Мъдростите на една баба

  • 2 512
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 783
Този казус не се разглежда! 

# 16
  • Мнения: 13 512
И всяка сутрин ставате да му правите закуска с желание, или всички сте разведени?
Когато ми е било кеф, съм им правила, че даже съм им готвила. В момента , в който е преставало да ми се иска- съм  се разделяла. За мен това е показателно. Бих готвила на мъж само докато съм влюбена в него. Свършили с любовта- край с готвенето:-)

# 17
  • София
  • Мнения: 266
И всяка сутрин ставате да му правите закуска с желание, или всички сте разведени?
Когато ми е било кеф, съм им правила, че даже съм им готвила. В момента , в който е преставало да ми се иска- съм  се разделяла. За мен това е показателно. Бих готвила на мъж само докато съм влюбена в него. Свършили с любовта- край с готвенето:-)

Хахаха, ето един показател, че нещата не вървят, като спре да ми се готви, го зарязвам  Mr. Green Ами ако ми се прииска той да сготви???  newsm78 пак ли зарязваме?? Тази баба трябва да е по-изчерпателна!

П.С. Иначе от сайта си свалих бая книжки, има интересни нещица  Peace

# 18
  • Мнения: 17 407
Бляк или уайт, няма значение името на бабата и дали изобщо е баба. Повечето неща са верни, някои- докато си намериш своя човек. Други са инфантилни, да.

# 19
  • Мнения: 13 512
Ами ако ми се прииска той да сготви???  newsm78 пак ли зарязваме??
П.С. Иначе от сайта си свалих бая книжки, има интересни нещица  Peace
е, бабата нищо не е казала за готвенето- само за закуските:-)
А докато на него му се готви честичко- нещата са наред. Започне ли да го смята за твое задължение само... не е добрата новина.

# 20
  • Мнения: 9 903
Започне ли да го смята за твое задължение само... не е добрата новина.
И това е относително, правила няма. Всичко зависи от разпределението на задълженията.

# 21
смятам, че е доста мъдро

# 22
  • Мнения: 207
хареса ми

# 23
  • Мнения: 212
За съжаление на този свят няма общовалидни "мъдрости" които могат да се отнесат за всеки човек и за всяка ситуация. Единственото общовалидно нещо за всички хора е че всички ще умрем. От там нататък всичко е строго индивидуално и подобри "мъдрости" са просто смешни. Ако те са били валидни за тази баба то не значи че ще са валидни и за друга баба. Те и самите баби са различни та какво остава за мъдростите им.
Тъй че живейте си живота и не обръщайте внимание на подобни "умни" мисли. Всички умни мисли са резултат от житейския опит на определен човек който ги е казал а неговия житейски път е различен от вашия така че тези мисли не важат за другите хора...

# 24
  • Мнения: 1 212
Заслужава си темата по моему  Peace
Може би някъде дълбоко в мен е останло нещо инфантилничко  Mr. Green

Не разбирам какво не ви харесва. 100% съм стигнала до тези заключения през годините.
Не че не им харесва. Просто всеки иска да оригиналничи напоследък  ooooh!.

Важното е как и дали успява  Peace
За мен беше приятно да разгледам и прочета  Hug

Общи условия

Активация на акаунт