Казвайте без бой!!!

  • 11 386
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 686
Аз съм медицински представител,харесвам си много работата.,,Меря" улиците на няколко града по цял ден и говоря,мноооого говоря!  Grinning От килийното училище излязох аптекарка/фармаЦефка  Wink /,а се получи хаймана.  bowuu

# 46
  • София
  • Мнения: 1 352
Момичета, отдавна съм забелязала тенденцията колкото по-образован и успял в професионален план, с толкова по-самотен и объркан личен живот. Време е за преквалификация... Wink

Да ти кажа, докато четях темата си мислех абсолютно същото.

Аз по образование съм филолог.
От доста години обаче се занимавам най-общо казано с реклама.

# 47
  • Мнения: 6 315
Май някъде от вашия бранш идваше преводния бисер:
"Mouse driver for Microsoft Windows."
"Мишка, шофьор за малки меки прозорчета"

О, да. Ти да знаеш само какви бисери се получават с някои преводни програми само. Цък тук - човек бая може да се посмее  Laughing (само  encoding-a трябва да се оправи за да се вижда Simple Smile).

# 48
  • София
  • Мнения: 6 999
Момичета, отдавна съм забелязала тенденцията колкото по-образован и успял в професионален план, с толкова по-самотен и объркан личен живот. Време е за преквалификация... Wink
Да ти кажа, докато четях темата си мислех абсолютно същото.

Аз като разправям, че ще се омъжа, ще спра да работя и ще ходя само на фризьор и фитнес - вие се смеете.

Като дете ме възпитаваха, че мъжете и жените са равни и равностойни, че няма нещо което аз да не следва да мога да правя с извинението, че съм жена... и до къде я докарах?  newsm78
Сега искам за дъщеря си да е умна и хубава и 'жена на мъжа си'.  Naughty

# 49
  • Мнения: 1 809
... и до къде я докарах?  newsm78
....ами аз да се треса от нерви,да не мога да спя ...с една дума съм за Нареченски бани..Както се казва :файда йок...Еййй писна ми да съм оправна самостоятелна жена..ама..никой не ме пита.. Tired

# 50
  • София
  • Мнения: 1 752
... и до къде я докарах?  newsm78
....ами аз да се треса от нерви,да не мога да спя ...с една дума съм за Нареченски бани..Както се казва :файда йок...Еййй писна ми да съм оправна самостоятелна жена..ама..никой не ме пита.. Tired

MALVINA, така кат' гледам цяла смяна за НАреченски може да спретнем само от нашия подфорум  Mr. Green И аз съм същия кукумицин - целодневно се нервя за служебни простотии и недомислици  Tired

# 51
  • София
  • Мнения: 17 283
Като дете ме възпитаваха, че мъжете и жените са равни и равностойни, че няма нещо което аз да не следва да мога да правя с извинението, че съм жена... и до къде я докарах?  newsm78

Е те затва и аз се сърдя на мама като ми кипне, че така ме е възпитала  Laughing
А за Нареченски – направо абонамент трябва да си направим, аз от вчера търся из офиса я пушка, я някоя лимонка, каквото дойде  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 289
... и до къде я докарах?  newsm78
....ами аз да се треса от нерви,да не мога да спя ...с една дума съм за Нареченски бани..Както се казва :файда йок...Еййй писна ми да съм оправна самостоятелна жена..ама..никой не ме пита.. Tired

MALVINA, така кат' гледам цяла смяна за НАреченски може да спретнем само от нашия подфорум  Mr. Green И аз съм същия кукумицин - целодневно се нервя за служебни простотии и недомислици  Tired
Така ми се ходи и на мен, даже бях писала късмет на новогодишната баница" балнео санаториум", и се молех на мен да се падне! Joy

# 53
  • Мнения: 73
Не знам защо излезе име на юристите, че са скучни...  newsm78 Аз просто казах, че Иса я знаем какво работи.

Аааа то това, че сме скучни не е излязло от теб. Simple Smile Последното което чух за мойта професия е че съм хайдукат  Laughing
Сега ще задам един многооооо тъп въпрос, ама няма да ми се смеете много. Абе хора какво означава БНД???????

# 54
  • Мнения: 1 809
Ми да спрятаме куфарите и да поемеме към Наречен  JoyТо верно ,че ще се съберем голяма група и все едни такива войнствено настроени ...ами то не за Наречен ,ами май някъде на мисия трябва да ни пратят.Поне да си гърмим на воля JoyПоне пушки,лимонки и каквото ни душа иска ще има..Охх изпушвам май сериозно вече... ooooh!


БНД-бащата на детето

# 55
  • София
  • Мнения: 17 283
Едно от нещата, който винаги са ме кефели в този форум е, че каквато и тема да захванем, накрая го обръщаме на лафче  Joy Joy Joy – също като с приятелките в реалния живот hahaha

# 56
  • Мнения: 73
Аааа мерси. И за това мислех, ама реших да питам.   Embarassed

# 57
  • Мнения: 588
Кой работеше в туристическа агенция?
Имам отпуск цялата следваща седмица и ми се ходи в Хисаря на почивка малко с лапето, някакви оферти има ли от сряда до събота (13-16 Фев) и за не много пари  Mr. Green
Благодаря голямо

# 58
  • Мнения: 2 336
Като ходите до Наречен я вземете и през Плд минете.
Аз пък вече съм забравиа какво е да ти вдигат нервите на работата. Ама както върви скоро ще си припомня.

# 59
  • Мнения: 2 655
Аз работя слугиня (чистя, готвя пера, гладя, мия чинии и т.н.) на трима.
В свободното си време слушам хорските проблеми и се опитвам да им помогна, като ежедневно се убеждвам че има и по зле от мен.

Като дете ме възпитаваха, че мъжете и жените са равни и равностойни,  
И мен, ама не са уви!

Общи условия

Активация на акаунт