Казвайте без бой!!!

  • 11 381
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Вижте сега колко съм любопитна. Основната идея ми е да се опознаем. Та искам да попитам с какво се занимавате? Какво работите?
Иса я знаем. Аз си казах.
Давайте вие...
Който не иска да се издава няма да му се сърдя много.  Mr. Green

# 1
  • София
  • Мнения: 6 999
Sad
Аз демек съм скучна  Thinking  Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 1 425
Аз демек съм скучна  Thinking  Crossing Arms
Ти си ясна Wink Не си скучна.

# 3
  • Мнения: 1 809
Аз се занимавам с международан логистика.Работя в транспортна фирма като диспонент.По-ясно казано-планирам и координирам цистерни Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 336
Ай, Малвина, добре, че го обясни по - простичко за нас простолюдието.

# 5
  • Мнения: 1 809
Ай, Малвина, добре, че го обясни по - простичко за нас простолюдието.
Стига ,как можа да кажеш това за простолюдието.Не го обясних защото ви подценявам ,а просто защото  и аз бях така  newsm78 като ми казаха,че ме назначават като дипонент. Confused

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 21:51 от MALVINA

# 6
  • София
  • Мнения: 1 752
Аз работя в маркетингова агенция. Най-общо търсим, намираме, привличаме нови клиенти за наш'те клиенти  Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 17 283
Аз се занимавам с финанси - работя с договорите ни с доставчиците ни - от година и нещо това.
Ама не искам вече  Mr. Green Искам да си се върна в добрата стара външна търговия, където бях предните 6 години и вече ми липсва  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 2 327
Аз работя модератор на сайт  Twisted Evil
Иначе в свободното си време съм програмист и зам. управител на софтуерна фирма.

# 9
  • Мнения: 2 863
Аз работя в чистотата.... рециклирам боклука в хорските души Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 336
Джали, таз длъжност ти я знаем.
Другите се изпокриха. Не казвате. Ще извадя точилката, като без бой не щете да говорите.  fight

# 11
  • Мнения: 911
Сиси, ама не щем, щото си въобразяваме, че сме сравнително анонимни тук (макар че Стън ни обясни, че интернет анонимност няма).  Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 8 348
аз не работа никъде и се занимавам с глупости
като проработя ще ви кажа

# 13
  • Мнения: 408
Аз съм много стар, и основното ми занимание е да си харча пенсията.  Laughing

# 14
  • Мнения: 2 336
Инкел, мечтата на всеки втори тинейджър е да работи пенсионер...  Mr. Green
Ако толкоз се чудиш за какво да си изхарчиш пенсията аз на драго сърце бих помогнала. Ама доколкото знам има доста мераклии покрай теб, които биха ти ударили по едно рамо в тази трудна задача.  Money

# 15
  • Мнения: 39
Аз пък съм на държавна работа и работя в едно от Министерствата в София.......не че не искам да кажа точно в кое, но мноооого мой колежки пишат тук (не точно в този форум де...), така че  мисля че това е достатъчно като информация.Мисля, скоро да се ориянтирам към частния сектор но.....ще видим

# 16
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Аз пък съм счети - зам.глав. в момента. Не е това, което искам да работя, но това ми осигурява постоянен доход. Иначе недвижимите имоти са моята стихия и мечта...

# 17
  • Мнения: 289
Аз съм проектант и ръководител взривни работи  Whistling

# 18
  • Мнения: 236
И аз скучна  Grinning...юрист

# 19
  • Мнения: 463
Рехабилитатор,работя предимно по СПА центрове.Мечтата ми е някой ден да мога да възстановявам хора с лечебна физкултура.

# 20
  • Мнения: 588
Аз съм в модния бизнес.

Общо взето зяпам манекени  Mr. Green (рядко) и попълвам екселски таблици (всеки ден по 100)
Освен това успокоявам виещи на умряло световни дизайнери (случвало се е). Много съм успокояваща брех.

Последна редакция: вт, 05 фев 2008, 12:51 от булка минка

# 21
  • София
  • Мнения: 433
Аз съм с няколко дини под една мишница. Отговарям за продажбите в една международна фирма, имам малък бизнес в чужбина (с който основно се занимава моя приятелка), а тази седмица ми предстои регистрация на фирма за консултантски услуги - обучения, оценка и подбор на персонал. Обичам да работя с хора, човешките ресурси са ми втора любов от край време, та...реших да се хвърля в частния бизнес... Всички сте warmly welcome!

# 22
  • Мнения: 73
Аз съм една скука...адвокат  Party

# 23
  • София
  • Мнения: 6 477
Аз и в друга тема съм казвала, че моята страст са генните технологии, образованието ми също е такова...ама това в БГ не храни мами и малките девойки. Та бърза преориентация ме доведе до туристическия бизнес. Цъкам резервации по цял ден, мислено обикалям цял свят, а и си говоря с цял свят. Не намирам работата си за скучна, напротив як купон, яко нерви и изобщо - WELCOME TO THE JUNGLE! Wink Wink Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 4 493
Аз и в друга тема съм казвала, че моята страст са генните технологии, образованието ми също е такова...ама това в БГ не храни мами и малките девойки. Та бърза преориентация ме доведе до туристическия бизнес. Цъкам резервации по цял ден, мислено обикалям цял свят, а и си говоря с цял свят. Не намирам работата си за скучна, напротив як купон, яко нерви и изобщо - WELCOME TO THE JUNGLE! Wink Wink Wink
Значи може да разчита ме на отстъпки при използване на вашите дестинации  Wink

Аз работя на държавна работа с обидно ниска заплата /и свободно работно време  Wink, което гледам да оползотворя за себе си  WinkJoy
по образовиен съм строителен инженер, но смятам че не ми е достатъчно  Sunglasses да съм пРоСт инж.  hahaha

# 25
  • Мнения: 351
И аз съм на държавна работа. Работя в Централно упревление на НАП - програмист съм. Заплатата не ми е "обидно" ниска, но не може да се сравнява с частния сектор. За сега единственото, което ме задържа тук е коректността на работодателя ми, когато стане време за отпуска и болнични.

# 26
  • Мнения: 161
Аз, работя в преводаческа агенция - сътруднича на шефа. bowuu

 Не ми е детската мечта това и изобщи чиновническото бюро тясно за моята волна душа (и разсеяност е)   Mr. Green ама какво да се прави все някак трябва да се плащат сметките  Wink

А иначе голямото ми призвани е да пътешествам, ама и аз за сега като Моргана  Hug   виртуално пътувам  и чакам да някой да ми донесе летящо килимче.  Flutter

# 27
  • Мнения: 2 336
Не знам защо излезе име на юристите, че са скучни...  newsm78 Аз просто казах, че Иса я знаем какво работи.

# 28
  • Мнения: 357
Аз пък се занимавам с маникюр, ноктопластика, декоративно лакиране, скоро и с педикюр ще започна да се занимавам, по цял ден рисувам нокти  pletka
Иначе съм финансист, счетоводител ... ама май това не ми е презванието  ooooh!
Ама нали най-важното е да си харесвам работата и приходите от нея, та не се оплаквам, харесвам си я, но си мечтая тайничко за собствен салон само за нокти Flutter

# 29
  • София
  • Мнения: 17 283
Леле, mama_chrisy , ама казвай бе, лелеее, къде работиш, да идваме всички при теб  Laughing Ноктите са ми новата мания  Flutter

# 30
  • София
  • Мнения: 6 999
... Ноктите са ми новата мания  Flutter

И на мен.  Flutter 30 години съм живяла с къси нокти и без лак, но от близо година ходя на маникюр и се харесвам Simple Smile
Казвай веднага mama_chrisy!!

# 31
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Off:  Ще трябва да мръднем на екскурзийка до Царевграда Търнов, ако искаме да ни направи маникюра mama_chrisy Laughing
Аз изревах по тоя въпрос в съответна тема в Красива мама и една съфорумка със салон в София беше така любезна да се отзове, смятам при нея да пробвам Party
Не че досега съм ходила без маникюр, ама все по-малко време имам да се правя сама, искам гел да си сложа.

# 32
  • София
  • Мнения: 17 283
Аз съм с гел  Flutter
Страхотно е, направо ме кара да се чувствам различна жена  Grinning

# 33
  • Мнения: 2 336
Айде да си спамя темата. Макар че това беше основния замисъл де - да се опознаем, да споделим тънкостите на своите професии.
Та какво е това гел за нокти?

