4

  • 19 772
  • 304
  •   1
Отговори
# 30
Добре си ни дошла, Баба Яга!  bouquet
Аз съм също нова, още не мога да правя големи красоти, но малките съм ги усвоиила. newsm51
Тук е много хубаво и можеш да се чувстваш, като у дома си.
Всички тук сме едно голямооооо семейство. family6
На теста се пробвах, аз вече съм пристрастена към нета. Това си е.  newsm53
 atworkКато се върна от работа и съм в нета, като сготвя, пак на нета и въобще само в него.

# 31
  • Мнения: 804
Добре дошла, Баба Яга!   bouquet  bouquet  bouquet

Аз мислех, че съм пристрастена, пък то ...
Имам само два отговора ДА (на 1 и 6 въпрос).

# 32
  • София
  • Мнения: 5 074
Е какво се правиш на ощипана и ти сега? 2 часа в денонощието и 365 дни в годината киснеш във форумите - след това ти е чудно, че имаш 7 "да". Чудно е, че имаш САМО толкова. Питам се на кои си отговорила с "не". Като гледам, май само на №7 може да бъде отрицателен отговора, поне за мен ...
След повторно разглеждане на анкетката, стигам до извода, че да-тата са ми точно 9. На нито един от въпросите не мога да отговоря с не.
По отношение висенето ми във нета, не си права по простата причина, че не са 2 часа. Аз бих прибавила една  0 отзад  Joy Joy Joy

# 33
  • Мнения: 247
 ... не съм пропуснала 0 след двойката, ами 4 - 24 часа в денонощието съм искала да пиша ...
Вчера обаче аз се откъснах тотално от нета и за сведение на скиорките ходих до един ски-курорт в .... Гърция /не съм много сигурна, но той е може би и единствения у комшиите/. Много близо до новия ГКПП Илинденци. Ще разказвам по-подробно ако се интересувате. Определено бях изненадана в добрия смисъл.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 614
... не съм пропуснала 0 след двойката, ами 4 - 24 часа в денонощието съм искала да пиша ...
Вчера обаче аз се откъснах тотално от нета и за сведение на скиорките ходих до един ски-курорт в .... Гърция /не съм много сигурна, но той е може би и единствения у комшиите/. Много близо до новия ГКПП Илинденци. Ще разказвам по-подробно ако се интересувате. Определено бях изненадана в добрия смисъл.
Еейй момиченцееее.Почна пък спряя нали ?Само ако си се пързулнала и за нас със бабче по веднъж ,тогава разказвай- да не ни дразниш .МАЙТАПЧЕ hahaha Разказвай.

# 35
  • Мнения: 804
Банскобг, разказвай, не се помайвай. Кажи и за цените, като по нашенско ли са.

# 36
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Знаех си , моята позоция е:-- При 4 – 6 положителни отговора – шансът да се превърнете в зависим/а от интернет е голям   Joy Joy Joy
Бабки-разбойнички, папосле внуците и децата ни диви ,подивели- то с таквиз маминки, кви ли да са?! hahaha

# 37
  • Мнения: 247
Не се дразнете, не ми завиждайте - нито веднъж не се пуснах  Embarassed Отидох на разузнаване. Планината се казва Фалакро и като планина не нищо особено. Ски-курорта е на малко над 1700 м н.в. Няма никаква растителност с изкл. на треволяк. Няма и камънаки, абе могат да си се пързалят където им скимне при достатъчно сняг. Имат два 3-седалкови лифта, няколко  "панички" и още няколко детски. началото на всички съоръжения е в една сравнително широка котловина, а самите линии и пистите са по върховете около нея. Във въпросната котловина е организирано по безупречен начин паркирането на огромен брой коли - безплатно!, има място за каране на моторни шейни, има и няколко заведения и това е. Никакви хотели, никакви строителства. Страшно много  подредени в редички каравани на колела имаше, но така и не разбрах как се наемат и колко струват. За няколко дни абсолютно всичко може да се разкара от там и само от лифтовете да личи, че това е ски-център. Брошурата ми е в колата и по-късно ще ви пиша цените. Сега си спомням само най-високата - 20 евро за цял ден за всички съоръжения.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 614
E че то тук си е по гот бе . newsm78 Тия гърчуля кво ще им пълним гушите .Тук условията са по хубави ,а и цените също .Поне в нашия край е така за Банско не знам.

# 39
  • Мнения: 247
E че то тук си е по гот бе . newsm78 Тия гърчуля кво ще им пълним гушите .Тук условията са по хубави ,а и цените също .Поне в нашия край е така за Банско не знам.
Не знам къде е горно нанадолнище и как е там, но ,извинете за нескромността, Банско си е дъ бест. А за пълненето на гушите - ок, няма да ги пълним през зимата, само през лятото ще го правим.

