На Априлче 2006 да направим подаръци - време не остава!!!

  • 4 215
  • 129
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 3 648
Не, но ми има доверие!

Имам някакъв порблем с epey - дава ми, че имам и по двете карти 47.07 лева, което, обаче, е наличността само на едната, а в другата има доста повече, на банкомата ми дава истинската сума, а epey грешната и затова явно днес не ми даде да платя. Утре ще пробвам пак и ако не стане, отивам да банката и ги пускам с нареждане! Hug

# 121
  • Мнения: 7 605
Няма zна4ение колко доверие ти има тя, в слу4ая аz плаЩам, и ако ти не плаЩаШ, zагубата е моя.... Няма zна4ение, какво се обяснявам и аz пък  ooooh!

# 122
  • Мнения: 2 631
Ей, момичета, стига бре, мисля че толкова време сме заедно и с предната поръчка доказахме, че можем да си имаме доверие  Hug  bouquet

# 123
  • Мнения: 7 605
Аz ако нямах доверие, нямаШе да пускам поръ4ката, преди да съм виждала грам стотинка  Wink

# 124
  • софия
  • Мнения: 756
Аz ако нямах доверие, нямаШе да пускам поръ4ката, преди да съм виждала грам стотинка  Wink

еее абе не се притеснявайте бре...в крайна сметка Вени е от софия...а аз имам одеало Joy

# 125
  • Мнения: 2 631
Аz ако нямах доверие, нямаШе да пускам поръ4ката, преди да съм виждала грам стотинка  Wink

еее абе не се притеснявайте бре...в крайна сметка Вени е от софия...а аз имам одеало Joy

Явно кърменето съвсем ми е изпило мозъчето...не схванах закачката  Tired Cry Confused Embarassed Rolling Eyes Joy hahaha

# 126
  • София
  • Мнения: 1 252
Смини, пуснала съм парите.  Peace

# 127
  • София
  • Мнения: 3 648
Танче, опитвам се да не се засягам, да си повтарям, че написано, не е като казано и незнам тона ти какъв е бил, но леко ме жегваш, честно!
Ето снощи ми дойде идеята, че щом имам и в двете карти по 47 лева, мога да пусна парите на два пъти, което значи двойна такса, но...карай!
Пуснах през тази, в която със сигурност има пари половината сума и сега ми дава, че и по двете има 2 и нещо! Явно има някакъв проблем и преди понеделник няма да се оправи!
А вчера се оказа, че банката не работи - преди работеше в събота???!!!

# 128
  • София
  • Мнения: 3 648
Ето и доказателството - беше изискано само от мен:


До Милен Любенов Ганев,

ePay.bg Ви уведомява за извършен от Вас
 банков превод:

Информация за банковия превод:
Дата/час:                    24.02.2008 08:48:12
Банка оператор:              ЦЕНТРАЛНА
 КООПЕРАТИВНА БАНКА
Сума:                        44.00 BGN
Код на ePay.bg за плащането: 2000000003082344
Код на БОРИКА:               134586

С уважение,
ePay.bg

# 129
  • Sofia
  • Мнения: 3 047
!!!
Тази тема как се е озовала тук?
Отчетните теми се помещават в отделен раздел.
Във вашия конкретен случай тук
Моля, не измисляйте нови правила.
Заключвам темата.

Общи условия

Активация на акаунт