С овесени трици (не ядки) Дюканките свалят килца със десятки - 76 тема

  • 66 500
  • 773
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 314
Аз още съм тук! Сметнах свалените кг, така както са отразени в списъка към този момент:
                                     1210.3 кг
Можете да си представите как това количество сланина е било по телата ни! Затова внимавайте с прегрешенията! Party

# 16
  • Мнения: 129
Цвети, като каза "поздрав"... Според нашия списък, трябва да честитим 1 месец на:

Fancy N, katyadjin, venka_linka, verita, кукумявка, муцка

Честито, момичета.   bouquet
 
И на Буба64 и Veselina_s_p три месеца smile3501 . абе на всички с повод newsm51

# 17
  • Мнения: 1 502
Много ме изкушихте с вашите резултати! Поздравления! Hug   bouquet
За сега ще се запиша в темичката ви, а като заредя хладилника с белтъчини, ще започна и аз.  Peace Супер сте!

# 18
  • Мнения: 129
Аз още съм тук! Сметнах свалените кг, така както са отразени в списъка към този момент:
                                     1210.3 кг
Можете да си представите как това количество сланина е било по телата ни! Затова внимавайте с прегрешенията! Party


smile3555 на тези килограми ще им направя така smile3533
А по списака по горе сме 169 човека

# 19
  • Мнения: 567
Здравейте момичета мили!
Аз нали се губих без комп. 10тина дена и сега отчаяно търся вашата подкрепа. Бях режимна "на сляпо" без форума 7 дни и после за 3 дни като "се изтървах" яяяяяяяядох мноооооого и гадна храна.  Embarassed  Embarassed  Embarassed Качих си от постигнатите 82 на 86кг.  ooooh! Няма да ви отегчавам с душевните си терзания и тормозения, които си причиних-чувствам се страшно гадно, подло и депресантски. Мислех да не ви казвам за да не демотивирам някоя от вас, особено от новите някоя девойка да не се подведе! Не го допускайте-за половин час тъпкане с храна-е голям кеф няма що: върнах си килата, нямам настроение, не летя като в онези дни!
Съжалявам много ако натоварвам някой с моите ревове, но наистина имам проблем! Сега се пробвам отново и надявам се да се "закача" пак за вас и благодарение на вас да продължа. Ще гледам да не се откажа. А толкова хубаво ми беше...
Ох казах си, олекна ми, ще спя спокойно тази вечер, защото съм честна с вас момичета! О, и момче видях!/поздравления!!!/ А скоро щяхте да ми честитите 1вия дюкански месец!  newsm45
Благодаря на Сънчето и на Цвети, че ме забелязахте! Много сте мили!   bouquet Бубето  Hug
Вещиии, удряй ама мнооооооооого силно!!! Аз иначе сама ще се  #2gunfire

Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 02:22 от spasdidi

# 20
  • Мнения: 129
Здравейте момичета мили!
Аз нали се губих без комп. 10тина дена и сега отчаяно търся вашата подкрепа. Бях режимна "на сляпо" без форума 7 дни и после за 3 дни като "се изтървах" яяяяяяяядох мноооооого и гадна храна.  Embarassed  Embarassed  Embarassed Качих си от постигнатите 82 на 86кг.  ooooh! Няма да ви отегчавам с душевните си терзания и тормозения, които си причиних-чувствам се страшно гадно, подло и депресантски. Мислех да не ви казвам за да не демотивирам някоя от вас, особено от новите някоя девойка да не се подведе! Не го допускайте-за половин час тъпкане с храна-е голям кеф няма що: върнах си килата, нямам настроение, не летя като в онези дни! Наистина съжалявам ако натоварвам някой, но наистина имам проблем! Сега се пробвам отново и надявам се да се "закача" пак за вас и благодарение на вас да продължа. Ще гледам да не се откажа. А толкова хубаво ми беше.
Ох казах си, олекна ми, ще спя спокойно тази вечер, защото съм честна с вас! А скоро щяхте да ми честитите 1вия дюкански месец!  newsm45
Благодаря на Сънчето и на Цвети, че ме забелязахте! Много сте мили!   bouquet Бубето  Hug
Вещиии, удряй ама мнооооооооого силно!!! Аз иначе сама ще се  #2gunfire


Лошо,много лошо,но важното е че си се осъзнала.аз като прегреша нещо,дори една хапка се чувствам ужасно гузно и тъпо,и не се понасям след това.

