Въпрос до мамите родили със секцио?

  • 4 645
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 586
Аз не съм имала такива оплаквания,според мен отиди на лекар! Flutter

# 16
  • Мнения: 11 004
Аз не съм имала такива оплаквания,според мен отиди на лекар! Flutter

Това е и моето мнение Peace

# 17
  • Мнения: 252
Не, нямала съм такива оплаквания.

# 18
  • Мнения: 357
много трудно пишках дълго време, имах някакво подпиране поне два месеца след секциото  Naughty

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз нямах такива оплаквания.Ако се притесняваш се консултирай с лекар  Peace
Също не съм имала такива оплаквания

# 20
  • Мнения: 1 477
Момичета осми ден съм след операцията и ужасно много ме боли когато ходя по малка нужда, чудя се дали не са ме наранили нещо с катетъра или... и аз не знам, но вече ме е страх да посетя тоалетната. Някой имал ли е подобно оплакване защото наистина започнах да се притеснявам ooooh!
И аз имах такъв проблем.Плачеше ми се като ми се приходи до тоалетна.Личната ми изписа някакво лекарство и до няколко часа ме облекчи.Но аз не кърмих и нямаше проблем да пия антибиотик.Консултирай се с лекар...

# 21
  • Мнения: 1 217
И аз съм нямала такива проблеми.
Нито ме е боляло,нито ме е щипало.
Консултирай се с лекар. Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 6 182
Аз нямах такъв проблем, но момичето в моята стая имаше, даже вдигна лека температура. Описа болките на лекуващата я гинеколожка и тя и обясни, че понякога катетъра предизвиква цистит. Изписа и някакво лекарство на билкова основа "Неоренал", което веднага и повлия, а и можеше да си кърми.

# 23
  • Мнения: 3 621
Сенди , да ти е живо и здраво бебчето и мноого мноого да те радва
Най-добре отиди на лекар , за да си по-спокойна и сподели после с нас какво е положението че и мене скоро секцио ме чака

# 24
  • Мнения: 4 451
Аз не съм имала такива проблеми, но ми се струва напълно възможно да са те наранили леко с катетъра. Ти сподели ли тревогата си с гинеколог?

# 25
  • София
  • Мнения: 1 320
Това е от катетъра. Просто при самото слагана или махане са те разранили или си получила цистит и затова сега усещаш тези болки при ориниране. При мен също ги имаше, някъде около 15-тина дни след раждането. Според мен няма за какво да се претесняваш, но ако са много болезнени и усилващи си,  се консултирай с лекар.  Peace

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не съм имала такива проблеми.Консултирай се с лекар.

# 27
  • Мнения: 693
Не съм имала такива проблеми.Консултирай се с лекар.
Peace

# 28
Аз имах страхотна болка,направо стисках зъби,когато ходех по малка нужда.От кътетъра е,защото когато ми го слагаха още страшно ме заболя.За 3,4 дни ми мина.Малко глупаво,но когато трябваше да кажа на лекаря,щяха да ме изписват и реших да не казвам,че ще вземат да ме оставят още в болницата и така минах без лекарства.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 640
Двете ми хлапета са родени със секцио, при голямата ми слагаха катетър, но нямах проблем след това, а втория път и катетър нямах. Тук доста мами имат подобен проблем, така че и моя съвет е ако не отшуми до ден, два да посетиш лекар, а междувременно може и да му се обадиш и попиташ.

Общи условия

Активация на акаунт