блестяща пудра

  • 8 596
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Revlon - SkinLights...пудрата е страхотна Peace

# 16
  • Мнения: 199
аз ползвам на bourjois.

има я и в светъл вариант

# 17
  • Мнения: 2 492
И аз си търся такъв ефект ще погледна на Lumene и Bourjois.  Grinning

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 12:28 от monica_bellucci

# 18
  • софия
  • Мнения: 2 140
Наистина на REVLON SkinLighs е страхотна.

# 19
  • Мнения: 757
аз ползвах на чифели една много хубава пудра и номер 8 беше точно с бляскави частици, много нежна пудра, много ми харесва ( струваше 8лв, в синя кутийка), ползвала съм и тази на чифели -> http://cgi.ebay.es/CIFELLI-GLITTLER-POUDRE-FANTASTIQUE_W0QQitemZ … #ebayphotohosting обаче е много по-лъскава и не ми хареса (беше към 12лв тази) не мога да открия снимка на другата пудра :/
много им е хубава козметиката

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
аз ползвам на bourjois.

има я и в светъл вариант
Ма то тва е руж,не е пудра. newsm78
Аз имам тъмното шоколадче,но немога да си представя дори да съм много черна да се наплескам цялата иначе на скулите седи супер. Laughing

# 21
  • Мнения: 2 631
Аз ползвам прахообразната пудра със светлоотразяващи частици на Манхатън  Heart Eyes
Последния път от много търсене нещо се обърках и си взех прахообразна, която се оказа, че не е с такива  #Cussing out  Tired  Close

# 22
  • Мнения: 2 492
Аз имам следното питане тази пудра на Лумене върху цялото лице ли я слагате или само на изпъкналите части на лицето т.е ефект "целуната от слънцето"?

# 23
  • Мнения: 7 474
На Лумене има такава,разкошна е. Peace

Карч на нашият пазар продават ли я? Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: X
Аз имам следното питане тази пудра на Лумене върху цялото лице ли я слагате или само на изпъкналите части на лицето т.е ефект "целуната от слънцето"?

Аз я слагам на цялото лице.  Peace

# 25
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Аз наскоро си взех една на Deborah



но е много малка, 5 г. иначе е много нежна на кожата

# 26
  • Мнения: 2 323
Здравейте! Интересува ме някой от вас ползвал ли е пудра със светлоотразяващи частици или блестяща пудра.Не крем!!! Преди годиви бях си купила една на Орифлейм много ми харесваше , но някъде изчезна и от тогава не мога да си намеря подходяща. Предпочитам да е безцветна.Тези , които са използвали на Орифлейм пудрата ще разберат какво точно имам в предвид.Моля, ако някоя от вас е използвала подобна пудра да сподели.Благодаря!!!

Има блестяща пудра отново в каталога на Орифлейм, но е компактна Simple Smile Много е хубава, малко по-лека от предната прахообразна на Джордани.

# 27
  • Мнения: 1 269
Аз имам на Манхатън със светлоотразяващи частици- антибактериална. Много съм доволна!

# 28
  • София
  • Мнения: 1 825
Момичета, от къде да купя в София пудрата на Lumene.

Карчева, нямам идея какъв ти е цветът на косата в момента, но русото ти стои перфектно. Дали защото се усмихваш? Знам ли, но определено ми харесваш повече.

# 29
  • Мнения: 578
На Ейвън прахообразната минерална пудра има такъв блестящ ефект. Доста е дискретен, не знам точно какво имаш предвид под "блестяща" обаче Grinning. Друг е въпроса, че малко трудно се нанася. Ако има и някой друг, който я ползва може да сподели. Мисля, че имаше и отделна тема за нея Thinking

Общи условия

Активация на акаунт