Декупаж 15

  • 28 872
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 1 231
За статистиката - следконкурсното участие е почти колкото представените творби Rolling Eyes  и то в рамките на един ден. hahaha   
То бива скромност, ама...
Кампари, следващия конкурс трябва да е възможно най-скоро за да се отсрамят неявилите се. Laughing


shoshkata, аз участвах с чиния, бе съкровище, за бутилката не ми остана време. Confused
Иначе съм подстрекател, да. smile3521

# 286
  • Мнения: 4 390
Къдрокоска, това ли е?

Ако ги има все още, мога да ти купя.


# 287
  • Мнения: 728
Страхотни неща творите!   bouquet

# 288
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Да, да, Дивиана! Точно за това говоря! Трябват ми обаче средният - размер 25/18 см. Тези ми идват малки. Може и най-големите - 27/27. Ако не ти представлява трудност, бих искала да се възползвам от помощта ти!  Hug

# 289
  • Мнения: 418
Благодаря на всички за милите думи. FlushedМай не съм нанесла равномерно медиума dontknow
Чинията я правих с фотокопие.

# 290
Здравейте, таланти!

Очаровахте ме с това, което правите. Аз не съм особено сръчна, но затова път умея да се радвам на красотата!
Пожелавам ви нови творчески успехи!
И повече конкурси!

# 291
  • Мнения: 4 390
Къдрокоска, ще проверя и ще ти купя, ако има от тези размери, за които пишеш. Ще се доразберем на ЛС.

# 292
  • Мнения: 495
И аз не съм  много сръчна, но пък това не ми пречи да се радвам на творбите ви. Разбира се продължавам да уплътнявам времето си със салфетки, дори тази седмица получих подарък от непозната фенка на декупажа, предполагам, че е една от вас, Ирбис, благодаря ти  bouquet ето и последните ми неща-от шишето нататък http://www.snimka.bg/album.php?album_id=186823&photo=5

# 293
  • Мнения: 1 143
shoshkata, аз участвах с чиния, бе съкровище, за бутилката не ми остана време. Confused
Иначе съм подстрекател, да. smile3521

Упс, извинявай  Hug

# 294
  • Мнения: X
Девойки - французойки,  стигнахме петнадесета страница. Време е за новата тема. Grinning
 Заповядайте в    Декупаж 16.

Общи условия

Активация на акаунт