# 34
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Аз работя в маркетингова агенция.
Ха така, още една колежка Grinning
Ама обозначавайте се и какво точно правите в сферата, 'щото моята компютърна дейност няма много общо с теренна работа или анализ, примерно Wink
И аз се трудя на същото поле, обаче работя с бази данни.

Сиси, ето една тема за гела, мисля и снимки има: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=149577.0;all

# 35
  • София
  • Мнения: 1 752
Аз работя в маркетингова агенция.
Ха така, още една колежка Grinning
Ама обозначавайте се и какво точно правите в сферата, 'щото моята компютърна дейност няма много общо с теренна работа или анализ, примерно Wink
И аз се трудя на същото поле, обаче работя с бази данни.


CTramell , и аз си имам вземане-даване с база данни Wink - в агенция за директен маркетинг работя.

# 36
  • Мнения: 6 315
Аз съм технописец (пиша-бриша документация към софтуер)  bowuu. Напоследък толкова работа имам, че време за форума - нъцки!  Sad

# 37
  • Мнения: X
Аз работя модератор на сайт  Twisted Evil



 hahaha hahaha hahaha hahaha
кееееееееееф
мерси, разсмя ме днес

# 38
  • Мнения: 408
Аз съм технописец (пиша-бриша документация към софтуер)  bowuu. Напоследък толкова работа имам, че време за форума - нъцки!  Sad
Май някъде от вашия бранш идваше преводния бисер:
"Mouse driver for Microsoft Windows."
"Мишка, шофьор за малки меки прозорчета"

# 39
  • Мнения: 1 023
мойта специалност е широкоразпространена, ма трудноусвоима:
кръ4марка, без кръ4ма
сервитьорка, без табла
барман, без шейкър
готва4, без скара
рецепция, без хотел

и докато 4акам, мале4ко да дръпне малко, 4е да дръпна и аз (щот мойта работа се работи нощем и е несъ4етаема с дете, ма ще го мисля), запълвам вси4ки секретарски и куриерски дупки в семейството. староро ми семейство, където аз съм детето.

# 40
  • София
  • Мнения: 17 283
"Mouse driver for Microsoft Windows."
"Мишка, шофьор за малки меки прозорчета"


Aaaaaaaaaaaa  Joy Joy Joy Joy Joy
Не не не, отдавна не съм се смяла толкова  hahaha hahaha
Благодаря ти, inkel , от сърце  newsm20

# 41
  • Мнения: 811
На попрището жизнено в средата съм все още неориентирана  ooooh!
Исках да следвам археология, ма зарад тогавашната ми голяма лИбоф (настоящето БНД), отидох в Русе и станах електронен инж.
Сега работя във фирма, дистрибутор на софтуер. Но скоро започвам курс по масаж и незнам накъде ще ме отвее вятъра.
Преди да забременея плетях пуловери на машина, голям кеф ми беше...

# 42
  • Мнения: 5 299
Маникюристка съм аз. В началото много си харесвах работата....... постигнах си целта, т.е .."задобрях".. и нещо взе да ми омръзва... ooooh!

# 43
  • Мнения: 357
Маникюристка съм аз. В началото много си харесвах работата....... постигнах си целта, т.е .."задобрях".. и нещо взе да ми омръзва... ooooh!
Защо така, Бейб?
Аз те познавам и от сайта за нокти, гледах ти и снимките на салона, много е готин!Както казваш, такмо си "задобряла"... от какво всъщност ти писна? От самата работа? Или от нещата свързани с нея???
Питам, защото аз по принцип си харесвам работата, но на моменти яко ми писва от клюките и интригите в нашия снобарски град, а ако си имам и някоя разправия с колежките в салона и просто... та това са нещата, които ме вадят от равновесие, но като цяло не бих се отказала от това, което вече повече от 4 години градя.
Извинете ме за Офф-а! Който желае, да заповяда във ВТ, ще му барна едно маникюрче, може и гелче да ви мацна Wink
Бейб, ако искаш може и на лични да ми отговориш.  Wink

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 23:49 от mama_chrisy

# 44
  • Мнения: 1 732
Аз съм с няколко дини под една мишница. Отговарям за продажбите в една международна фирма, имам малък бизнес в чужбина (с който основно се занимава моя приятелка), а тази седмица ми предстои регистрация на фирма за консултантски услуги - обучения, оценка и подбор на персонал. Обичам да работя с хора, човешките ресурси са ми втора любов от край време, та...реших да се хвърля в частния бизнес... Всички сте warmly welcome!

