КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 4

  • 19 789
  • 304
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 247
Дидия, кое ни е наред в образователната система - от ясла до магистратура? Това, което се случи днес беше напълно очаквано, както и тъпите реакции на всички режисьори на този абсурд. В един пост в друга тема бях написала, че кредото на "специалистите" вероятно е - Защо да е лесно, като може да е трудно. Днес беше поредното потвърждение.
На мен лично не ми е ясно как се случват нещата с лексотаните при колегите ти...

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Банскобг--Аз съм от родопите .Родното ми място е до Пампорово .Обикновенно там ходя да карам.А във Банско никога не съм ходила но това което знам -че е супер всичко .

# 47
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 301
В нашия град има построени 2 нови детски градини,до мазилка! Дойде демокрацията! Спряха строежите. Няколко години в стаите се приютяваха бездомни цигани  /и ние ги имаме/ .Сега на първия етаж има заведение - цял хамбар, а на втория етаж е не само пусто, но и дограмата я няма.Сега се говори,че ще строят нова детска градина,че остоналите 3 не стигат.Това на какво прилича!

# 48
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 301
Я да питам още нещо.Аз вече толкова публикации имам /дори само в тази тема/ защо под името ми все пише,че са само 2 ?

# 49
  • Мнения: 7 399
                    Не познавам случая лично и не мога да твърдя,мога само да предполагам.Не съм далеч от мисълта,че родителите също могат да дават в къщи лекарства на децата си и реакцията да е по-късна или детето да си е взело от хапчетата без майката да види.Аз знам със сигурност ,че има случаи когато родителите слагат хапчето в джоба на детето си и му казват ....да не те види госпожата изпий си антибиотика.Джобовете са им пълни с ефизол и други смучещи се хапчета.Въпреки подписаните хиляди декларации от страна на родителите ,ЧЕ В ДЗ НЕ СЕ ВНАСЯТ ЛЕКАРСТВА или ако се внесат то се дават САМО на мед.сестра НАРУШЕНИЯТА ОТ страна на родителите продължават.
                    Не изключвам възможността ,че може някой от песонала да пие лексотан и да не е видял ,че децата ровят в чантата му,нооооооо.......втори път това да се случи ми се струва невъзможно.По принцип навсякъде има стаи за дрехите и вещите на персонала и те се заключват.
                    ИЗКЛЮЧВАМ напълно възможността на децата да се дават  УМИШЛЕНО успокоителни .Това просто е в сферата на фантазията.Ти отговаряш заЖИВОТА И ЗДРАВЕТО на децата КАК ще му дадеш нещо ,което може да му навреди......трябва да си напълно луд сам да си осигуриш  затвора.Защото аз трудно осъдих докторите осакатили ръчичката на детето ни и продължавам делата,но за учителя - при подобен случай ще го осъдят за 2 минути и ще го оплюят без проблем навсякъде.
                    В подкрепа на горенаписаното искам да кажа,че съм забранила гримове и червила ,защото се омазват яко , а и вирусите вървят от уста на уста и какво става....намирам червилото и отговора на детето ...мама каза да скрия от теб, а на майката ..... е какво толкова е станало.Същото става и с хапчета и сиропи.
                    В крайна сметка в тази ДГ специалистите трябва да си свършат работата и да си понесе виновния последствията.Както казах аз мога само да предполагам.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 745
Добър вечер,момичета! Прочетох теста,но смятам,че ми е още рано за него. По въпроса за зодиите-Аз съм Мара подробната- зодия Дева. За ски курортите- ще бъда компания на  baba gnka- по същите причини,като нея.От всички спортове ми остана само летенето на метла. А по въпроса за лексотана и другите лекарства ...съм изправена на "Задни нокти" от ужас.Смятам,че това не може да бъде случаиност.Просто не е възможно някои да е толкова престъпно небрежен.









