Къде има танци за най-малките?

  • 6 075
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 708
Всеки път е комбинирано занимание, загрявка, част с художествена гимнастика, малко балет и накрая народни танци или обратното. Общо е 1 час и за дечицата е напълно достатъчно според мен.

# 16
skapi maiki ,
su4aino popadnah na tazi tema i moga da vi predloja zanimania po hudojestvena gimnastika,kam klub 'CSKA' zanimaniata sa za deca nad 4 god.Dnite v koito se provejdat  sa vtornik i 4etvartak ot 18.00 h na stadion 'Vasil Levski' ne sam sigurna no mislia e be6e vhod 26.Moia priatelka e teniorka tam tarsete cvetina-0896775909 dano vi pomogna s ne6to

# 17
  • Мнения: 1 541
Записвам се да следя темата. А на какъв принцип приемат деца в Нюанс?

# 18
  • Мнения: 7 723
Мога ли да изкажа моето скромно мнение тук?
Мерси  Hug
Та....исках да кажа, че не съм сигурна, че за деца под 5- годишна възраст
е много препоръчително да се занимават с извънредни физически дейности,
пък било то и танци. Според мен е достатъчно това,
което изразходват като енергия в детската градина.
Да не говориме за недоразвитата им все още костна структура....
Не случайно повечето такива занимания са за деца, над 6 годинки Wink

# 19
  • London
  • Мнения: 292
Дъщеря ми е на 4г. и 5 месеца и ходи на народни танци, защото не и стигаше
 играта в детската градина.
Цялата група е съставена от деца до 10 год. има дечица по-малки от моето дете.
В заниманията им влиза всеки път гимнастика
http://www.detsata.zornitsa.com/

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 07:17 от ov4ar4eto kalitko

# 20
  • Мнения: 636
Съседско дете ходеше миналата година /беше на 3/ на танци в Хореографското училище на "Шипченски проход".

# 21
  • Мнения: 472
Записвам се да следя темата. А на какъв принцип приемат деца в Нюанс?
По телефона ми казаха, че трябва първо детенцето да го заведем на място и да видим дали ще му е интересно и дали ще иска да се занимава. След това може да го запишем. Дъщеря ми е на 2г.9м. и много обича да танцува. Ще я заведа днес да се пробваме и след това ще пиша отзиви  Hug

# 22
  • Мнения: 1 541
Adry, супер! Ще чакам да кажеш как е. Аз мисля другата седмица да отидем и ние.

Руска, съгласна съм, че не бива да се избиват родителски амбиции върху малки деца. При нас обаче дъщеря ми не ходи на детска градина и за сега не мисля и да я пускам, а в същото време танцува по цял ден, като или аз или гледачката и сме в ролята на хореографките, а ние и двете не сме страшни грации  Twisted Evil Искам просто да си разнообрази ходенето по клубовете и ако и е приятно да се занимава там. Просто за удоволствие.  Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 553
Аз също искам да запиша дъщеричката си на някакви танци или спорт и това, което ми харесва в Нюанс е че 1 час се занимават с различни неща, а не само народни танци например, а всичко е комбинирано, за да им е по-интересно на децата точно на тази възраст и да не им доскучае. За съжаление обаче не ме устройва времето на провеждане на танците на най-малките: вторник и четвъртък от 17 до 18 ч.
Някой знае ли друга подобна школа с комбинирани танци за най-малките. Ако ли пък не само за един вид танц за най-малките.

# 24
  • Мнения: 10
В читалище "Младост" - ансамбъл "ЗОРНИЦА", където водя и сина ми репетициите са от две части. Кака Деси ги учи на Балет - тя е била в Шоуто на Нешка Робева, а батко Иво на Народни танци. Мисля, че това е идеалният вариант. И репетициите са от 18:30 до 19:30 и мога спокойно да го водя. Някой маи беше пуснал връзка към сайта ама и аз да го направя.

www.detsata.zornitsa.com
и телефон 0888 21 08 23 (на батко Иво)

# 25
  • Мнения: 7 723

Руска, съгласна съм, че не бива да се избиват родителски амбиции върху малки деца. При нас обаче дъщеря ми не ходи на детска градина и за сега не мисля и да я пускам, а в същото време танцува по цял ден, като или аз или гледачката и сме в ролята на хореографките, а ние и двете не сме страшни грации  Twisted Evil Искам просто да си разнообрази ходенето по клубовете и ако и е приятно да се занимава там. Просто за удоволствие.  Wink
Тогава те съветвам да я запишеш на нещо от сорта на народни танци.
Важното е да рипа и да скача....да изразходва енергия.
В никакъв случай на балет, или на гимнастика (примерно).
Малка е все още Wink Hug

# 26
  • Мнения: 127
И Ема не ходи на детска градина, а в къщи не знам колко изразходва енергия през деня с детегледачката.
Иначе ние вечер така или иначе танцуваме редовно на музика цялото семейство (не иска да танцува сама, ами ни дърпа и нас), та със сигурност ще се радва да гледа и имитира каки (ние също ще си починем). Далеч съм от мисълта да я правя прима балерина или гимнастичка на 3 години Simple Smile Искам просто да и удовлетворя  огромното желание за танци. Пък и предполагам са съобразени заниманията с възрастта. Наистина Нюанс звучи чудесно, но имат танци за малки деца само в далечна за нас зала.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 320
И аз днес звънах в школата и другия вторник ще го доведа и моя синковец. Той много обича да танцува, но незнам там дали ще се пречупи, малък е на 2 год. и 4 мес. Ако му хареса ще го вода, аз имам голямо желание по принцип, но пак си зависи от него. Претеснява ме факта, че незнам дали ще има други момченце, да не е само той. Не че е кой знае колко претеснително, но все пак.

# 28
  • Мнения: 472
Adry, супер! Ще чакам да кажеш как е. Аз мисля другата седмица да отидем и ние.
Вчера бяхме за първи път в "Нюанс". На дъщеря ми много и хареса, така че ще я записвам  Hug Първо имаха 1/2 ч. занимания с една кака по гимнастика. Много бяха сладки-правиха различни упражнения, кълбо на пред /в къщи вечерта сигурно сто пъти показа на тати как точно/ и др. Следващия 1/2 ч. играха народни танци с един батко. Голяма веселба! Днес на всички показва как играе хоро /едната ръчичка на кръста, другата горе и маха/. Утре, доколкото разбрах ще има модерен балет и класически балет. Залата е голяма, слънчева и много топла. Препоръчва се дечицата да са по-леко облечени /става за къс ръкав/ и по чорапки. Хубаво е детенцето да се заведе един път, за да се види дали ще му е интересно и дали ще иска да стои без мама или тати! Ние бяхме с още едно приятелче, което постоя първият 1/2 ч. и след това, като видя баткото излезе и каза, че повече няма да идва да танцува Crazy

# 29
  • Мнения: 472
Претеснява ме факта, че незнам дали ще има други момченце, да не е само той. Не че е кой знае колко претеснително, но все пак.
Вчера записаха едно момченце, мисля че беше на около 3г.  Hug Иначе бяха общо около 7-8 дечица  Hug

Общи условия

Активация на акаунт