Момичета аз на всичко издържам и не ме изкушава нищо друго освен лютеница Embarassedдори торта не ме съблазнява пред мисълта за филийка с лютеница.а моите съквартирантки и те как я морят.всяка вечер.и от време на време си вземам по 1-2 лъжички.
 Embarassed Embarassed Embarassedтова са моите терзания.споделих си прегрешенията си,а сега Вещи можеш да ме почваш с тигана newsm17


П.П.Забравих да ви пожелая много минусчета през ноща

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 732
Аз знам, че днеска се олях в писане, да ми се не види.
Хем казах лека нощ, ама после си погледнах пощата и намерих, че са ми пратили най-сетне снимките от миналия понеделник. Чувствам се длъжна да ги пусна, най-вече в поздрав към момичетата от Шумен, да видите какво зло ще ви сполети в събота.

Ей тука е мястото да вметна, че свирнята е чак след 23:00.  Mr. Green Май много късничко за достопочтени дами, може да не се видим  Cry

Тук е линка към албумчето, аз съм женското в състава, а едното мъжко с тъмночервено-черния бас ми е мойто мъж. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=217415

Ай ся вече лека.

# 22
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добро утро и от мен!
Сузи предполагам, кафето не е машинката на Ели, въпреки, че на такова ми прилича! Mr. Green Hug

Мили момичета, днес е моят 1 месец с Сър Дюкан! Почерпете се за закуска, пък за обяд пак!
Повече от доволна съм от постигнатото!;Благодаря ви че в има! Благодаря, че го има и духът в темата, който накъсва толкова момичета и ги кара да постигат мечтите с и да се чувстват спецални!  bouquet Heart Eyes Hug


# 23
  • София
  • Мнения: 3 090
Добро утро момичета! Добро утро, Ухапан!
Резултатът от моя експеримент - 1 кг, проблеми с  smile3550, болки в стомаха (за пръв път откакто дюканствам) и ставане в 6.00, пълна с енергия.
Така че ограничаването на млечните не води до нищо добро, защото предполагам, че стомашните болки са от трудното смилане на протеините от риба и месо. А килограмчето е само от галата предишния ден и затова лесно си е отишло. За сведение изядох само 1/2 кофичка Култура на айрян, 1 с.л. извара за палачинката и около 100 мл. прясно мляко. Освен това 3 огромни филета от бяла риба, 1 яйце и 3 с.л. трици в палачинката и пуешка шунка лайт около 200 гр., защото нямаше как да нося риба на работа.
Връщам се да дочитам предишната тема!
Слънчев и усмихнат ден! Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

# 24
  • Мнения: 1 073
Добро утро и от мен! Hug
Мерси за кафенцето сузана, ранобудна си..  bouquet
Дор4естър много хубави снимки , те от къде са...аз нещо не съм разбрала че тук си имаме и част от състав. Може ли малко повече инфо за Вас Praynig
Много сте изписали вчера и не успях да ви дочета, най - вероятно ще успея п/з уикенда.
Днес ми е последният ден на П, кантара не помръдва. Не знам къде бъркам newsm78
Лек и ползотворен ден на всички дюканки.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 544
Добро утро и от мен Heart Eyes
Ходя на едни скучни обучения, и през телефона се опивам да чета, но съм стигнала до 11-12 стр. на предишната тема Whistling
Пускам по едно КАФЕ и отивам да се обличам.

