На Априлче 2006 да направим подаръци - време не остава!!!

  • 4 192
  • 129
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 531
А какво се прави с тези царевичните работи??? newsm78

# 16
  • Мнения: 2 631
А какво се прави с тези царевичните работи??? newsm78

Е взе ми го от устата  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 766
Май нещо се моделират и се правят фигурки. Но това е само на пръв поглед предположение.
Аз знам какво искам , но не ми е останало време да браузвам.
1. първа електричка
2. трябва ми нещо на което се строй с лего. Знам за едни зелени подложки. Но трябва да видя дали има и други варианти.
3. Шаблоните,пеперудки и т.н ми харесаха.
4. Царевичките , ако са това което си мисля.

# 18
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Ето тук филмче за царевичките и какво се прави с тях
http://video.google.co.uk/videoplay?docid=-8934991425265334074

# 19
  • Мнения: 2 631
Много апетитно изглеждат  Joy hahaha Не знам как ще се научат,че не се ядат  newsm78

# 20
# 21
# 22
  • Мнения: 7 605
Намерих оЩе един сайт  Crazy

 http://www.schnibo-spielwaren.de/

Доставката е само 10,90?  Grinning, а ако се плаЩа предварително, правят и 3% отстъпка  Peace  Само, 4е цените там са май малко по високи, трябва да се види дали с по евтината доставка и теzи 3% отстъпка е на сметка  Wink

# 23
  • Мнения: 1 147
За Плеймайса, май са оЩе малки zа тях  Confused
Априлчетата са малки още, но да не пропускаме и по-големите деца (визирам себе си) Mr. Green

# 24
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Ех, Татянка, браво за новия сайт, дето си дала, ама аз предишните още не съм доразгледала. Май ще стоя будна по нощите да зяпам Mr. Green

# 25
  • Мнения: 7 605
Ех, Татянка, браво за новия сайт, дето си дала, ама аз предишните още не съм доразгледала. Май ще стоя будна по нощите да зяпам Mr. Green

 Wink

Според мен няма смисъл да гледате много в Джакоо, там цените са малко солени4ки  Money  и имат по богат иzбор zа по големи деца. Киндербутт....ами то тук редовно се органиzират поръ4ки от там, пък и там иzборът не е кой zнае какъв, но имат и дрехи.

# 26
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Аз всъщност съм в чуденка - дали да поръчам нещо голямо и по-скъпо или пък повечко малки, но евтини неща. newsm78 Вероятно ще се спра на втория вариант Thinking Доста неща харесах от  http://www.leiselsbach.de/

А малко по-късно ще пусна за обяснение някои неща, които така и не разбрах какви са точно. Ама то това като ме остави дзверкото да ги постна Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 147

И аз съм за този сайт, доста неща ми харесаха ...  Wink

# 28
  • Мнения: 7 605
Аз всъщност съм в чуденка - дали да поръчам нещо голямо и по-скъпо или пък повечко малки, но евтини неща. newsm78

На таzи въzраст според мен много работи йм идват в пове4е. За Коледа не можах да се спра на един голям подарък и й вzех 5 по малки. Определено й дойдоха в пове4е. За това сега zа РД съм й вzела един голям подарък  Wink  Те си нямат понятие оЩе от голям/малък подарък, камо ли пък от стойността йм  ooooh!

Или пък вzеми пове4ко малки (демек, евтини) работи и й ги дай постепенно  Thinking

Ли4но мнение  Peace

# 29
  • Мнения: 1 147
Или пък вzеми пове4ко малки (демек, евтини) работи и й ги дай постепенно  Thinking
Аз така направих за Коледа, един по-голям и няколко малки, които вадех постепенно Wink Снощи извадих последния май Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт