Тайната на дългата и здрава коса-27

  • 48 466
  • 474
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 496
мис арк, съгласна съм, че всеки може да копи-пейства  Wink , но в случая много ми допадна идеята да сложи маските там. Иначе Гугъл не може да го нахвали човек понякога...

Мда, и Нашата маска я има, леко изменена. Явно не всеки може да копи-пейства. Пак не е посочен източник. На това исках да акцентирам, но за пореден път останах неразбрана.Tired Или пък просто по-трудно се прехласвам. newsm78

И това ли е сайт на въпросната мацка? Защото всичко е 1:1.
http://www.suetna.com/kosa_maski.htm

Всъщност за какво го правя?...В Готварския има цяла тема за кражбите в нет-а. Отказвам се. ooooh!

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 18:55 от мис арк

# 46
  • Мнения: 1 365
Намерих малко време и се намазах с индийското олио за коса. Доста е мазничко, дано да го измия после без проблем, че съм на парти с приятели... Thinking Ще се мия след 30 минутки и ще кажа ефекта какъв е. Shocked

# 47
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Последно лреме нещо взе да ме домързява и през седмицата си втривам в корените си втривам някое масло +5капки масло от чаено дърво,а в неделя си правя нашата маска.Винаги след процедурите косата ми е супер.А най-гадното от всичко е,че отново пропуших(заблуждавам се жестоко,че могат да ми решат проблемите).Много искам да се снимам,за да ви покажа до къде съм стигнала,но няма кой.

# 48
  • Мнения: 965
Копи-пейст навсякъде... то просто няма да ти стигне времето и живота да напишеш кой откъде какво...  Tired Мис арк, ти знаеш ли или ползвала ли си друг  качествен френски шампоан, освен Керанове и сега Клорана?


Мисля все пак да се наканя най-сетне да си направя някаква билка, която да втривам в корените, когато не мия  Naughty Май последно дъбовите кори ми направиха впечатление, а също и репей, и коприва  Peace

# 49
  • Мнения: 4 496
Мис арк, ти знаеш ли или ползвала ли си друг  качествен френски шампоан, освен Керанове и сега Клорана?

Преди ползвах на Рене Фюртере/ или както там се произнася/Okara - шампоана и  маската, и Натуриа, който е за честа употреба. След Клорана смятам пак да се върна към Р.Ф., а и да си взема на Л`Ореал маската, която похвалиха в една друга тема.

# 50
  • София
  • Мнения: 4 588
Анелия, и аз тръся дъбови кори, но в повечето аптеки няма. Rolling Eyes
Иначе тези маски ги има в доста сайтове, но няма лошо, щом им се занимава. Peace

мис_арк, благодаря за инфото.  bouquet

# 51
  • Мнения: 4 496
А, пробвах мостра на някакъв шампоан от тези на Виши, Игуанка да каже какво има в рекламната книжка на Виши с 9-те мостри вътре/тя ще ме разбере/. Та сега съм в колебание.Отново. ooooh!

passion , моля, за нищо! Но не бях аз, а Flutter

# 52
  • Мнения: 1 802
ani_4ka грижите, които полагаш за косата си определено си личат.  Peace
Косъмът изглежда плътен и здрав!  Peace
Продължавай все така!   Hug

# 53
  • Мнения: 965
мис арк, благодаря   bouquet
Честно казано с теб ми е на кадем да си избирам шампоан, защото винаги се отразяват добре на косата ми  Flutter Доказателство: Керанове!
А тази маска на Лореал каква е...


passion, аз когато търся някоя билка, която я няма правя поръчка в някоя голяма билкова аптека и така. Така направих преди време с корените от репей  Peace

# 54
  • Мнения: 4 496
Цитат на: Anelia85
А тази маска на Лореал каква е...


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263356.0

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 23:21 от мис арк

# 55
  • Мнения: 965
Краси... ооопс, по-точно мис арк -   bouquet

# 56
  • Мнения: 4 496
Ето и всичките им продукти за дамите, които желаят :
http://zlatnaribka.com/index.php?manufacturers_id=20

# 57
  • Мнения: 151
мис арк, благодаря   bouquet
Честно казано с теб ми е на кадем да си избирам шампоан, защото винаги се отразяват добре на косата ми  Flutter Доказателство: Керанове!
А тази маска на Лореал каква е...



Kaква е тази марка Керанове,много я хвалите.Къде се продават?Шампоани за всеки тип коса ли имат?

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Аз си го купих от специализиран магазин за коса-Зара в Пловдив - Керанове - и аз не го бях чувала, но след като видях тук колко го хвалят реших да си го взема- цяла серия  има за всеки тип коса. Лично за себе си взех за нормална склонна към омазняване коса с магнезий и глина ....... и балсамче купих - цялото удоволствие - 17 лв. Много съм доволна - измива перфектно .

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
И аз вчера си купих Керанове  Laughing моят е за нормална коса и е с магнезий и йод  Wink след обед ще го пробвам.... дано наистина да е толкова хубав  Laughing  Wink

Общи условия

Активация на акаунт