Казвайте без бой!!!

  • 11 382
  • 93
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 463
Ех момичета,както ми се работи в момента!Наистина съжалявам че сте толкова далече,но пък лятото идвате към морето.Иса никакъв масаж,радиколита е възпалително заболяване,както и никакви топлинни процедури че ще се разнесе.Трябва да се спре възпалението,след това масажа ще ти се отрази много добре.СПА то в Равда се нарича "Емералд",но е много ново така че отзиви не съм чула.Идеята да си отворя СПА не е лоша!

# 91
  • Мнения: 8
Преди да се роди дъщеря ми работех като преводачка от Испански на Български език. Сега съм в майчинство.

# 92
  • Мнения: 4 458
Преди да се роди дъщеря ми работех като преводачка от Испански на Български език. Сега съм в майчинство.

Опаааа, намерих си учител по испански  Mr. Green


По въпроса с почивките сега съм на вълна планина, така ми се ходи, че ще се побъркам  Crazy
Оня ден бях на кафе на плажа, такова спокойствие и тишина.... Рааааййй. За момент си представих, че съм на терасата на моята огромна къща и зад мен е хамака, а пред мен двора граничещ с морето.... топло, спокойно а в далечината острови..... Казвам ви не ми се ставаше от там! Но..... друго си е на планина, еееееххххх.

Та, за професията ми, ужасно скучна работа (поне за мен) - финансист. Хората са казали да не се заричаш, че точно това ще те сполети и аз май спадам към примерите за това  Tired  Едно искаш, друго става, що така?  newsm78
Чат-пат когато има клиенти и не съм заета с редовната си работа се занимавам и с грим.

Иначе си имам и други професии от които не ми зависи прехраната - ей така  хоби може да се нарече.

# 93
  • Popovo
  • Мнения: 571
За пари вече не работя, защото не ме искат с тоз голям корем ( в болнични съм), ама за без пари от сутрин до вечер в къщи на двама мъже.

Общи условия

Активация на акаунт