С овесени трици (не ядки) Дюканките свалят килца със десятки - 76 тема

  • 66 596
  • 773
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 184
Момичетаааа, благодаря ви от сърце  bouquet  bouquet  bouquet!!!
Мисля, че за всички покрепата е от изключителна важност, за това сме тук да се подкрепяме, окуражаваме, хвалим !:-) Казвала съм го, но пак ще повторя, при мен има невероятен здравословен ефект, имах високо кръвно от 20 години, а на лекарства повече от 10....Приемах бета-блокер и според лекарите трябваше да го правя до края на живота си ! Да- ама не Simple Smile)) Спрях постепенно лекарствата и от 2 месеца изобщо не ги приемам! Визията за жената е от първостепенно значение, който иска да ме обори:-), но когато има и разрешаване на здравословен проблем, това е вече 2 в 1 Simple Smile))

# 571
  • Мнения: 454
Страхотни са ви резултатите и на Буба и на Катяджин!!!
  smile3521 newsm10
Изглеждате много променени и по - щастливи  Hug . Всички вие сте ми невероятен стимул да продължавам напред  bouquet

# 572
  • Мнения: 1 990
foli, ЧЕСТИТИ ПОСТИЖЕНИЯ ЗА ТЕЗИ 10 МЕСЕЦА!Този букет любимото ми го подари вчера и аз го споделям с теб:
http://img149.imageshack.us/img149/4476/imgp0341rq4.jpg
А пък тази блуза сигурно е била някакъв уголемен вариант на XS-а. Моите килца са надолу...под кръста...ясно е къде!
Аз задържам...
Буба 64, Катя...много голяма промяна! Супер! Peace
Кукумявчицата си е слабичка...тя си знае и е готина! Peace
Елена , бързо да оздравява малчото! Hug
Мишле, трико е...най-обикновна спортна блузка, ама нали като видя намаления и ако ще щипка да е, ама трябва да ми се купи нещо! Другите днес ще ги показвам!
Перлата, и вчера и днес, все забравям....това е и моят Балкан! Таман се чудех като отида лятото при наш'те, където няма Интернет в къщи, кой ще ме налага с тигана?! Laughing

Последна редакция: нд, 10 фев 2008, 12:24 от marini

# 573
  • Мнения: 369
Имам задачка с повишена трудност за вас.  Simple Smile Някой може ли да ми каже дали трябва да карам втора фаза винаги с еднакъв цикъл (3/7 или 4/3 например) или мога да ги сменям? Проблемът ми е, че два пъти седмично ходя на работа, а там имаме невероятен стол-ресторант и предпочитам да го посещавам, отколкото да си нося нещо от вкъщи. Освен това само на обяд се събираме с колегите-българи. Но не винаги има нещо протеиново, затова ще е добре да съм на ПЗ в дните, когато съм на работа, че да мога поне една салатка да изям с колегите. На работа съм в тези дни: 11,13, 20, 21, 25 и 27-ми. Освен това на 29-ти пътувам извън града и е добре и тогава също да съм на ПЗ. Как да комбинирам дните на втора фаза?? Бях 5 дни на ударен режим, сега ми е 4-ти ден ПЗ, от 55кг искам да стана поне 49, а сега съм 53.

И на един въпрос не видях да ми е отговорил някой- защо за малко килца се препоръчва отношение 3/7 или 2/8 между П и ПЗ след като казвате, че П-дните трябва да са повече от ПЗ (или равни по брой)?  newsm78

