На бързо погледнах какво сте писали днес.
Много ми се иска да си пишем но ще имам гостии трябва да се правя
ППо късно ще се вкляча пак.
Здравейте, мили бабчета на своите внуци! milie=smile3525.gif]
! 
!
, ама вие за четири дни сте преполовили темичката! А още много
за няколко дни отсъствие!
! Но съм щастлива и преливам като шампанско от емоции! Всички вие най-добре ме разбирате!
!
Наистина е така! Преливам от щастие! Не само от това, че бях четири дни с внученцето, че я имах за себе си толкова дни, а защото получих и почуствах обичта и признателността на дъщеря ми и зет ми за това, че мога да ги отменя и помогна в труден момент. И не само изреченото, но и показаното "Благодаря!"... Чувството е невероятно!!! Истина е, че всеки трябва да то изживее, за да го осъзнае и сподели! А ние, бабите, го знаем най - добре!
!!



Препоръчани теми