# 40
  • Мнения: 804
Банскобг, това дето си го видяла не ми звучи много привлекателно. Само голи баири и лифтове нещо не ме привличат. Мразя "Лунните" пейзажи. Няма ли гора наоколо да ми пълни душата не го броя за курорт. Какво като картата е 20 евро, за това, което описваш и те са им много.
Банско стана ски курорт на много високо ниво. Дочух, че същите собственици, се готвят и на Витоша да инвестират, което ще е особено удобно за нас. Чакам и се надявам до тогава вместо от ски от памперс да не се нуждая  Mr. Green

Попаднах на нещо забавно. Ето отговорите на първия въпрос, според зодията на отговярящия.
Колко души от вашата зодия са нужни, за да се смени крушка?
Овен: "Само един. При това може да смени не само крушката!!!"
Телец: "Предпочитам естествена светлина. И абсолютно сигурни ли сте, че старата крушка е изгоряла? Мразя да хвърлям неща, които биха могли да са полезни!"
Близнаци: "Един вероятно е най-добрият вариант, защото ако са повече от един, ще се отплеснат в разговори и напълно ще забравят за крушката..."
Рак: "Четирима. Един рак и трима психотерапевти, които да помогнат за мъчителния процес на смяната"
Лъв: "Истинските лъвове не сменят крушки! Истинските лъвове намират някой друг да направи това вместо тях."
Дева: "Точно 1,655221 души в средностатистическия случай"
Везни: "Добре, де, ще го направя... освен ако ти не си така добър да го свършиш вместо мен, но явно си много зает в момента... тъй че ще го направя... И все пак, не искаш ли ти да го свършиш?"
Скорпион: "Нито един. Скорпионите не ги е страх от тъмнината!"
Стрелец: "Айде стига, бе! Я погледни навън... Слънцето грее, птичките пеят, животът е пред нас, а ти се шашкаш за някаква глупава крушка?!?!?!"
Козирог: "Нямам време за глупости."
Водолей: "Виж сега, енергията е материя, а дали материята е енергия още не е доказано, но със сигурност светлината е форма на енергия и тъй като електрическата крушка е материя...."
Риби: "Каква крушка?"

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 18:08 от babche

# 41
  • Мнения: 247
Ъхъ, така е, скорпионите не се страхуват от много неща.
Бабче, нашите планини са несравними и неописуемо красиви. За Банско понякога ме избива, по-скоро избиваШЕ, на локален патриотизъм и не винаги съм обективна. Но планините ни и особено Пирин .... нямам думи. Смятам се за невероятен късметлия, че мога да съм в планината 5 минути след като го поискам.
Вярно е, че концесионерите на ски зоната ще са същите и за Витоша - сигурно ще го направят още по-добре там, защото няма да допуснат грешките от Баонско. Говоря за Първа инвестиционна банка.

# 42
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294
Писах,писах,писах...и накрая какво натиснах  newsm78 няма ми го писането! Бабешка работа! Та на въпросите: по класацията съм с 4 отговора "да" - има какво да се желае,но ще ви настигам.По втората - аз съм си лъв!Точно отговаря - затова си имам мъж,при това работохолик /това в някои случаи не е за завиждане/. За ски-курортите съм пас :не съм се качвала на такова чудо от дете и не бих почнала тепърва - крехки са ми кокалите,а теглото доста!Пък и там е студено,а лъвовете не го обичат!
А сега за друго: моля за помощ софийските бабетки! Имам дружка от кв."Белите брези", с която не съм се чувала от 2 години.На 18ти ноември /големият митинг на даскалите/ бях в София и се опитах да се свържа с нея на домашния.Казаха ми,че се избира с допълнителни числа отпред, но нямах време да звъня по оператори.Ако някоя знае какви са моля да ми помогне!Номерът й започва с 58-188-.. . newsm17 МОЛЯ!

# 43
  • Мнения: 7 387
                          Добър вечер,бабчета!!! Аз днес половин ден се правех на баба-хакерка за да разбия системата ,която е създадена ДА УЛЕСНЯВА РОДИТЕЛИТЕ ПРИ КАНДИДАТСТВАНЕ ЗА ДГ  Mr. Green От 9 ч успях да се регистрирам в 10.05 и след това чак в 12.46.28 записах детето под № 121 в собствената чми градина.И това ако не е пълна простотия здраве му кажи. Laughing На шефа казах,че ще си взема отпуск за да си вкарам детенцето в ОДЗ-то ,в което работа 35 години.Айде,да ми обясните каква простотия е това.
                           Сега нямам сили да ви прочета анкетката ,ама не съм чак толкова пристрастена, а и да искам не ми се отваря парашута.Хареса ми за крушката...... и рака с тримата психотерапевти. Joy Joy Joy
                            Да ви пожелая лека вечер,че да ида да отдъхна.Дано моя психотерапевт - личния да е сготвил вечерята. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 804
baba qnka, Пробвай с 8 или 9 преди номера.

Общи условия

Активация на акаунт