С червено вино и любов, БУРГАС за празник е готов - 44

  • 10 706
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Ние на 14ти си имаме нещо като мини годишнина с мъжо, на тази дата му предложих .... преди  Whistling ... би било хубаво да отидем някъде ... миналата година /ако не бъркам  Mr. Green/ ходихме в р-та на Луксор и много хубаво изкарахме  Heart Eyes ... Подаръка мисля да му го спестя  Mr. Green, беше рожденник преди има-няма десетина дни  .... и покрай това доста се изръсих  ooooh!

# 31
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
запис и от мен по късна доба!
Много питанки в списъка,бе-е-е-е?Да не се окажем има-няма една шепа хора.... newsm78

# 32
  • Мнения: 373
Здравейте! Как сме днес?
За купона и аз не мога да реша , ама май клоня към отказ. Ми, с тва малкото диване дето никой не му издържа на рева. Пък и много късно заспива, чак към 22ч , че се и буди често. А пък в Океана сигурно ще е пълно и няма да е удачно да дойда с нея. А така ми се идвааа!  Tired Вие към колко се събирате обикновено?

Ето и нещо трги-комично за настроение днес http://prikachi.com/files/94709V.jpg

# 33
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Краси, гледам ме е изпреварила /линка е готин  Laughing/ Wink ... но хайде едно кафенце от мен ... по избор  Grinning /не че съм му особен фен  Rolling Eyes/:

# 34
# 35
  • Мнения: 1 280
          Краси, много се смях  hahaha  Оправи ми настроението.
          Да ви се оплача какво ми се случи в автобуса идвайки на работа  #Cussing out един "Любезен" господин ми направи място да седна защото съм била бременна  Shocked Това си беше чиста проба гавра с мен, изобщо не приличам на бременна, а да не говорим че когато наистина бях никой не ми правеше място  #Cussing out Няма да ви казвам какви цветущи изрази ми идваше да му избълвам на среща  Mr. Green  /но резултатът е че отказвам яденето от днес, отивам в подфорума с диетите  Cry
       Мерси за кафенцето, избрах си тез със сметанката, че само online не ми е противопоказно  Joy

# 36
  • Мнения: 2 577
iveto_ - ми той човека те е харесал, и какво да каже сега пред хората, за да ти отстъпи място  Peace
 

# 37
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
lucyl30 , мерси за кафенцето. Аз току-що изпих едно с колежките, но и от твоите няма да откажа, особено някое с повечко сметанка. Grinning

iveto_ , значи тоз господин не просто е станал, за да седниш ти, ами е коментирал и защо аджеба ти отстъпва мястото си.  Thinking И какво ти каза: "Седнете Вие, че сте бременна"? Наистина е гадно, но и на мен се е случвало да видя някоя жена, която ми изглежда бременна и съм си мислела да и отстъпя място, но като не съм сигурна, най-много да ме изгледа странно, ако не е бременна и да се обиди.

# 38
  • България
  • Мнения: 3 621
Абе да ви кажа и на мен веднъж един господин ми отстъпи място в София и аз се шокирах  Shocked , ама едва ли ме е помислил за бременна, не знам  newsm78 Прибирам се и разправям на съквартирантката : " Какво ми има , че ми отстъпват място???" И тя вика: "Представи си какви са ни кавалерите, че като ни отсъпят място да се чудим какво ни има"
и си е точно така  Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 2 577
 vesi_127, Райна, Танина, КатКа
какво стана с вашите питанки  newsm78

krasi72, ще те махна тогава от списъка, а ако дойдеш, ще те наместим някакси  Hug ще се радвам да се запознаем
1-2 стола не са проблем  Peace 5-6 да не станат   
или пък да капарирам 20 места пък да се окажем 5-6     

# 40
  • Мнения: 1 280

iveto_ , значи тоз господин не просто е станал, за да седниш ти, ами е коментирал и защо аджеба ти отстъпва мястото си.  Thinking И какво ти каза: "Седнете Вие, че сте бременна"? Наистина е гадно, но и на мен се е случвало да видя някоя жена, която ми изглежда бременна и съм си мислела да и отстъпя място, но като не съм сигурна, най-много да ме изгледа странно, ако не е бременна и да се обиди.
     

        Ами каза си човека, седеше с някакъв друг мъж, аз се качвам в автобуса и се хващам точно до тяхната седалка, а той ставайки му казва на другия: "Ще отстъпя място на жената че е бременна"  Shocked  А пък то хубаво ако изглеждам бременна, ама не изглеждам бе хора  newsm78 или се заблуждавам относно килцата които налях тая зима  Mr. Green /ама и аз патка с патка хубаво си мислех какво да му кажа, а от устата ми излезе само едно "Не съм, от якето е"  Twisted Evil
iveto_ - ми той човека те е харесал, и какво да каже сега пред хората, за да ти отстъпи място  Peace
 
   

           Ками то хубаво ме е харесал, ама за внучка сигурно  Joy

# 41
  • Мнения: 2 577
за любовта граници няма - аз ли да ви обяснявам  Mr. Green

iveto_  аз пари давам да изглеждам така, я се усмихни Heart Eyes

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 145
Запис в новата тема да не ви игубя дирите

# 43
  • Мнения: 139
Запис.
И аз имах вирус, ама на компа :> Едни имейли пращах в несвяст едни чудесии за по няколко минути удрях по няколко МБ сенд  Shocked за 2 дена много сте изписали не мога да ви изчета.
Я едно мнение за тази количка :>

# 44
  • Мнения: 1 111
 Питай Дея, тя май имаше такава, но доста бързо я продаде.Ако не греша за модела де.

Общи условия

Активация на акаунт