Вещи - Мерси за среднощната нова тема.   bouquet
Успях да видя снимките на Боби и мога само да кажа  УАУ - Страхотна си - Дано всички да можем да се похвалим някой ден с подобен резултат!
Катенце - честит месец   bouquet Страхотни резултати - още малко и ще ме минеш Hug
Кри -  Hug Бачи  Hug   и всички свалили и задържащи Hug Hug Hug
 Хубав ден ви желая  bouquet
 За протокола има още малко минус и съм 76,500  Crazy

Вчера щях да черпя за кръгло 10 свалени, но изпуснах момента - та ще черпя на 15! Wink

# 26
  • Мнения: 352
Добро утро и честита нова тема!

Вещи, благодарности! Както винаги си се справила перфектно. newsm51

Сузи, благодаря за кафенцата!
Кате Джин, честит първи месец с Дюкан пожелавам ти от сърце бързо да постигнеш целта си и никога назад. А за тези страхотни снимки дето Вещи ги слага   smile3525 smile3525 smile3525 Много ме трогна, с мислите си за моето килце, но за това задържане аз съм си виновна, хапвах повече солено.

Отивам да чета че съм пропуснала половин тема. Хубав и слабееш де на всички!

# 27
  • София
  • Мнения: 5 285
Този пост е посветен на zazu1, за да знаят всички колко е добричка (е, поне през повечето време) и да я подкрепим, а не само да я бием с тигани и да я поучаваме - всеки има личен живот и трудни моменти, които може би не показва на всеослушание...

За толкова малко време постигна такъв успех   bouquet
Всеки си знае какво му коства режимът: пари, нерви, усилия, въздишки по забранените храни, притеснения дали ще стане, умора, отношение на околните, завист, злоба, скъперничество и още и още и още.

Ако не беше ти, аз щях да си стоя сега все "гладна и дебела".
Ако не беше ти, мишката щеше да продължава да ми казва, че не е зле май мъъъничко да поотслабнем и че от утре почваме.
Ако не беше ти, щяхме да си вечеряме и до до ден днешен сандвичи, защото е най-бързо и няма време за друго.
Ако не беше ти, нямаше да повярвам, че бебе може да стане от първия път.
Ако не беше ти, нямаше да се справя с първия пазар за режима.
Ако не беше ти, нямаше да се справя въобще с режима, защото знам, че освен (вече не толкова) виртуалните мадами тук, от които да се срамувам след евентуалното прегрешение, ще се срамувам от един истински жив човек, който ме знае такава, каквато съм.

Затова, стига отчаяние. Бърши сълзите и пак напред. 1/3 от целта е толкова добре, не си струва да се разваля този резултат   bouquet   Hug   bouquet

П.С. А дробчетата са много вкусни по рецептата на Деси Й...

# 28
  • Мнения: 3 202
Добро утро
Хайде народе на кафенцето  kyllmg
Ех, Човече, много хубаво писъмце Simple Smile
Пък Майка Зайка пуснала скришно кафенце Wink
Хубав и усмихнат ден  bouquet

# 29
  • Мнения: 171
Цвети, като каза "поздрав"... Според нашия списък, трябва да честитим 1 месец на:

Fancy N, katyadjin, venka_linka, verita, кукумявка, муцка

Честито, момичета.   bouquet
Дорчестър зоркото око Hug Благодаря ти,  много си мила Heart Eyes Приключването на първия ми месец заведе още един кг в небитието - до момента -6  newsm44. Не мога да спра да си опипвам талията  Grinning

Въобще тази година ми тръгна с хубави промени в личен и професионален план. Като естествено продължение на решението ми да се грижа повече за себе си дойде факта, че ви намерих. Приемам режима не като ограничение, а като стъпка към подобрение на начина си на живот и на виждането ми за собствената ми личност.

Момичета, да сте ми живи и здрави, все така усмихнати и чаровни. Обичайте себе си!
Прегръщам ви и ви целувам всички. Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт