колички в диапазона 600-1100 лв в София

  • 4 047
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 723


Имах такава. Много бях доволна.

# 31
  • Мнения: 165
Никси ,каква марка е ?

# 32
  • Мнения: 4 428

Това е Кежуал Плей S3 май беше. Внасят ги Малечко.

# 33
  • Мнения: 2 723
S4. Преди 2 години струваше 1080 лв.

# 34
  • Мнения: 165
В малечко има на плей само с най малките гуми . а това закритото кошче става ли за новородно?
 

# 35
  • Мнения: 2 723
В малечко има на плей само с най малките гуми . а това закритото кошче става ли за новородно?
 

Става да. Става и за столче за кола. Облегалката има няколко степени. От пълно легнало до по седнало положение. Може би моделът вече е доста стар, незнам, но беше една от най-добрите ни покупки.

# 36
  • Мнения: 156
x-lander ,XA и XT много готини и дори са по евтини ние сме с XT оранжева. Трябва да ви кажа че ни излезе некаде кам 950 лв в комплект със толче и бебешка кошница.
Айде успех с цифрите. Иначе братото си взе макси кози почти същата само че зелена за 1700 лв Simple Smile)

# 37
  • Мнения: 165
Никси , взех си я и аз . ето я моята :

а това е летния вариант :


надявам се да е удобна . засега много ми харесва , но ще влезе в употреба след два месеца .
бебешкото кошче няма напълно легнало и ме притеснява малко.

# 38
  • Мнения: 4 428
И аз ги гледах Плей, но още Маги преди да се роди. А подвижна ли е поставката за крачетата? Не е ли малко тежичка и обемна  Rolling Eyes Само черен ли може ад е основния цвят и ако знаеш цената на коша за новородено каква е?

# 39
  • Мнения: 165
И аз ги гледах Плей, но още Маги преди да се роди. А подвижна ли е поставката за крачетата? Не е ли малко тежичка и обемна  Rolling Eyes Само черен ли може ад е основния цвят и ако знаеш цената на коша за новородено каква е?

и аз много се колебах и изгледах много колички. или ще е лека и ще друса . или ще вози конфортно и ще е тежка.няма среден вариант . летния вариант е само черен .иначе коша за новородено има различни цветове и е към 450лв.

# 40
  • Мнения: 4 428
А някой да е заглеждал моделите на Мутси? Интересува ме по-скоро Транспортера. Изглежда ми с по-компактни гуми и килограми. Някой да знае колко струва количката и коша за новородено?

# 41
  • Мнения: 165
ходих да ги гледам преди да купя мойта , защото в интернет ми изглеждаха много добре. искам да ти кажа ,че са доста по-тежки от плей и изглеждат много грубо. а цената е горе - долу същата.

# 42
Е муцито определено го има в магазина ва Младост до Била това със сигурност знам защото видях когато го зареждаха вносителите.

# 43
  • София
  • Мнения: 8 283
....
Desem, а ти какво намираш за минус в Quinny Buzz (освен килограмите)?
не знам до колко е актуално питането, но... (говоря за стария модел)
- ако е прекалено гладко (молове, магазини) предното колело не се върти, при много влажно спира да се върти около оста. ако иам дупки не вианги ги преодолява преднот колело.... абе редовно бутам върху големите гуми само.
- продължва да ми е неестествена формата.
- по-трудно ми е бутането, ако бебето е с лице към мен в летния кош;
- не мога да я управалявам с едната ръка, а когато съм с 2те деца ми е особено важно.
- спаднат ли гумите става тромава.
- не ми харесва сенника(гюрука) при легнало положение
- заема място в багажника колкото 2 колички.
за мен са пюсове как се сваля материята за пране и че по-малко друса при сваляне по стълби... и като съм казвала изглежда страхотно.

# 44
da mi kaje njakoj dali prodava slu4ajno ko6 za novorodeno na play kojto stava i za kola 4e njakak ne mi se davat 400 lv za nov

Общи условия

Активация на акаунт