Розово колело - откъде?

  • 4 083
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 927
Така, вдигам темета, 'щото хем е за колелета, хем са писали варненки  Wink
Аз също търся колело, даже трябваше вече да е купено....Попаднах също на сайтовете, които са в тази тема.....
Единият магазин на Лидер байкс вече не е на генералите, а на ул. Родопи, близо до проектантска, но както и да е......Оттам ми казаха, че сезона на велосипедите се открива на 1.април и ако искам да почакам за новите модели!....и чакам Wink.....
Жената беше любезна, но като я поразпитах, се оказа, че нямат такова колело, което да е подходящо за моята девойка.......тогава споделих, че май ще отида при конкуренцията с колелета Дино.......тя ме погледна странно и ми намекна да внимавам, да не купя някое менте, защото миналата година имало фалшиви Дино в Метро и много хора останали недоволни......
Аз отскочих и до магазина на Венто байкс на ул. ал. Батемберг....

И сега съм в чуденка - какво означава истинско и фалшиво колело и как мога да разбера дали купувам фалшиво на цената на оригиналното?!


# 16
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз в края на краищата, т. к. не харесах нито едно колело из българските магазини и сайтове, поръчах от amazon. Доставиха го на английски адрес, откъде днес ще ми го препратят до Бургас, а аз ще го взема от там другата седмица в четвъртък-петък. Големи врътки за това колело! Crazy Надявам се всичко да е наред по пътя и да успеем да го вземем навреме (рождения ден е другата неделя).

Ето това колело очакваме.

bifana, като специалист, някакви отзиви за марката?

# 17
  • Мнения: 3 927
Ами честно казано, аз няма да купувам колело заради външността, макар че най-вероятно да е от розово-цикламената гама.... Wink И такива онлайн-покупки не са ми присъщи  Simple Smile
И май искам 16" - на живо сред около 6-8 модела Дино прецених, че 14" ще е малко на Преслава.

По-скоро се чудя дали наистина са италиански?!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 530
В понеделник очаквам внос, заповядай в склада да видиш документите. Ако се съмнявах в качеството им, на дали ще дам 2 год. гаранция  Thinking. Освен това в сайта ми са упоменати магазините, в които продаваме нашите велосипеди. "Метро" не фигурира, няма и да фигурира между тях. Поздрави на продавачката на "Лидер".

Последна редакция: сб, 22 мар 2008, 18:27 от bifana

# 19
  • Мнения: 3 927
bifana, aз коментирам това, което видях и чух във варненските магазини, не твоята фирма.......Кажи тогава от кой магазин да си купя истинско Дино?

# 20
  • Мнения: 3 927
Видях в подписа ти Simple Smile
Аз първо там проучвах, после продавачка в друг магазин ме обърка......вярвам, ще се съгласиш, че китайски ментета има на всичко в нашия свят и такива като мен, които не разбират от колелета могат да се подведат.....

Аз съм малко чешит, но обичам английската поговорка за скъпите обувки и има няколко неща, за които нямам нищо против да платя повече - в случая за колело на дребната.......

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ние пробвахме с 16" - Мони не успя да го подкара, 12" пък й беше твърде малко. Наживо 14" не съм виждала, надявам се да е добре.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 530
Във Варна единственно в  магазина на ул." А. Батенберг" продават " Дино". 14" ще дойдат в понеделник, което означава, че в края на седмицата ще има и във Варна. А, за китайските ментета съм съгласна. Всяко наше колело има знак, че е произведено в ЕС, Италия.
Chockolina, не ми е позната тази марка. Не мога да коментирам. Съжалявам.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 845
Бифана, ще има ли други, нови модели?

# 24
  • София
  • Мнения: 2 530
Да, ще има и ще са още по-хубави  Hug.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 845
Добре де, аз мисли ,че има само 12 и 16 цола. newsm78
Честно казано съм в голяма дилема какво точно да взема на Али-Едното ми се струва малко, а другото много голямо.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 530
14"  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1 845
Аз още преди разглеждах сайта на Дино уно не видях там 14 newsm78

# 28
  • Мнения: 5 255
Според мен е най-добре да се пробва с детето - така направихме ние  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 1 845
И ние така трябва да постъпим.
мам@, вие от кой магазин го купихте вашето, защото аз не се сещам магазин, където да ги продават тези Дино? Знам само в  Данет

Последна редакция: нд, 23 мар 2008, 21:14 от marissha

Общи условия

Активация на акаунт