колички в диапазона 600-1100 лв в София

  • 4 039
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
И аз много харесва мътси, но моята жена не иска да даваме толкова пари за количка. Мътси има само в София

26 Ivan Susanin Street / Pavlovo District
Sofia

Сега обаче стартират продажбата им. Интересно при тях е че можеш всичко да купиш на части и всяко си има цена по отделно. Разбира се има неща които са в комплект но те са малки неща, към нещо по голямо.
029555115 е телефона
в общи линии обясняват но не искат да дат някой католог с цени аз да си направя сметката кое ще ми е изгодно. Като питаш казват но всичко като цени не изпращат.
Количката не е евтина но тъй като се купува на части смятам сега да купим нещата които ни трябват за сезона в момента а лятото другите.
Като начало ще купим шасито(металната част на количката)+тази част гдето се вижда в хоризонтално положение все едно че е с термо чувалче и ще излезе около 1000 лв

# 16
хайде някой който е от софия да прескочи да ги види а живо и да каже залужава ли си да се лутам из софия в посока перник Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 323
Какво разбираш под това ,,заслужава ли си...,, Спред мен още в сайта като я гледам ще е качествена и хубава количка. Цената й също води мислите ми натам. Дали ще е удобна и функционална може само ти да прецениш - аз не обичам огромни колички например - мислълта как я сгъвам и нарамвам да я набутам в багажника е ужасяващо за мен. Пък едни приятели имат ван и си вкарват количката без да я сгъват, заедно с багаж още отзад. Така че, критериите на всеки са различни.
Къде се намираш - мога да ти обясня къде е тази улица /но пъкмагазин не съм виждала там, може да е нов.../

# 18
Аз съм от Габрово и с помоща на интернет и такситата в София ще успея да го намер място даже в интернет в мапсбг го намерих. Просто исках да чуя нещо от сорта :
- Вчера ходих много е хубава количката заслужава си всеки лев.... Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 323
Аа, аз разбрах, че си в Перник, а то си е доста близо и определено е по-добре да си я видиш сам. Ами - ок, когато имам път натам ще мина да я видя и ще споделя какво съм видяла.
Въпреки че, пак ти казвам, най-добре е да си я видял сам на живо. Аз преди много харесвах Бъза, ама като я видях сметнах,че не е това, което съм очаквала,не е моята количка. Но пък има хора, които много я харесват и си я ползват с удоволствие.

# 20
  • София
  • Мнения: 8 282
На мен лино нито един от вариантите ние ми харесва, НО лично мое мнение е, че не ти, а жена ти следва да си избере количната!
Тя ще я бута, носи, на нея ще и тежи. (изглеждат ми тежки и 3те)

В момента бутам Buzz (Quinny) и Pick Up (Chicco, модел от преди 3 години е). Чикото определено е перце сравнено с Куинито. Но в това кално време ми е предимство, че свалям лесно гуми пред входната врата и за момента се примирявам с по трудното бутане и тежината. Страшно са готини тези триколки, но 4те губи са предимство.

# 21
  • При моето съкровище
  • Мнения: 47
Ами аз днес ходих да ги видя Mutsy количките........тъкмо се прибирам и да ви споделя.
Ами на мен ми идват тежички май  newsm78 - рамката на триколката тежи 9,80 кг, отделно летния кош е към 5 кг. И още нещо ми направи впечатление - като се сгъне е обемна - поне за моя багажник  Embarassed

Иначе има много екстри и като цена е добре - в смисъл рамката за триколка е към 550.00 лв, коша за новородено към 280.00 лв..........това са ориентировъчни цени.
Иначе материите са страхотни и цветовете също, а за девойките в магазина само хубави неща мога да кажа - невероятно учтиви и любезни са

За съжаление обаче това май няма да е моята количка - но ще решим, важно е и таткото какво ще каже  Laughing

Да не забравя!!!!!!!!!! Момичета, магазинът е с работно време от Понеделник до Петък от 9.00 ч. до 17.00 ч. В почивните дни не работят - смятам е важно, особено за майчетата от провинцията. Иначе те са вносителите и на Phil&Teds (извинете ако не се пише така)

Desem, а ти какво намираш за минус в Quinny Buzz (освен килограмите)?

# 22
  • Мнения: 609
Препоръчвам ти Chicco trio S3.Невероятна количка е! Peace

# 23
  • Мнения: 1 426
аз вече мойте съм ги отгледала и няма да купувам повече колички
от трите варианта никой не бих си взела
бих взела пак Пег- перего Прамете или Бъз-а

# 24
  • Мнения: 3 926
За Бъз-а мога да кажа, че за български терени е само гол дизайн. ЗА съжаление количката е правена за онези места, където тротоарите не се слизат, а просто са наклонени към пешеходната пътека. И подлезите не се вземат стълба по стълба, а най-вероятно имат наклони или в релсите им влизат всички колички... абе за белия свят Grinning Освен това с тези 12 кг. хич не се класира от леките.

Веси, тоз Конкорд го бутах на изложението. Мнооого хубав. Вътре и 4-годишно ще се чувства като в собственото си легло - широкичко и дълго... Обаче не е за пътуващи. Пък на нас често ни се случва. Ако някой ще с го бута само в градски условия е добре. И е 14-15 кг. ако не знаеш Grinning Иначе за всичко му е помислено.

# 25
  • Мнения: 1 650
погледни и
http://www.kasidabg.com/strollers_strollers-x-lander.html
Триколката и се води сполучлив и хитов модел, с характеристиките на количка с по-висока цена. Спорния момент там са гумите - по хубаво ли е да се помпат гумите или по добре да са силиконови

# 26
  • Мнения: 1 426
купи си най-леката количка и компактна, все пак женати ще я бута и влачи нагоре-надолу, тия с помпащите се гуми са тежки, имала съм

# 27
  • Мнения: 2 323
А може и той да бута количката, защо прибързвате с мнение  Laughing

# 28
  • Мнения: 4 428
Веси, тоз Конкорд го бутах на изложението. Мнооого хубав. Вътре и 4-годишно ще се чувства като в собственото си легло - широкичко и дълго... Обаче не е за пътуващи. Пък на нас често ни се случва. Ако някой ще с го бута само в градски условия е добре. И е 14-15 кг. ако не знаеш Grinning Иначе за всичко му е помислено.

Аааа, мен килата не ме притесняват. За кво се бъхтя и тренирам почти всеки ден  Mr. Green Ще си вдигам количката  Mr. Green Но на по-леките колички все нещо не ми е довършено  Thinking Тази си има всичко, което искам. Ще преживея килата  Peace
Пък и нали ще си взимам и Бъгстъра  Grinning Ще си я ползвам нея за път. Една колежка си я купи за бебето с кош за новородено. Като ми дойде времето на мен за колички, тамън може да я взема от нея и ще си имам две  Grinning

# 29
  • Мнения: 22 433
Показаните колички са супер, но аз съм малко скептично настроена към триколките и нашите дупки. яко заобикаляне трябва да пада с това предно колело, но всеки си преценява.
Зимните кошове също ми харесват, но летните варианти ми се струват ужасни честно казано. Детето в повечето случаи ми се струва че ще стои като в цедилка сгънато на две. Но е най-добре да се види на място. То е хубаво човек да има модерна количка, но трябва да е удобна и за бебето.
Аз съм доволна от моята Graco Quatro Tour Delux Travel system

Общи условия

Активация на акаунт