Lilivid, с нетърпение чакам да регистрираш фирмата, записвам се като потенциален търсач на нова работа, по възможност в инвестиционен посредник... Whistling В момента работя като оперативен счетоводител в известен такъв, но натоварването и нервите хич не ми се връзват със заплащането. Tired

Момичета, отдавна съм забелязала тенденцията колкото по-образован и успял в професионален план, с толкова по-самотен и объркан личен живот. Време е за преквалификация... Wink

# 45
  • Варна
  • Мнения: 686
Аз съм медицински представител,харесвам си много работата.,,Меря" улиците на няколко града по цял ден и говоря,мноооого говоря!  Grinning От килийното училище излязох аптекарка/фармаЦефка  Wink /,а се получи хаймана.  bowuu

# 46
  • София
  • Мнения: 1 352
Момичета, отдавна съм забелязала тенденцията колкото по-образован и успял в професионален план, с толкова по-самотен и объркан личен живот. Време е за преквалификация... Wink

Да ти кажа, докато четях темата си мислех абсолютно същото.

Аз по образование съм филолог.
От доста години обаче се занимавам най-общо казано с реклама.

# 47
  • Мнения: 6 315
Май някъде от вашия бранш идваше преводния бисер:
"Mouse driver for Microsoft Windows."
"Мишка, шофьор за малки меки прозорчета"

О, да. Ти да знаеш само какви бисери се получават с някои преводни програми само. Цък тук - човек бая може да се посмее  Laughing (само  encoding-a трябва да се оправи за да се вижда Simple Smile).

# 48
  • София
  • Мнения: 6 999
Момичета, отдавна съм забелязала тенденцията колкото по-образован и успял в професионален план, с толкова по-самотен и объркан личен живот. Време е за преквалификация... Wink
Да ти кажа, докато четях темата си мислех абсолютно същото.

Аз като разправям, че ще се омъжа, ще спра да работя и ще ходя само на фризьор и фитнес - вие се смеете.

Като дете ме възпитаваха, че мъжете и жените са равни и равностойни, че няма нещо което аз да не следва да мога да правя с извинението, че съм жена... и до къде я докарах?  newsm78
Сега искам за дъщеря си да е умна и хубава и 'жена на мъжа си'.  Naughty

# 49
  • Мнения: 1 809
... и до къде я докарах?  newsm78
....ами аз да се треса от нерви,да не мога да спя ...с една дума съм за Нареченски бани..Както се казва :файда йок...Еййй писна ми да съм оправна самостоятелна жена..ама..никой не ме пита.. Tired

# 50
  • София
  • Мнения: 1 752
... и до къде я докарах?  newsm78
....ами аз да се треса от нерви,да не мога да спя ...с една дума съм за Нареченски бани..Както се казва :файда йок...Еййй писна ми да съм оправна самостоятелна жена..ама..никой не ме пита.. Tired

MALVINA, така кат' гледам цяла смяна за НАреченски може да спретнем само от нашия подфорум  Mr. Green И аз съм същия кукумицин - целодневно се нервя за служебни простотии и недомислици  Tired

# 51
  • София
  • Мнения: 17 283
Като дете ме възпитаваха, че мъжете и жените са равни и равностойни, че няма нещо което аз да не следва да мога да правя с извинението, че съм жена... и до къде я докарах?  newsm78

Е те затва и аз се сърдя на мама като ми кипне, че така ме е възпитала  Laughing
А за Нареченски – направо абонамент трябва да си направим, аз от вчера търся из офиса я пушка, я някоя лимонка, каквото дойде  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 289
... и до къде я докарах?  newsm78
....ами аз да се треса от нерви,да не мога да спя ...с една дума съм за Нареченски бани..Както се казва :файда йок...Еййй писна ми да съм оправна самостоятелна жена..ама..никой не ме пита.. Tired

MALVINA, така кат' гледам цяла смяна за НАреченски може да спретнем само от нашия подфорум  Mr. Green И аз съм същия кукумицин - целодневно се нервя за служебни простотии и недомислици  Tired
Така ми се ходи и на мен, даже бях писала късмет на новогодишната баница" балнео санаториум", и се молех на мен да се падне! Joy

# 53
  • Мнения: 73
Не знам защо излезе име на юристите, че са скучни...  newsm78 Аз просто казах, че Иса я знаем какво работи.

