Прекомерно качване на килограми по време на бременност

  • 21 027
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
Ох,и аз имам голям проблем с тези килограми Cry.Сега ще влизам в 5мес. а съм 15кг. отгоре,така като гледам качвам по 3кг. на три седмици #Crazy,а до 9мес. ме е страх да мисля.Дано наистина да се свалят бързо Praynig,че както не съм от високи4ките няма да съм приятна гледка Rolling Eyes.Но в крайна сметка беб4о да е O.K  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 389
И на мен в деветия месец наблюдаващият лекар ми каза да направя диета, защото съм била качила много кг, но така и не го послушах, всъщност за цялата бременност качих около 17 кг. Мен такива вълнения ме тресяха около появата на новото човече, че последното, за което ми се мислеше бяха разни диети. Не стига, че цял живот ограничения -  това да не ям, онова да не ям, затова през бременността му бях отпуснала края и си хапвах от всичко.

# 17
  • Мнения: 78
По време на бременноста качих 35кг.!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked А нямах особен апетит, ходих пеша по 1-2 часа на ден, ядях плоезни за мен и бебето храни и пак бях като кит  Embarassed Когато обаче малкия започна да иска да го нося на ръце, да пълзи, да иска да ходи, да играе, неизбежно килата се стопиха. Сега ми остават 6кг. до нормалното ми тегло. Така че не се притесняваи , живот и здраве, леко раждане ти желая  Peace  Hug

# 18
  • Мнения: 1 197
много сме качилите прекомерно Embarassed,свалят се спокойно.

# 19
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Аз качих 20 кг по време на бременността....голямо дебелеене падна обаче и по време на кърменето,много огладнявах от него.Едва от няколко месеца започнаха да падат килограмите, ама и аз не съм толкоз упорита. Mr. Green

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Е последния месец си то не е останало

# 21
  • Мнения: 311
Аз качих 37 и се чуствах добре. Не се ограничавай, после ще пазиш диети, не мисля че ще ти се наложи, защото работата е много, има многог неспане и всичко ще се оправи от самосебе си. Леко раждане ти желая  bouquet

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Аз качих 35 килограма по време на бременността Embarassed,а може да се каже,че хапжах сражнително нормално.Но аз си качвам ей така от нищото и без бременност Mr. GreenСвалих доста до сега и то почти без усилия.Като се оправи и времето,няма да стоим толкова в къщи и още ще свалим (надявам се).Леко раждане и не го мисли толкова. Peace

# 23
  • Мнения: 4 335
Аз сьм в осмия месец и засега сьм ка4ила 26кг. Лекаря ми каза да ограни4а мазното,тестяното и сладкото,но от това не се отслабва в момента,за гладуване и дума неможе да става.Дано след това да се свалят лесно килцата.Успех и леко раждане а пьк за килата после ще му мислим Hug

# 24
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
То края му се видя,не се притеснявай с тия килограми ,аз бях наддала 25кг. Ограничи малко сладкото,тестените и пържени храни,но за диета и дума не може да става
Успех и леко раждане ти желая  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 049
Забрави за килограмите по време на бременността. После ще има толкова неспане, работа и нерви, че ще ги свалиш искаш или не искаш.   Wink Аз качих 20 кг. и през пьрвата година ги свалих без да правя нищо, просто стреса особено с пьрво дете си каза думата  Embarassed Е, разбира се и не сьм била никога голям привьрженик на шоколадите и тортите  Peace

# 26
  • Мнения: 1 674
Аз качих 20 кг по време на бременността....голямо дебелеене падна обаче и по време на кърменето,много огладнявах от него.Едва от няколко месеца започнаха да падат килограмите, ама и аз не съм толкоз упорита. Mr. Green
И аз така Няма страшно,като хукнеш с количката бързо ще ги свалиш.

# 27
  • Мнения: 814
Аз не съм пазила диета, но определено се опитвах да не прекалявам с това-онова... В края на бременността не се тревожи, роди си спокойно, после ще свалиш!

# 28
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
 Аз качих около 20 кг,които след това свалих за няколко месеца, без диети,с малко ограничения в храненето и много безсъние.
 По време на бременността не съм пазила диета и не те съветвам да пазиш.Хубавото е ,че идва лятото,когато килцата се топят по-лесно. Леко раждане и не се плаши,с малко воля ще свалиш излишните килограми.

# 29
  • Мнения: 2 478
И аз качих прекомерно-22кг.Въпреки че ограничавах сладкото,мазното и тестото.Но като започнахме да излизаме барзо отслабнах.Е имам още 4-5 кг  Embarassedама и твх ще сваля.Успех

Общи условия

Активация на акаунт