Казвайте без бой!!!

  • 11 384
  • 93
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 999
... Ноктите са ми новата мания  Flutter

И на мен.  Flutter 30 години съм живяла с къси нокти и без лак, но от близо година ходя на маникюр и се харесвам Simple Smile
Казвай веднага mama_chrisy!!

# 31
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Off:  Ще трябва да мръднем на екскурзийка до Царевграда Търнов, ако искаме да ни направи маникюра mama_chrisy Laughing
Аз изревах по тоя въпрос в съответна тема в Красива мама и една съфорумка със салон в София беше така любезна да се отзове, смятам при нея да пробвам Party
Не че досега съм ходила без маникюр, ама все по-малко време имам да се правя сама, искам гел да си сложа.

# 32
  • София
  • Мнения: 17 283
Аз съм с гел  Flutter
Страхотно е, направо ме кара да се чувствам различна жена  Grinning

# 33
  • Мнения: 2 336
Айде да си спамя темата. Макар че това беше основния замисъл де - да се опознаем, да споделим тънкостите на своите професии.
Та какво е това гел за нокти?

# 34
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Аз работя в маркетингова агенция.
Ха така, още една колежка Grinning
Ама обозначавайте се и какво точно правите в сферата, 'щото моята компютърна дейност няма много общо с теренна работа или анализ, примерно Wink
И аз се трудя на същото поле, обаче работя с бази данни.

Сиси, ето една тема за гела, мисля и снимки има: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=149577.0;all

# 35
  • София
  • Мнения: 1 752
Аз работя в маркетингова агенция.
Ха така, още една колежка Grinning
Ама обозначавайте се и какво точно правите в сферата, 'щото моята компютърна дейност няма много общо с теренна работа или анализ, примерно Wink
И аз се трудя на същото поле, обаче работя с бази данни.


CTramell , и аз си имам вземане-даване с база данни Wink - в агенция за директен маркетинг работя.

# 36
  • Мнения: 6 315
Аз съм технописец (пиша-бриша документация към софтуер)  bowuu. Напоследък толкова работа имам, че време за форума - нъцки!  Sad

# 37
  • Мнения: X
Аз работя модератор на сайт  Twisted Evil



 hahaha hahaha hahaha hahaha
кееееееееееф
мерси, разсмя ме днес

# 38
  • Мнения: 408
Аз съм технописец (пиша-бриша документация към софтуер)  bowuu. Напоследък толкова работа имам, че време за форума - нъцки!  Sad
Май някъде от вашия бранш идваше преводния бисер:
"Mouse driver for Microsoft Windows."
"Мишка, шофьор за малки меки прозорчета"

# 39
  • Мнения: 1 023
мойта специалност е широкоразпространена, ма трудноусвоима:
кръ4марка, без кръ4ма
сервитьорка, без табла
барман, без шейкър
готва4, без скара
рецепция, без хотел

и докато 4акам, мале4ко да дръпне малко, 4е да дръпна и аз (щот мойта работа се работи нощем и е несъ4етаема с дете, ма ще го мисля), запълвам вси4ки секретарски и куриерски дупки в семейството. староро ми семейство, където аз съм детето.

# 40
  • София
  • Мнения: 17 283
"Mouse driver for Microsoft Windows."
"Мишка, шофьор за малки меки прозорчета"


Aaaaaaaaaaaa  Joy Joy Joy Joy Joy
Не не не, отдавна не съм се смяла толкова  hahaha hahaha
Благодаря ти, inkel , от сърце  newsm20

# 41
  • Мнения: 811
На попрището жизнено в средата съм все още неориентирана  ooooh!
Исках да следвам археология, ма зарад тогавашната ми голяма лИбоф (настоящето БНД), отидох в Русе и станах електронен инж.
Сега работя във фирма, дистрибутор на софтуер. Но скоро започвам курс по масаж и незнам накъде ще ме отвее вятъра.
Преди да забременея плетях пуловери на машина, голям кеф ми беше...

# 42
  • Мнения: 5 299
Маникюристка съм аз. В началото много си харесвах работата....... постигнах си целта, т.е .."задобрях".. и нещо взе да ми омръзва... ooooh!

# 43
  • Мнения: 357
Маникюристка съм аз. В началото много си харесвах работата....... постигнах си целта, т.е .."задобрях".. и нещо взе да ми омръзва... ooooh!
Защо така, Бейб?
Аз те познавам и от сайта за нокти, гледах ти и снимките на салона, много е готин!Както казваш, такмо си "задобряла"... от какво всъщност ти писна? От самата работа? Или от нещата свързани с нея???
Питам, защото аз по принцип си харесвам работата, но на моменти яко ми писва от клюките и интригите в нашия снобарски град, а ако си имам и някоя разправия с колежките в салона и просто... та това са нещата, които ме вадят от равновесие, но като цяло не бих се отказала от това, което вече повече от 4 години градя.
Извинете ме за Офф-а! Който желае, да заповяда във ВТ, ще му барна едно маникюрче, може и гелче да ви мацна Wink
Бейб, ако искаш може и на лични да ми отговориш.  Wink

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 23:49 от mama_chrisy

# 44
  • Мнения: 1 732
Аз съм с няколко дини под една мишница. Отговарям за продажбите в една международна фирма, имам малък бизнес в чужбина (с който основно се занимава моя приятелка), а тази седмица ми предстои регистрация на фирма за консултантски услуги - обучения, оценка и подбор на персонал. Обичам да работя с хора, човешките ресурси са ми втора любов от край време, та...реших да се хвърля в частния бизнес... Всички сте warmly welcome!

Lilivid, с нетърпение чакам да регистрираш фирмата, записвам се като потенциален търсач на нова работа, по възможност в инвестиционен посредник... Whistling В момента работя като оперативен счетоводител в известен такъв, но натоварването и нервите хич не ми се връзват със заплащането. Tired

Момичета, отдавна съм забелязала тенденцията колкото по-образован и успял в професионален план, с толкова по-самотен и объркан личен живот. Време е за преквалификация... Wink

Общи условия

Активация на акаунт