Казвайте без бой!!!

  • 11 383
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39
Аз пък съм на държавна работа и работя в едно от Министерствата в София.......не че не искам да кажа точно в кое, но мноооого мой колежки пишат тук (не точно в този форум де...), така че  мисля че това е достатъчно като информация.Мисля, скоро да се ориянтирам към частния сектор но.....ще видим

# 16
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Аз пък съм счети - зам.глав. в момента. Не е това, което искам да работя, но това ми осигурява постоянен доход. Иначе недвижимите имоти са моята стихия и мечта...

# 17
  • Мнения: 289
Аз съм проектант и ръководител взривни работи  Whistling

# 18
  • Мнения: 236
И аз скучна  Grinning...юрист

# 19
  • Мнения: 463
Рехабилитатор,работя предимно по СПА центрове.Мечтата ми е някой ден да мога да възстановявам хора с лечебна физкултура.

# 20
  • Мнения: 588
Аз съм в модния бизнес.

Общо взето зяпам манекени  Mr. Green (рядко) и попълвам екселски таблици (всеки ден по 100)
Освен това успокоявам виещи на умряло световни дизайнери (случвало се е). Много съм успокояваща брех.

Последна редакция: вт, 05 фев 2008, 12:51 от булка минка

# 21
  • София
  • Мнения: 433
Аз съм с няколко дини под една мишница. Отговарям за продажбите в една международна фирма, имам малък бизнес в чужбина (с който основно се занимава моя приятелка), а тази седмица ми предстои регистрация на фирма за консултантски услуги - обучения, оценка и подбор на персонал. Обичам да работя с хора, човешките ресурси са ми втора любов от край време, та...реших да се хвърля в частния бизнес... Всички сте warmly welcome!

# 22
  • Мнения: 73
Аз съм една скука...адвокат  Party

# 23
  • София
  • Мнения: 6 477
Аз и в друга тема съм казвала, че моята страст са генните технологии, образованието ми също е такова...ама това в БГ не храни мами и малките девойки. Та бърза преориентация ме доведе до туристическия бизнес. Цъкам резервации по цял ден, мислено обикалям цял свят, а и си говоря с цял свят. Не намирам работата си за скучна, напротив як купон, яко нерви и изобщо - WELCOME TO THE JUNGLE! Wink Wink Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 4 493
Аз и в друга тема съм казвала, че моята страст са генните технологии, образованието ми също е такова...ама това в БГ не храни мами и малките девойки. Та бърза преориентация ме доведе до туристическия бизнес. Цъкам резервации по цял ден, мислено обикалям цял свят, а и си говоря с цял свят. Не намирам работата си за скучна, напротив як купон, яко нерви и изобщо - WELCOME TO THE JUNGLE! Wink Wink Wink
Значи може да разчита ме на отстъпки при използване на вашите дестинации  Wink

Аз работя на държавна работа с обидно ниска заплата /и свободно работно време  Wink, което гледам да оползотворя за себе си  WinkJoy
по образовиен съм строителен инженер, но смятам че не ми е достатъчно  Sunglasses да съм пРоСт инж.  hahaha

# 25
  • Мнения: 351
И аз съм на държавна работа. Работя в Централно упревление на НАП - програмист съм. Заплатата не ми е "обидно" ниска, но не може да се сравнява с частния сектор. За сега единственото, което ме задържа тук е коректността на работодателя ми, когато стане време за отпуска и болнични.

# 26
  • Мнения: 161
Аз, работя в преводаческа агенция - сътруднича на шефа. bowuu

 Не ми е детската мечта това и изобщи чиновническото бюро тясно за моята волна душа (и разсеяност е)   Mr. Green ама какво да се прави все някак трябва да се плащат сметките  Wink

А иначе голямото ми призвани е да пътешествам, ама и аз за сега като Моргана  Hug   виртуално пътувам  и чакам да някой да ми донесе летящо килимче.  Flutter

# 27
  • Мнения: 2 336
Не знам защо излезе име на юристите, че са скучни...  newsm78 Аз просто казах, че Иса я знаем какво работи.

# 28
  • Мнения: 357
Аз пък се занимавам с маникюр, ноктопластика, декоративно лакиране, скоро и с педикюр ще започна да се занимавам, по цял ден рисувам нокти  pletka
Иначе съм финансист, счетоводител ... ама май това не ми е презванието  ooooh!
Ама нали най-важното е да си харесвам работата и приходите от нея, та не се оплаквам, харесвам си я, но си мечтая тайничко за собствен салон само за нокти Flutter

# 29
  • София
  • Мнения: 17 283
Леле, mama_chrisy , ама казвай бе, лелеее, къде работиш, да идваме всички при теб  Laughing Ноктите са ми новата мания  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт