АПРИЛчето си ти гушни и на разходка излезни!

  • 8 456
  • 314
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 872
marini, ти ме разочарова от братска Румъния и ме накара да променя намеренията си. И двамата със съпругът ми сме лекари, но явно няма да сме по-добре там.Е,какво да се прави,ще залягам над английския и живот и здраве по-нататък ще видим на къде ще ни отвее вятърът.
 Честито зъбче на Томи   tooth  И ние още сме беззъби,макар,че целият долен венец е подут и напоследък е много неспокойна и ревлива.

# 271
  • Мнения: 872
Linofrina , много хубава снимка  Heart Eyes  И на Мира сигурно щеше да е толкова дълга косата,ако не я бяхме подстригали лятото.
 Да попитам тези,които поръчват от Ларедут - не се ли притеснявате от плащането по интернет,сега нали много се разшумя с това източване на банкови сметки?

# 272
  • Мнения: 350



smooth, щом не обичаш коремните преси, не е задължително да ги правиш. Simple Smile От тях ще оформиш и заздравиш коремните мускули, но няма да отслабнеш. За отслабване е крос-тренажора. Peace Моят много трудно успявам да го покарам, понеже ако Рая се развика, трябва да прекъсна тренировката и потна-потна да й обърна внимание. Ако стигна до него, това е вечер или в почивните дни, когато баща й си е вкъщи и се занимава с нея. ooooh!
И ЧЕСТИТО ПЪРВО ЗЪБЧЕ НА ТОМИ!!! Hug


Да, така е , първо трябва да го сваля коремчето, пък после ще го стягам.Моят кростренажор съм го изкарала на остъклената тереса в стаята на Томи, там не се отоплява и е приятно студеничко, а пък си и гледам хората навън.Ще го въртя по време на по-дългия сън на Томи, за да имам време и за душ! А пък домакинската работа ще е за по-краткия му сън.Айде, малко време и за мама.....!

# 273
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 778

 Да попитам тези,които поръчват от Ларедут - не се ли притеснявате от плащането по интернет,сега нали много се разшумя с това източване на банкови сметки?

Някои банки към реалната си дебитна карта/сметка предлагат и виртуална. Т.е. прехвърляш само толкова пари, колкото ти трябват за плащането. Или просто държиш на дебитната си карта само толкова пари, колкото ти трябват за съответната поръчка.

Честити озъбени бебета  tooth

# 274
  • Мнения: 1 986
Linofrina, невероятна снимка! Как няма да я публикуват два пъти!!!
di_p, съжалявам, че те разочаровах, но за повечето неща мисля, че съм права и не преувеличавам, повлияна от ''топлите'' чувства, които ми насажда мъж ми към тях! Естествено, ако успеете да си намерите работа в частна болница за 5-6000 евро заплата, ще си живеете добре, но...Имаме познат, който работи за доста пари тук и предпочита да си живее тук, а не в БГ, но има основателна причина...Там няма да си намери такава работа!
smooth, за колите си права. Масово карат скъпи коли, но същевременно е пълно с ДАЧИИ под всякаква форма!
tevolere май питаше какво ядат бебета на два пъти млечно хранене - около 10 му давам попара или кус-кус, а за следобедна закуска - каши, елда или грис.
А мамчета, които давате филии - как ги правите? Просто върху филията слагате кашкавал...или и масло...или ги запичате...или по желание на клиента?
newsm78

# 275
  • Мнения: 226
Днес съвсем изключих, че Алекс става на 10 месеца! Месечинките вече не са толкова вълнуващи с наближаването на първата годинка! Grinning Честито и на другия Алекс!
Виждам, че килограмите са отново тема. Аз съм доволна от себе си - вече повече от месец не хапвам сладко и бял хляб, ходя 4 пъти в седмицата на таебо, каланетика или боди атак и пия Лкарнитина. Дрехите са ми доста свободни. Не знам като килограми колко съм свалила - не се тегля! Но ще продължавам. А и в залата се разтоварвам!
За награда си направих един як шопинг миналата седмица от намаленията в марковите магазини. jump Похвалих се!
marini, и аз имам такива впечатления за Румъния. Наистина румънците са все още с ромския си манталитет, но заради по-строгата дисциплина и по-стадния инстикт там са по-напреднали от нас в икономическо отношение и са по-добри в ПРа си пред Европа-та. Повечето големи компании локализират централите си в Румъния заради подлизурковскя им манталитет и чуждопоклонничество. При всички положения българите са класи над румънците, но като индивидуални личности. Като държава са по-добре организирани. Но те всъщност открай време са били строга полицейска държава. Аз съм от Русе и навремето много често пътувахме с майка ми и баща ми до Букурещ. Там за плюене на улицата можеха да те вкарат в затвор! Shocked
А и 20милионното им население е голямо предимство - 3 пъти по-голям пазар от нашия!