Аааа то това, че сме скучни не е излязло от теб. Simple Smile Последното което чух за мойта професия е че съм хайдукат  Laughing
Сега ще задам един многооооо тъп въпрос, ама няма да ми се смеете много. Абе хора какво означава БНД???????

# 54
  • Мнения: 1 809
Ми да спрятаме куфарите и да поемеме към Наречен  JoyТо верно ,че ще се съберем голяма група и все едни такива войнствено настроени ...ами то не за Наречен ,ами май някъде на мисия трябва да ни пратят.Поне да си гърмим на воля JoyПоне пушки,лимонки и каквото ни душа иска ще има..Охх изпушвам май сериозно вече... ooooh!


БНД-бащата на детето

# 55
  • София
  • Мнения: 17 283
Едно от нещата, който винаги са ме кефели в този форум е, че каквато и тема да захванем, накрая го обръщаме на лафче  Joy Joy Joy – също като с приятелките в реалния живот hahaha

# 56
  • Мнения: 73
Аааа мерси. И за това мислех, ама реших да питам.   Embarassed

# 57
  • Мнения: 588
Кой работеше в туристическа агенция?
Имам отпуск цялата следваща седмица и ми се ходи в Хисаря на почивка малко с лапето, някакви оферти има ли от сряда до събота (13-16 Фев) и за не много пари  Mr. Green
Благодаря голямо

# 58
  • Мнения: 2 336
Като ходите до Наречен я вземете и през Плд минете.
Аз пък вече съм забравиа какво е да ти вдигат нервите на работата. Ама както върви скоро ще си припомня.

# 59
  • Мнения: 2 655
Аз работя слугиня (чистя, готвя пера, гладя, мия чинии и т.н.) на трима.
В свободното си време слушам хорските проблеми и се опитвам да им помогна, като ежедневно се убеждвам че има и по зле от мен.

Като дете ме възпитаваха, че мъжете и жените са равни и равностойни,  
И мен, ама не са уви!

# 60
  • Мнения: 161
Равни сме, ама не сме еднакви  Wink
За съжаление много късно ми дойде това гениално прозрение  Joy
Като говорите за Наречен .... абе по лудост дали не може да се пенсионирам скоропостижнo и там ... на оня остров ..... с мохитото и хамаците дето го планираме да ме въдворят а?  newsm56

мойта специалност е широкоразпространена, ма трудноусвоима:
кръ4марка, без кръ4ма
сервитьорка, без табла
барман, без шейкър
готва4, без скара
рецепция, без хотел


Милк, що така като колега те чувствам, обобщила си ми специалността 1 към 1   newsm78

# 61
  • София
  • Мнения: 17 283
на оня остров ..... с мохитото и хамаците дето го планираме да ме въдворят а?  newsm56

Аййй, аз взех да се зачудваш ще го доживеем ли тоя остров със здрав разсъдък или ще сме изкукали нервачки, трън в очите на туземците  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 1 809
Аййй, аз взех да се зачудваш ще го доживеем ли тоя остров със здрав разсъдък или ще сме изкукали нервачки, трън в очите на туземците  Mr. Green
aaa aз със сигурност няма да съм с всичкия си Crazy JoyАма хич ми не дреме...ще си пия мохитото,ще си се люлея в хамака ...и това е Crossing Arms

# 63
  • София
  • Мнения: 17 283
Ееех, мохито … за кога я направихме срещата ни, м??  Joy

Сиси, извинявай, че pak оспамихме темата, ама това е съдбата на всички теми във форума ни  hahaha

# 64
  • Мнения: 463
Леле цял форум  клиенти,ма моля ви какъв Наречен,там само пенсионери.Ще ви намеря по-хубаво място.Само кажете.

# 65
  • Мнения: 1 023


Милк, що така като колега те чувствам, обобщила си ми специалността 1 към 1   newsm78


аз, хущото, не практикувам сега.
ма душата кръ4марска, нема да изтрае дълго още. само да си измисля 4асовите зони, дет да работам.
* може пък на едно място да сме го у4или, при все 4а малко вероятно, щот при мен вси4ки се познаваха

# 66
  • Мнения: 161
В ИМТ - Варна съм учила
специалност - хотелиерство и ресторантьорство   chef
И аз не практикувам по приични разни .....