"

# 51
  • Мнения: 4
Еееее момичета здравейте и от мен. Добре дошла на Баба Яга в редиците на най бойните бабчета. newsm51
Бабчета гледахтели тази вечер, великолепната шесторка по бтв? Страхотно напълниха ми душата, даже с моят мъж и децата си потанцувахме. Направихме си купон.

# 52
  • София
  • Мнения: 5 074
И аз да кажа - обичам планината, особено Родопа. Израсла съм там. Баща ми беше минен инженер, ентусиаст, строител на Родопския минен басейн. Помина се в средата на строежа на мините. Останахме там с майка ми, след което се омъжих и дойдох в голямото гадно село.
Ски не карам, Защото първото ми качване беше увенчано с неуспех - яко падане по дупе /тогава беше такова, не че сега е по-голямо, ама причините са други  hahaha/ и страха след това беше голям.
Зодията ми е РИБИ, нали се сещате, че не мога и да плувам, ама винаги се измъквам по течението, незнам как става - рибешка му работа.
Във връзка със скандала с детската градина, съм абсолютно убедена, че става въпрос за провокация. Някой иска да дисквалифицира някой от въпросното заведение, няма да изпадам в подробности защо мисля така- не гледам крими филми и сериали, не съм и криминалист.
И ако ме попитате, защо ми е гадно настроението - ще ви отговоря, ама после щото ще ме бият за дългия пост #2gunfire
И накрая - аз съм най-неучтивата в бабешката тема #Crazy Защото не поздравих Баба Яга с добре дошла  love001

# 53
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Моничка , гледах шесторката душко. Много ми хареса.
Аз минавам цял ден само на тъгъдък през форума и утре ще е тъй, че изнасяме девет дена утре.
 hahahaХулиганката била неучтива , ма и ти го каза. Ей , Хулиганче-мамче , стегай се и без ядове.
Айде по- късно , ще метна едно очО.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Ето ви още едно за зодиите .Да но пък забравих че ние секс не правим тъй че....


Типичен коментар след секс?
 

Овен: "Хайде пак!!!"
Телец: "Ама как огладнях! Подай ми пицата."
Близнаци: "Къде е дистанционното?"
Рак: "А кога ще се оженим?"
Лъв: "Бях страхотен, нали?"
Дева: "Трябва да изпера чаршафите..."
Везни: "Ако на теб ти е харесало, значи и на мен ми хареса."
Скорпион: "Хмм... да те развържа ли?!"
Стрелец: "Не ми се обаждай... Аз ще ти се обадя!"
Козирог: "Имаш ли визитка?"
Водолей: "Искаш ли да пробваме нещо лудо другия път... например да сме голи?"
Риби: "Ъъъ... Как ти беше името?"

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Каква е молитвата на вашата зодия?
 

Овен: "Боже, дари ме с търпение... И си го искам ВЕДНАГА, ЧУВАШ ЛИ?!!!!"
Телец: "Боже, дай ми сили да променя живота си... ама не веднага!"
Близнаци: "Ей, Боже (или Богиньо)... Кой си всъщност? Какъв си? Какво си? Колко сте? Изобщо не мога да си го представя..."
Рак: "Отче наш, знам, че не бива толкова много да завися от теб... но на кого друг да разчитам за важните неща в живота?"
Лъв: "Ей, тате, знам, че съм любимото ти хлапе и се гордееш с мен..."
Дева: "Боже, направи света едно по-добро място и не се издънвай като предния път."
Везни: "Господи, знам, че е крайно време да взимам решения сам, но искам да знам: какво мислиш ти по въпроса?"
Скорпион: "Боже, помогни ми да простя на враговете си, защото тези копеленца изобщо не заслужават!!!"
Стрелец: "О, всемогъщи, всезнаещи, всесилни, вечен Боже! Моля те за сто милионен път - помогни ми да не преувеличавам!"
Козирог: "Отче наш, мислех да се моля, но знам, че трябва сам да се справя с проблемите си, така че... все пак благодаря!"
Водолей: "Господи, едни казват, че си мъж... други, че си жена... А аз казвам, че всички имаме по нещо божествено! Така че, защо да ти се молим въобще?"
Риби: "Отче наш, ти, който си на Небето... Понеже животът е гаден и смятам да му друсна една стограмка, нека тежкото ми пиянство и махмурлукът след това бъдат в твоя чест... Наздраве и амин!"