# 276
  • Мнения: 1 114
Здравейте и от нас!
Честити месечинки на празнуващите и зъбчета на озъбилите се.
Ние още сме от беззъбите.
От няколко дни има промяна в апетита и незнам на какво да го отдам. Отказва ми млякото сутрин, на обяд на половината пюре, почва да върти главата и да стиска уста, следобяд изобщо вече незнам какво да и давам, на всичко се муси.  Иначе няма температура, има настроение, просто незнам???

# 277
  • Мнения: 145
Майка ми живее в Русе и ние често ходим там, та вече успях да намразя румънците. Те буквално са окопирали града. Ходят на тумби, крещят, блъскат се, много са нахални и изобщо не се съобразяват с нищо и никой! Наистина напомнят на нашите роми. Всяка седмица щурмуват магазините, които в резултат работят без почивен ден, но също така са направили и корекции на цените си...Та вероятно чувствата са взаимни Laughing

# 278
  • София
  • Мнения: 6 287
marini , благодаря за изчерпателното инфо   bouquet . Но защо ли описаната ситуация в Букурещ ми напомня толкова много на София  Thinking Личи си, че сме си с балкански манталитет. Но пък все пак са си по-напред от нас икономически, вярно, че са много по-голям пазар, аи Франция си гитолерира открай време (не случайно си приличат езиците им).

P0LLY , на озъбване ми прилича това поведение да ти кажа  Thinking Борис не е вдигал изобщо температура при зъбоникненето. Ама сега съм в опасения да не са му тръгнали предкътниците, че от няколко дена се мръщи на храната, което е много нетипично за него, буди се много, подсече се дупето му...

Satriani , браво  smile3501 Възхищавам ти се за ентусиазма за спорт.

Linofrina , разби ме тази снимка, какв акоса, не е истина!!!! Голяма сладурана, пу-пу

# 279
  • Мнения: 228
Русенките станахте голям отбор, браво!

Картите и ЛаРедут: не е по - опасно от тегленето на пари от който и да е банкомат или плащането на ПОС-устройство. В моята кредитна карта, с която пазарувам от френския сайт, почти винаги разполагаемата наличност е колкото да си платя поръчката и мъничко отгоре.

Снимката на Рая е култова. Мамина душичка!

Момичета, имам лично въпросче, несвързано с бебоците (или поне не съвсем пряко): някой от Вас има ли лични впечатления от сглобяемите къщи (тип канадски,, американски, финландски и т.н. т.е. солидни здрави и качествени къщи, а не бараки)? Интересуват ме мнения и препоръки за фирми.

# 280
  • Мнения: 1 925
За зъбките - забравила съм да ви се похваля от 1 седмица Мая е с 2 зъба отдолу  newsm44 И сега като че ли се е поуспокоила, че беше ужас ooooh!
Спането - Мая вече 5-ти ден ляга много рано към 19ч. изпива си млякото и заспива и така до 5ч. най-късно 6 е станала, направо не знам къде се намирам - толкова ми се спи тия дни  Tired Днес стана в 5ч.. намерих цаката да я нося в хола да си доспя и 1-2 дни се получи, ама на нея след 1-2-рия час почва да и писва в кошарата и почват едни викове и не може да спи ooooh!
За срещара и рожденниците - аз съм на 21-ви май  Mr. Green Половинката е на 2-ри юни ( като Дейзи Г  Heart Eyes ) - важното е купон да има
  Peace

# 281
  • Мнения: 11 025
Благодаря ви за хубавите думи за моето момиченце Heart Eyes   bouquet  bouquet

smooth, моят тренажор също е на остъклено и клюкарско място, но дребос не спи денем. Затова не мога да карам, когато аз искам.

# 282
  • Мнения: 228
Наистина ли не спят през деня някои дечица? Как издържат? За мамите им няма да питам... Моето дребно е голям ленивец; спинка поне три пъти на ден, при това единия път доста дълго (ако батко му не си е вкъщи и не вдига аларма).

Страчи, ами ние направо да организираме гала - вечеря в наша чест на срещата, а? Всеки като почерпи... Жалко само, че не сме една зодия.

# 283
  • Попово
  • Мнения: 687

А мамчета, които давате филии - как ги правите? Просто върху филията слагате кашкавал...или и масло...или ги запичате...или по желание на клиента?[/color][/b] newsm78
аз препичам филийката и след това мажа отгоре с чисто масло и сиренце, или само със сиренце-крема, или пък третия вариант за който някоя мама може да ми се смее е чисто масло с халва  Embarassed пастет за сега не съм давала, може би защото аз не обичам  Rolling Eyes
иначе за спането през деня, Тошката спи по 3-4 пъти но за по 20-30 минути макс, колкото да си открадне Simple Smile

# 284
  • Мнения: 350
Здравейте и от нас!
Честити месечинки на празнуващите и зъбчета на озъбилите се.
Ние още сме от беззъбите.
От няколко дни има промяна в апетита и незнам на какво да го отдам. Отказва ми млякото сутрин, на обяд на половината пюре, почва да върти главата и да стиска уста, следобяд изобщо вече незнам какво да и давам, на всичко се муси.  Иначе няма температура, има настроение, просто незнам???

зъби са, да знаеш!!!

Общи условия

Активация на акаунт