# 574
  • Мнения: 215
Здравейте, момичета! Като ви гледам разликите преди и сега и благородно ви завиждам  Embarassed
Затова исках да попитам какви кантари ползвате, защото моя грамове не отчита, тоест има деления и за грамовете, но не смятам, че е абсолютно точно измерването. Другото,което съм чела и видяла с очите си е, че реално мазнините започват да се разграждат след 5-я ден и ако влезеш във фаза отслабване дори и да прекалиш един ден продължаваш да отслабваш. Самото отслабване не е обратим процес за един ден. Самата д-р Емилова го е казала, че ако успееш да задържиш килограмите си за 6 месеца много трудно после можеш да ги възстановиш /не че и вярвам особено, но книгата на Лидия Ковачева съм я чела и там най-подробно е обяснен този процес/.
Катя73 благодаря ти за пожеланията. Старая се да правя всичко точно. Още снощи направих питката от трици , рецептата която ми даде   bouquet
Искам да попитам има ли такива от вас, които имат по-малко килограми за сваляне и да са се лишили с 3-4 кг през ударния период  newsm78, щото на мен ми се вижда невъзможно .

# 575
  • София
  • Мнения: 3 789
Майка Зайка, ще споделиш ли рецептата за тези вкусотийки? Изглеждат доста....изкушаващи! Hug newsm78 Сега ще проверя в рецептурника Peace
Амсимом, аз исползвам ябълков пектин. В предишната темичка бях пуснала и снимка. Пиши ми на ЛС какво те интересува Peace
Лорче, това за режима и секса...... newsm78 Знам ли newsm78 Може и да е вярно! Нали сме изпълнени с  енергия и трябва да я изразходваме по предназначение Hug Joy
Далида, това дето пишеш за ордьовъра- става и с дюкански продукти! Аз лично правих за коледа едни хапки- шунка сътре пълнена с млечна салата или извара, кисело мялко и чесън и станаха превъзходни! Peace
Мими Георгиева, Маленна, добре дошли в Дюканските редички! Пожелавам ви съвсем скоро да видите първите резултати Peace
Славе, внимателно с режима за дъщеричката ти! Или по-скоро да мине на 3-та фаза newsm78
Марини, много хубава блузка! Със здраве да си я носиш? Плюш ли е? Или поне така ми изглежда newsm78 Ама покажи и останалите придобивки, де! Hug
Лорче, и на мен тка миналата неделя продавачките ми казаха, че съм слабичка, на колебанията ми дали ще се вмъкна в една поличка, 42 размер. Аз не само, че влязох, ами и в 40 успях да вляза без никакъв зор! Та идеята ми беше, че да чуеш подобна реплика е като музика за ушетата! Hug И самочувствието де! Joy
Цвети, интересен сън newsm78 И аз понякога имам такива подсказващи и насочващи сънища....а понякога се чудя- сънувах ли го или някой ми го каза? newsm78 Цвети, както казах- старая се да съм режимна! Peace Пък...каквото кантар покаже Crossing Arms
Драма Куин, честита ти седмичка Hug Скоро и 6-ка да видиш! Прекрасно е, и на мен така ми беше радостно! Hug
Фоли, честити ти 10 Дюкански месеца! Ти си ми като пътеводна светлина! Hug А и тази пръчица дето си ми я размахала..... Praynig
Ели, това с мъжа ти- сигурно е от задържането на течности, шлаки и отрови в организма, затова често ходи в "00" Thinking
Жозефин, браво за смъкнатите килца! Още повече ще са, повярвай ми Hug
Кукумявчице, извинявай, че ще го кажа, ама с тази манекенска визия...... newsm78 ...какво искаш да сваляш...не знам! Crossing Arms Изглеждаш пИрфектно, поне това е моето мнение! Hug
Катяджин, има разлика, има Wink
Мана ми, и при мен целулита просто се стопи Peace Трябва доста да си стисна крака, за да видя, че има някакви останки. Това е от водата Peace
Буба 64, страхотан промяна! Браво! Flutter Peace

Кри, Вещи, СъниHug

Ако някого съм го пропуснала - много  Hug и за него! Hug

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 18 нови отговора.  Нищо ново под небето! Joy






# 576
  • София
  • Мнения: 3 789
Мис Лутър, ти си решаваш как да караш фазите, с каква продължителност.
Аз лично последния месец съм го направила така- 4П/3ПЗ като са разпределени - Понеделник до Чествъртък съм на П, а Петък-събота-неделя - ПЗ. Защото тогава обикновено хапваме навън и ми е по-лесно Peace

# 577
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Буба 64, Катя - НЕВЕРОЯТНИ СТЕ! БРАВО МОМИЧЕТА искренно ви се възхищавам за резултата!