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Ето и още едно,много се смях щото си е самата истина Joy Joy JoyАз съм близнаци

Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели?

 

Овен: "Искам да говоря с управителя! Веднага! Мъртъв ли съм?! Не съм си и помислял, че може да ми се случи... Ами добре, тогава искам един кристален дворец върху облак с бяла светлина като онзи там!"
Телец: След като напусне тялото, Телецът осъзнава, че така остава без стомах и веднага се връща в него... И остава скептично настроен цял живот!
Близнаци: "Тук е страхотно... Направо приказно! Какви чудесни дворци, какви прекрасни облаци, колко светлина! Веднага ще звънна на близките ми, за да им разкажа... Каквоооо? Тук няма телефони ли?!? Връщам се!"
Рак: "Въобще не ме интересуват фактите! Раците живеем по 125 години! Точка."
Лъв: "Нееее, не съм мъртъв! Не съм, не съм, не съм, не съм! Какви са тези хора с крила и бели мантии? И защо пеят? Не са в правилната тоналност! Мога да пея по-добре от тях! Този пък кой го направи диригент..."
Дева: След като е работила неуморно 60 часа, девата се възнася, преминавайки през изключително добре почистен тунел... Тъкмо й харесва, когато се сеща колко много ще липсва на близките си и моментално се завръща в тялото си. Първото нещо, което прави, когато се пробужда, е да погледне колко е часът.
Везни: "Я! Какъв красив тунел... А това в края Исус ли е? Ами ако е Мойсей? Да вляза ли в тунела? Да се върна ли? А защо пък да не си остана тук? Имам идея! Ще си направя агенция за запознанства на самотни души... Да я реализирам ли?"
Скорпион: "Ние скорпионите имаме поне девет живота... Една смърт не може да ме уплаши... А и какво по-хубаво от един астрален секс, докато пътувам през тунела на светлината?"
Стрелец: "Хаха! Баси якото, човек! Издигам се... Хахаха! Много е забавно! Не, изобщо няма да се връщам обратно в тялото си, толкова време се опитвах да изляза от там... Колко съм любопитен сега, ако знаеш! Дали отделните религии са в отделни видове рай? Хаха! Представяш ли си? Ииии... много готин тунел... Хахаха! Супер яко!"
Козирог: Изключително трудно е да се внуши нефизическо съществуване на козирозите... Ето защо в рая всички получават голям наръчник с инструкции, съдържащ специална глава "Как да станем милионери в астралното пространство" и подробен SWAT-анализ на живота им.
Водолей: "Това ли е раят? Ами той изобщо не е организиран... И е скучен... Пълна мизерия е това! Къде мога да подам молба за ада? Там поне правилата са направени, за да се нарушават. " ...след което отива в Рая и започва серия кампании за реформи и подобрения.
Риби: Повечето риби рядко обръщат внимание на това, че са умрели. Някои индивиди имат смътни спомени за това как крилати същества в бяло са им казали, че са объркали пътя и трябва да се върнат обратно в тялото си.

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 23:44 от zi4e57

# 57
  • София
  • Мнения: 5 074
Зичеее, откъде моме ги вадиш тез неща, дето  се чудя да се смея  или да плача Joy Joy Joy
Туй, последното , за мен ли бе пилееее Mr. Green
А, пък може и вярно да е, знам ли newsm78

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Не бе пилееее.За последното ми стана смешно , прочети БЛИЗНАЦИ аз съм newsm78 newsm78 ---ще се връщаммммм Joy Joy Joy Joy

Ти каква зодия си?

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЛЕКА НОЩ!   

Общи условия

Активация на акаунт