Отговори
# 225
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Честита госпожица Александра на мама thedragonbg! Да расте усмихната и щастлива!

Мери, и аз забелязах, че днес нямаме никаква активност. Не знам защо така.  Rolling Eyes

На всички, които още са две в едно искам да пожелая леко раждане без усложнения. Дано всичко минава бързо и безпроблемно.

# 226
  • Мнения: 9 004

На всички, които още са две в едно искам да пожелая леко раждане без усложнения. Дано всичко минава бързо и безпроблемно.

Благодаря!

Hug

# 227
  • Мнения: 15
Честито на Драгончето!Нека нейната принцеса Александра расте, като едно здраво и щастливо бебче!На нея бързо възстановяване!  bouquet
Лека и спокойна нощ! Hug

# 228
  • Мнения: 4 242
Джой Hug нали съм си оставила телефона, има ли зор звъни/звънете при всички положения! Peace
Дез какво става с вашето хранене, как са ти гърдите? И благодаря за пожеланията!

# 229
  • София /и когато може на Маркуджико/
  • Мнения: 0
Добра вечер на всички, макар направо да си е нощ. Веднъж и аз ще взема да пиша абсолютно точно съгласно смисъла на форума - отчетен. Та накратко нашия отчет със звездобройка относно това що е стършел свършил.
След много време относително безметежно съществуване, сякаш жената ще си е бременна още дълго, а аз само напразно се лишавам от чашата вино на вечеря /щото сме на 20 км. от шейново/, на 07.02. около 6,00 сутринта клетият Татко Ган бе събуден с бързата реплика "ставай, изтекоха ми водите". След мен, събудиха и доктора, при който раждахме, човека казал да отиваме да ни приемат и ако има разкритие, пак да му се обадим. Все ми се е случвало да се събуждам бързо, но тук докато асимилирам какво се случва, вече се обличах и палех колата. След половин час, Звездобройка вече беше приета в Шейново, а моя милост получи нейните дрехи и ме пратиха да си се притеснявам сам и на друго място. В 10,30 вече са й слагали упойка, в 12,30 разкритието й е било 7 см, а в 14,00 - 14,02 е проплакала за пръв път и нашата Мира. Раждането е минало много нормално, с епидурална упойка, моята героиня каза, че не я е боляло много, упойката я е държала идеално и е поотпуснала, когато вече е трябвало да напъва за да излезе бебка. Има някой и друг шев, но според доктора не били много. За Шейново - от екипа сме много доволни, хората са били страхотно внимателни, засега сестрите горе също били готини /аз само имам една забележка - към мен нещо нямат отношение, два пъти ме видяха и веднага - вън Joy/. Не се сърдя обаче, в крайна сметка, по-добре да гонят оттам, отколкото да е някой хан, то и аз да видя някой банго да ми се мота покрай жената и щерката  #2gunfire. Стаите им били средна хубост - като за няколко дни се търпи, сигурен съм, че всеки му се е налагало да пребивава и в по-лоши, тъй че не е чак такава болка. Тоалетните пък обаче - мамма миа. Все нещо трябва да нацапа пейзажа. Вип стая нямаше свободна, при това положение - щеш не щеш, обикновената стая си е твоя. Моите принцеси са добре, мама се възстановява добре, с бебка сега упорстват да се учат да сучат, макар и да няма много много какво, но ще тръгне. Живот и здраве, очаквам ако всичко е наред в неделя да си ги вземам вкъщи. Накрая, съвет за всички, които ще раждат там. От хора, които са раждали там с уговорка съм чул по-скоро добри отзиви. Така че, който има възможност, да се уговори с лекар, на който има доверие. Макар да звучи грубо, да е много несправедливо и нередно, очевидно е, че когато екипа има личен интерес, нещата стоят различно. Надявам се не съм досадил, приключвам писането, че трябва да се спи - утре сутрин трябва да варя смрадлика. Mr. Green

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 01:04 от Tatko Gan

# 230
  • Мнения: 336
Татко Ган браво за поста. Звездобройка е късметлийка с теб. От думите лъхаше много  обич.

# 231
  • Мнения: 85
Добро утро на всички
честито на Мирка и на Драгон. Много да ги радват малките госпожици   bouquet
Татко Ган благодаря ти за разказа. Радвам се че всичко е минало лесно и сте щастливи.
На всички които като мене още са в очакване пожелавам бързо и лесно раждане.
Приятен ден на всички и целувки на бебетата и коремчетата.

# 232
  • Мнения: 0
Здравейте момичета ,имам един въпрос.
Пъпчето ни падна преди няколко дни и от тогава обработвам по няколко пъти на ден със спирт и след това поръсвам  с топоцин .До сега беше добре, но днес сутринта пъпчето и кръвна, тъмна  почти черна кръв.Много се ошашках , това нормално  ли е ?Почистих пак със спирт , сложих топоцин и една лепенка, въпреки че тези лепенки толкова трудно се махат .Ще звънна и на педи , но  ми споделете и вашия опит.Благодаря предварително и се извинявам  ако повторно задавам въпрос на който сте отговорили  нооще не мога да наваксам.
Виждам , че има нови бебоци.Честито на майчетата , да са им живи и здрави слънчицата.

# 233
  • София
  • Мнения: 137
...
Ефросина се губи днес! Дали няма да ни изненада с хубава новина?
...
За съжаление, все още нямам с какво да се похваля Sad. Само, където и от ЖК вчера ми казаха, че няма изгледи скоро да раждам, като че ли. Бебето му е високо главичката, околоплодни води- бол, плацентата е добре, а малката ми госпожица става огромна и ме плашат с цезарово Shocked. Днес пак ще записваме тонове (нали се водя, че вече преносвам Close ), после в понеделник пак и така може да си ме чакат и цялата следваща седмица, докато не отгледам готово слонче:))))). Благодаря на Светлана, че се е сетила за мен и дано подействаш като орисница за скорошно раждане;)!
П.П. Честити ни нови бебчета  bouquet Hug! Живи, здрави, да радват гордите си родителите!

# 234
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Добър ден и от мен! За някои е още добро утро, но ние будуваме през 2-3 часа, така че  Wink
Tatko Gan, страхотен позитивизъм лъха от поста ти. Поздравявам те!!! Радвам се, че Звездобройка е родила сравнително лесно. Да я поздравиш!
taninana, не знам мила, какво да ти кажа за пъпчето. Нашето падна в болницата, преди да се приберем. В къщи почистваме със спирт, но не слагаме всеки път Топоцин. Понякога има малко кръв, понякога въобще няма. Най-добре се консултирай с педито.
Мери, ще ти пиша на лични.

# 235
  • Мнения: 9 004
Честит първи месец на Борис на zuzulina! Да е жив и здрав и много щастлив! Чакаме още снимки на голямото пораснало момче!


Хубав ден на всички! Сладки бебчета и леко раждане на всички които са се запътили да раждат, а на останалите ,  радвайте се на усмивките на бебетата!

Успех!


Hug

# 236
  • Мнения: 307
Честита принцеса на Драгончето!!!

taninana,нашето пъпче падна преди 2 дни и само със спирт го почиствам.Потай най-добре педиатъра,за да не стане някаква инфекция че е много опасно.

# 237
  • Мнения: 363
и аз да се разпи6а на 31.01 се роди бебе йоан 2750 48 см Heart Eyesако мойе да ме жклу4ите кум гордите май4ета и мен Peace

# 238
  • Мнения: 3

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ,БЕБЧЕТАТА ДА СА ПОСЛУШНИ,ЗДРАВИ И МНОГО РАДОСТ ДА ВИ НОСЯТ
Аз не бях влизала няколко дена и вий сте напълнили списъка с бебчета БРАВО.Аз все още съм 2в1.Във вторник бях на жк и така се ядосах smile3515,че направо ми идеше да убия доктора #2gunfire
защото миналия месец като ме гледа на видеозона каза че всичко е наред и няма забележки,а сега се изцепи че бебчо бил с малко кг иначе главичката била добре и щял да ме вкарва в болницата,и аз направо откачих.Той какво иска слон ли да раждам,дъщеря ми се роди 2.900 и това ще е толкова,той иска да му качва кг-мите.Ами хората са казали "Колкото толкова".А и за капак хемоглобина ми вместо да се качва,той е паднал още,а уж пия желязо.Искам да питам майчетата които родиха имашели някоя с нисък хемоглобин и имаше ли проблем.
Извинявайте за дългия пост,но просто исках да го споделя с някого.Надявам се не съм досадила.Лек ден на всички и  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hugна тумбите и бебчетата.
А между другото направо ме разплакаха много са сладки ПУ-ПУ

# 239
  • Мнения: 58
ЗДравейте, момичета...Ние току що се прибрахме от болницата с малкия Стилянко...Сега у дома е голяма суетня...Когато ми остане малко време ще разказвам подробности и ще показвам снимки...Честито на всички обебени мамчета.....
Чао за сега от нас.

Общи условия

Активация на акаунт