Случвало ли ви се е да кращите на бебето?

  • 5 359
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не,не ми се е случвало,но пък сега се опитвам да съм по строга с нея-до колкото мога.....и ако някой ме слуша..... Simple Smile

# 16
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
и аз съм викала, особено сега, като поотрасна и проходи Crazy
Луда ме направи, тича, чупи, включва комп, тв, дърпа кабели Thinking Crossing Arms но от НЕ!!! взе да разбира Grinning Tired

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Купи си едно кенгуро и действай в къщи с бебето в него.Ако пак достигнеш такава точка по-добре го остави да плаче и излез от стаята.По-добре да плаче 1-2минути-това е достатъчно време да се съвземеш.

# 18
  • Мнения: 4 841
Синът ми беше доста ревливо и капризно бебе, което със сигурност можеше във всеки един момент да ме изкара извън нерви, обаче и аз не съм крещяла. Именно защото няма да разбере. По-скоро щеше да се стресне и да зареве още по-силно. Бяхме непрекъснато и навсякъде заедно - бях се специализирала да готвя, мия чинии и т.н. с кенгуруто отпред  Crazy
Идвало ми е да крещя, идвало ми е да избягам и да се скрия някъде, идвало ми е какво ли не. И сега понякога ми идва. Обаче в такива случаи дишам дълбоко, броя (до 5, 10, ако трябва - и до 100)... След това в първия удобен момент излизам на балкона да изпуша една цигара и да се успокоя окончателно. Има много начини човек да си изкара агресията (включително и като замеси една питка, и я "поотупа" едно хубаво  Simple Smile ), аз поне моята НИКОГА не я насочвам към хората около мен, още по-малко пък към детето.

# 19
  • Мнения: 492
Случвало ми се е  Embarassed После ми е криво че съм й викала, но като няма къде и на кой да си изпуснеш нервите. Tired Старая се да  не го правя, но...... някога не успявам Sad

# 20
  • Мнения: 252
Да случвало се е.Ужасно се чувствам после.

# 21
  • Мнения: 176
И на мен ми се е случвало да му крещя да млъкне,че понякога направо ме подлудява с това реване,ама се опитвам да се въздържам.После и на мен ми е гадно, а като го взема  на ръце и ми се усмихва сякаш не е ревал.Сладурчета са те......... ама се случва Grinning

# 22
  • Мнения: 8 999
Като бебета не са ми давали повод. Бяха две прекрасни слънчеви сладурчета. Ноооо, като пораснаха, майко мила! Сега крещя, та чак на улицата се чува /ама иначе не мога да им привлека вниманието/.

# 23
  • Мнения: 357
Вчера му викнах и после един час ревах, защото ми стана съвестно - как искам нерви от стомана  Confused

# 24
  • Мнения: 1 197
Не,не ми се е случвало досега

# 25
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
като бебе, не, като порасна малко и беше вси4ко инат и хлен4, да, ина4е няма 4уване! сега сме на по-мека вълна, убеждаване или наказване и показване на негатив4етата като последствие на поведението й!

# 26
  • Мнения: 1 155
Честно кажано не ми се е случвало да й крещя. Когато ме ядоса й говоря сърдито , но да викам НЕ Naughty

# 27
  • Мнения: 84
Никога не съм крещяла докато са малки, та те не разбират, не съм ги оставяла без внимание и аз съм разнасяла, особено малкия, той растеше на ръцете ни. Все се успокоявах, че ще дойде момента, когато ще порасне, ще проходи и няма да е толкова тежко И наистина е така. Сега не го носа толкова много, но за сметка на това крещя и викам след него и не съжалявам след което, защото винаги има за какво да се крещи. Grinning

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Крещя му,даже май и аз прекалявам.... EmbarassedИ също като теб просто си изпускам нервите и то все за дребни работи.Ама аз съм супер нервак по принцип,но това май не е оправдание в случая. newsm78Просто се постарай и прави като мен-щом усетя,че от вътре ме напуши да му се развикам,просто го ''зарязвам'' и излизам да изпуша цигара и да се успокоя.По-добре да пореве 4-5 мин. сам,отколкото аз да го травмирам с моите крясъци.Пробвай,наистина действа.Вече почти съм престанала. HugЗащото после наистина се чувствам много гадно.....Но съм сигурна,че ти знаеш какво е чувството....

# 29
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Не си го слагай толкова на сърце, всеки си изпуска нервите.Особено, ако един мини човек пищи покрай теб постоянно.

Общи условия

Активация на акаунт