# 67
  • Мнения: 1 809
В ИМТ - Варна съм учила
специалност - хотелиерство и ресторантьорство   chef
И аз не практикувам по приични разни .....
аз ИМТ -Бургас,същата специалност.Практикувах...ама вече не ..

# 68
  • Мнения: 1 023
hospitality management - в Албена, тогава беше холандски колеж "по същото" maastriht
а по-после много го преименуваха, щот много ал4ни станаха и холандската програми им заизглежда за жълти стотинки.

# 69
  • Мнения: 903
И аз да ви кажа най-сетне, право съм завършила и даже юридическия си стаж за правоспособност изкарах и аха да се засиля към професионални висини (тъй де - реализация) и се прояви проблема на Лора. Почна се голямото ходене по мъките и зарязах всичките си амбиции още в зародиш (тъй да се каже). Тъй че от правото ми остана дет` се вика общата култура. От тогава работя като пчеличка - ама не в смисъл че много бачкам, ами в смисъл че прехвърчам с работата от цвят на цвят. Mr. Green Няма начин, трябва да си съобразявам работните ангажименти с нуждите на детето.  В момента се подвизавам като застрахователен консултант- нищо интересно. Ама и по-сладурски неща съм работила де, напр.  радио-водеща бях около 6-7м.(голям купон); Другото ми щуро бачкане беше 1г. учителка по "Етика и право" и "Философия" в едно от най-разхайтените момчешки училища в Бургас (за бургазлии - Корабостроенето). Да не ви разправям там какви филми съм гледала... компанията от региона му знае славата на тоя техникум. Та такива ти ми работки покрай мен.

# 70
  • Мнения: 357
... и до къде я докарах?  newsm78
....ами аз да се треса от нерви,да не мога да спя ...с една дума съм за Нареченски бани..Както се казва :файда йок...Еййй писна ми да съм оправна самостоятелна жена..ама..никой не ме пита.. Tired
И на мен яко ми писна да съм оправна жена, ама имам ли друг избор? newsm78
Всъщност и "жена на мъжа си" неискам да бъда, ама вече неискам и да съм САМА, обаче явно това ми е специалността в последните 2 години...

# 71
  • Мнения: 5 299
Знам ли...МОже и жестоката депресия, която ме тресе вмомента да има значние. Tired

# 72
  • Мнения: 1 681
таз тема само я чета ли чета, щото не мога да реша как да се включа...
по образование - нищо специално, или просто нищо.
това, дето го работя към момента - ми и аз не знам как да го синтезирам,  че да е кратко и ясно, щото това дето го пише в договора и на визитката ми, май не дава ясна представа.
аз съм човекът-отдел Laughing - трудови ресурси, счетоводство, администрация и тн., всичко дето не е продажби, се полага на мен.

# 73
  • Мнения: 2 336
Ами спамете си, няма проблем. И аз искам на онзи остров. Искам, искам, искам. tantrum #Milti #Onfire

# 74
  • Мнения: 1 023

аз съм човекът-отдел Laughing - трудови ресурси, счетоводство, администрация и тн., всичко дето не е продажби, се полага на мен.


са, ако си издействаш и заплата като за цел отдел - ма това не ми се верва да стане,  не поради липса на желание и настояване от твоя страна, а ли4ни разходи на вси4кото шефс.
мдам.

# 75
  • Мнения: 660
В свободното си време слушам хорските проблеми и се опитвам да им помогна, като ежедневно се убеждвам че има и по зле от мен.

 Embarassed Колкото и идиотско да звучи, и мен понякога само тази мисъл успява да ме изправи на крака Embarassed Embarassed Embarassed

В момента специализирам "Анестезиология и реанимация", работя в Сърдечно-съдова хирургия.



В един средно скучен (ма на мен си ми беше интересен) филм (Red Corner) главната героиня рече: "Не съм се омъжила още, защото за всичките тези години така и не успях да срещна мъж, който да не се плаши от интелигентни жени!"( hahaha тя играеше адвокатка). Доста често си мисля връз таз теза... Thinking

# 76
  • Мнения: 1 681
са, ако си издействаш и заплата като за цел отдел - ма това не ми се верва да стане,  не поради липса на желание и настояване от твоя страна, а ли4ни разходи на вси4кото шефс.
мдам.

