Казвайте без бой!!!

  • 11 399
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 161
Равни сме, ама не сме еднакви  Wink
За съжаление много късно ми дойде това гениално прозрение  Joy
Като говорите за Наречен .... абе по лудост дали не може да се пенсионирам скоропостижнo и там ... на оня остров ..... с мохитото и хамаците дето го планираме да ме въдворят а?  newsm56

мойта специалност е широкоразпространена, ма трудноусвоима:
кръ4марка, без кръ4ма
сервитьорка, без табла
барман, без шейкър
готва4, без скара
рецепция, без хотел


Милк, що така като колега те чувствам, обобщила си ми специалността 1 към 1   newsm78

# 61
  • София
  • Мнения: 17 322
на оня остров ..... с мохитото и хамаците дето го планираме да ме въдворят а?  newsm56

Аййй, аз взех да се зачудваш ще го доживеем ли тоя остров със здрав разсъдък или ще сме изкукали нервачки, трън в очите на туземците  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 1 809
Аййй, аз взех да се зачудваш ще го доживеем ли тоя остров със здрав разсъдък или ще сме изкукали нервачки, трън в очите на туземците  Mr. Green
aaa aз със сигурност няма да съм с всичкия си Crazy JoyАма хич ми не дреме...ще си пия мохитото,ще си се люлея в хамака ...и това е Crossing Arms

# 63
  • София
  • Мнения: 17 322
Ееех, мохито … за кога я направихме срещата ни, м??  Joy

Сиси, извинявай, че pak оспамихме темата, ама това е съдбата на всички теми във форума ни  hahaha

# 64
  • Мнения: 463
Леле цял форум  клиенти,ма моля ви какъв Наречен,там само пенсионери.Ще ви намеря по-хубаво място.Само кажете.

# 65
  • Мнения: 1 023


Милк, що така като колега те чувствам, обобщила си ми специалността 1 към 1   newsm78


аз, хущото, не практикувам сега.
ма душата кръ4марска, нема да изтрае дълго още. само да си измисля 4асовите зони, дет да работам.
* може пък на едно място да сме го у4или, при все 4а малко вероятно, щот при мен вси4ки се познаваха

# 66
  • Мнения: 161
В ИМТ - Варна съм учила
специалност - хотелиерство и ресторантьорство   chef
И аз не практикувам по приични разни .....

# 67
  • Мнения: 1 809
В ИМТ - Варна съм учила
специалност - хотелиерство и ресторантьорство   chef
И аз не практикувам по приични разни .....
аз ИМТ -Бургас,същата специалност.Практикувах...ама вече не ..

# 68
  • Мнения: 1 023
hospitality management - в Албена, тогава беше холандски колеж "по същото" maastriht
а по-после много го преименуваха, щот много ал4ни станаха и холандската програми им заизглежда за жълти стотинки.

# 69
  • Мнения: 903
И аз да ви кажа най-сетне, право съм завършила и даже юридическия си стаж за правоспособност изкарах и аха да се засиля към професионални висини (тъй де - реализация) и се прояви проблема на Лора. Почна се голямото ходене по мъките и зарязах всичките си амбиции още в зародиш (тъй да се каже). Тъй че от правото ми остана дет` се вика общата култура. От тогава работя като пчеличка - ама не в смисъл че много бачкам, ами в смисъл че прехвърчам с работата от цвят на цвят. Mr. Green Няма начин, трябва да си съобразявам работните ангажименти с нуждите на детето.  В момента се подвизавам като застрахователен консултант- нищо интересно. Ама и по-сладурски неща съм работила де, напр.  радио-водеща бях около 6-7м.(голям купон); Другото ми щуро бачкане беше 1г. учителка по "Етика и право" и "Философия" в едно от най-разхайтените момчешки училища в Бургас (за бургазлии - Корабостроенето). Да не ви разправям там какви филми съм гледала... компанията от региона му знае славата на тоя техникум. Та такива ти ми работки покрай мен.

# 70
  • Мнения: 357
... и до къде я докарах?  newsm78
....ами аз да се треса от нерви,да не мога да спя ...с една дума съм за Нареченски бани..Както се казва :файда йок...Еййй писна ми да съм оправна самостоятелна жена..ама..никой не ме пита.. Tired
И на мен яко ми писна да съм оправна жена, ама имам ли друг избор? newsm78
Всъщност и "жена на мъжа си" неискам да бъда, ама вече неискам и да съм САМА, обаче явно това ми е специалността в последните 2 години...

# 71
  • Мнения: 5 299
Знам ли...МОже и жестоката депресия, която ме тресе вмомента да има значние. Tired

# 72
  • Мнения: 1 693
таз тема само я чета ли чета, щото не мога да реша как да се включа...
по образование - нищо специално, или просто нищо.
това, дето го работя към момента - ми и аз не знам как да го синтезирам,  че да е кратко и ясно, щото това дето го пише в договора и на визитката ми, май не дава ясна представа.
аз съм човекът-отдел Laughing - трудови ресурси, счетоводство, администрация и тн., всичко дето не е продажби, се полага на мен.

# 73
  • Мнения: 2 336
Ами спамете си, няма проблем. И аз искам на онзи остров. Искам, искам, искам. tantrum #Milti #Onfire

# 74
  • Мнения: 1 023

аз съм човекът-отдел Laughing - трудови ресурси, счетоводство, администрация и тн., всичко дето не е продажби, се полага на мен.


са, ако си издействаш и заплата като за цел отдел - ма това не ми се верва да стане,  не поради липса на желание и настояване от твоя страна, а ли4ни разходи на вси4кото шефс.
мдам.

Общи условия

Активация на акаунт