...си права, абсолютно Laughing
и за вероятноста да ми се получи, и за причините.
ма докато плюсовете са ми в повече от минусите - ш трая, после - ш проверим отново кво казва пазара и колко струвам, евентуално, на друго място.

# 77
  • Мнения: 451
Леле цял форум  клиенти,ма моля ви какъв Наречен,там само пенсионери.Ще ви намеря по-хубаво място.Само кажете.
Казваме,поне аз Laughing
За Наречен и аз съм с резерви,ама Вършец ми бяха хвалили,че било много красиво,имало хубави хотели ,СПА ,водата била много лековита за таквиз нервозни,като нас Mr. Green newsm78,че както сме в нервотрес всички #Crazy

# 78
  • София
  • Мнения: 6 999
Леле цял форум  клиенти,ма моля ви какъв Наречен,там само пенсионери.Ще ви намеря по-хубаво място.Само кажете.

Кажи кое е най-доброто Спа в БГ според теб? Това ми е любимото нещо на мен. 

# 79
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Вършец, казвате Thinking
Ми който дреме е така - там, а и в съседното село Спанчевци имам роднини по бащина линия, че и нек'ви имоти май и ги водех в графа 'девета глуха' Rolling Eyes
Да бЕх се поразровила из нета, извадила нотариални актове и предложила на нЕкой инвеститор, вместо да си вадя очите с бачкане посред нощ, а после да ходя с кеф на СПА из бившите владения, ама на - УФСЪ излезнАх Tired

# 80
  • София
  • Мнения: 17 283
Вършец, казвате Thinking
Ми който дреме е така - там, а и в съседното село Спанчевци имам роднини по бащина линия, че и нек'ви имоти май и ги водех в графа 'девета глуха' Rolling Eyes
Да бЕх се поразровила из нета, извадила нотариални актове и предложила на нЕкой инвеститор, вместо да си вадя очите с бачкане посред нощ, а после да ходя с кеф на СПА из бившите владения, ама на - УФСЪ излезнАх Tired

А, да бе и като ще се кротнеш и ще спреш да работиш - как ти повярвах  hahaha Може и да не си вадиш очите с това конкретно бачкане, ама на СПА ще изтраеш точно седмица преди за те засърбят ръчичките да се захванеш с нещо  Laughing

# 81
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Birdy, аз наистина съм като шило в торба и веднага ще ми роди главата хиляди идеи, тук си права Simple Smile
Ама друго си е като са подплатени тези идеи с нещо в банката, а не така на мускули всеки месец - не че се оплаквам от това, което изкарвам, но дето има една приказка 'не ми оправя живота' в дългосрочен план.
И въобще много ни е сложна имотната история на нашия род, в такива филми съм се вкарала, че наистина ще изровя тези нотариални актове и ако наистина има някакъв хляб в тези неща там, ще ги продам на първия сериозен инвеститор, предложил добра цена - за да оправя другите, които ми висят на главата и нито мога да ги продам, нито е да ги оставя така да се амортизират Confused.

# 82
  • София
  • Мнения: 17 283
Ама друго си е като са подплатени тези идеи с нещо в банката, а не така на мускули всеки месец - не че се оплаквам от това, което изкарвам, но дето има една приказка 'не ми оправя живота' в дългосрочен план.

CTramell  - Е това все едно аз съм го писала  Tired

Пък по повод имотите - мама снощи ми разказваше как тръгнала да оправя на татко на рода някакви наследства, имоти и дрън-дрън, та отишла при приятел-адвокат с купчината документи, той ги прегледал и й казах - всичко е ОК, само не можах да разбера ти къде си в цялата схема, та си тръгнала да ги оправяш  Joy Щото мама пръст в ония имоти няма, ама нали всички на нея чакат - да се чуди човек на кой съм се метнала  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 463
Момичета отвориха в Равда ново СПА,сградата е стнала сграда на годината.Работят тайландки,за тайландци незнам.Смятам тия дни да отида да го видя,чувам доста добри неща.Похвалиха ми и новия Балнеосанаториум на Поморие,само да го спретнат и нашето СПА и ще ви го похваля или ще замълча.

# 84
  • София
  • Мнения: 17 283
Еееех, onira , далече таз Равда бееее, иначе как бих си починалаааа

# 85
  • Мнения: 589
Въх...досрамя ме ... newsm43След даскалски институт(щото, когато кандидатствах, местата във вузовете бяха планирани и там,дето исках да вляза,нашата община не беше заявила място,та ми беше все едно къде ще е,стига да не бачкам осем месеца в обувен завод според тогавашните наредби) станах "бизнесменка",ама по време на развода бившия ме изхвърли като мръсно коте от семейния бизнес...Била съм и кръчмарка,и магазинерка,и нещо подобно на логистик,и в хотел на рецепция съм висяла...това след развода,де.Сега съм детегледачка-голям кеф-гледам бебчета,чисти душички-няма простотии,няма идиотизми,само някой наакан памперс...

# 86
  • Мнения: 3 356
По въпроса за Вършец- Спанчевци-питайте мен  Whistling,веднага  ви уреждам.
По темата-филолог съм ,но работя в сферата на търговията.
onira,ако знаеш баш в момента каква нужда имам от лечебен масаж,закъсала съм го пак здравословно.  ooooh!

# 87
  • София
  • Мнения: 6 999
onira, кажи повече за Спа-то в Равда или дай линк. А ако кажеш дали мога да си правя масаж докато имам радикулит /в смисъл боли ме в момента/ цена няма да имаш. /Докторът рече да не ходя на масаж сега, ма .../   bouquet

# 88
  • Мнения: 911
аз имам конструктивно предложение: Онира да си направи отделна тема за записване за масаж и да обяви цените - не ти трябва друг бизнес, послушай ме! Само от форума като ни събереш постоянната клиентела, ще си отвориш собствено СПА-центърче

ей-на, аз, ако имаше как, йощ утре се завтичвах на масаж, че от раждането не мога да се разгъна. (пък и много ги обичам това Бургас, морето и хубавите хора...такива бойни другари имам там  Mr. Green Peace)

Исе, ти ме притесни с тоя възпален нерв...Да взема и аз най-после да ида на невролог ли, що ли?...

абе, я по-добре при Онира  Sunglasses

# 89
  • Мнения: 3 356
trayana,отиди на невролог,не е шега работата.Мен сега ме е стегнал вратът (имам шипове) и не мога да шавна.Добре,че кризата с дископатията мина по Коледа.Онира,давай офертата и почвай да ни лекуваш  Whistling

# 90
  • Мнения: 463
Ех момичета,както ми се работи в момента!Наистина съжалявам че сте толкова далече,но пък лятото идвате към морето.Иса никакъв масаж,радиколита е възпалително заболяване,както и никакви топлинни процедури че ще се разнесе.Трябва да се спре възпалението,след това масажа ще ти се отрази много добре.СПА то в Равда се нарича "Емералд",но е много ново така че отзиви не съм чула.Идеята да си отворя СПА не е лоша!

# 91
  • Мнения: 8
Преди да се роди дъщеря ми работех като преводачка от Испански на Български език. Сега съм в майчинство.

# 92
  • Мнения: 4 458
Преди да се роди дъщеря ми работех като преводачка от Испански на Български език. Сега съм в майчинство.

Опаааа, намерих си учител по испански  Mr. Green


По въпроса с почивките сега съм на вълна планина, така ми се ходи, че ще се побъркам  Crazy
Оня ден бях на кафе на плажа, такова спокойствие и тишина.... Рааааййй. За момент си представих, че съм на терасата на моята огромна къща и зад мен е хамака, а пред мен двора граничещ с морето.... топло, спокойно а в далечината острови..... Казвам ви не ми се ставаше от там! Но..... друго си е на планина, еееееххххх.

Та, за професията ми, ужасно скучна работа (поне за мен) - финансист. Хората са казали да не се заричаш, че точно това ще те сполети и аз май спадам към примерите за това  Tired  Едно искаш, друго става, що така?  newsm78
Чат-пат когато има клиенти и не съм заета с редовната си работа се занимавам и с грим.

Иначе си имам и други професии от които не ми зависи прехраната - ей така  хоби може да се нарече.

# 93
  • Popovo
  • Мнения: 571
За пари вече не работя, защото не ме искат с тоз голям корем ( в болнични съм), ама за без пари от сутрин до вечер в къщи на двама мъже.

Общи условия

Активация на акаунт