Фоли честити 10 месеца! Браво за волята

Мис Лутър, според мен можеш да ги редуваш дори 1/1 дните за малкото килограми които имаш да сваляш. А схемите които си дала горе също са препоръчвани от Дюки, но не знам защо си останала с впечатление, че П дните трябва да са повече. Напротив при малко кг ПЗ дните са повече

И да не забрава накрая да спомена - пловдивчанки, вчера си изкарах супер на купона във вашата компания. Много ми беше приятно да ви видя на живо и дано да има повече такива срещи, но за съжаление от дребното няма откачане и ако ме търпите с него ще се радвам да се виждаме!

# 578
  • Мнения: 293
Здравейте момичета по обедно време Simple Smile

Буба, изглеждаш перфектна newsm81 и едно голямо браво за теб  newsm74

Кукумявка и ти си прелестна  bouquet

Fancy N  Hug и аз предполагам ,че проблема ми няма нищо общо с диетата, но е доста неприятно, когато си се амбицирал нещо да правиш и да се случва нещо ,което те разстройва и плаши , някак не ми върви като по мед и масло, а нито съм гладна , нито жадна , спокойно мога да си карам на тази диета дълго време, но тези странични случки ме отчайват на моменти. От утре съм на ПЗ.

Много   Kiss на всички Wink

# 579
  • Мнения: 215
Имам задачка с повишена трудност за вас.  Simple Smile Някой може ли да ми каже дали трябва да карам втора фаза винаги с еднакъв цикъл (3/7 или 4/3 например) или мога да ги сменям? Проблемът ми е, че два пъти седмично ходя на работа, а там имаме невероятен стол-ресторант и предпочитам да го посещавам, отколкото да си нося нещо от вкъщи. Освен това само на обяд се събираме с колегите-българи. Но не винаги има нещо протеиново, затова ще е добре да съм на ПЗ в дните, когато съм на работа, че да мога поне една салатка да изям с колегите. На работа съм в тези дни: 11,13, 20, 21, 25 и 27-ми. Освен това на 29-ти пътувам извън града и е добре и тогава също да съм на ПЗ. Как да комбинирам дните на втора фаза?? Бях 5 дни на ударен режим, сега ми е 4-ти ден ПЗ, от 55кг искам да стана поне 49, а сега съм 53.

И на един въпрос не видях да ми е отговорил някой- защо за малко килца се препоръчва отношение 3/7 или 2/8 между П и ПЗ след като казвате, че П-дните трябва да са повече от ПЗ (или равни по брой)?  newsm78

В тези съотношения 7 и 8 са за П дни, а 3 и 2 за ПЗ.

# 580
  • София
  • Мнения: 3 090
Мис Лутър, имаш само още 4 кг да сваляш, така че можеш да си позволиш повече разнообразие в редуването. От опита на момичетата за толкова време дюканстване се видя, че редуването 2П/8ПЗ, 3П/7ПЗ е малко депресиращо, защото се сваля бавно и голямо вариране на кг. Какво ти предлагам :
11-ти -  ПЗ - стават ти 5 ПЗ
12-ти - П
13-ти - ПЗ
14,15,16,17,18 -П
19, 20, 21, 22, 23 - ПЗ
24- П
25-ПЗ
26 -П
27 - ПЗ
28 - П
29 - ПЗ
На другите ще отговарям по-късно, имам работа  Laughing

# 581
  • Мнения: 1 890
Мис Лутър, доколкото разбирам питането ти, въпросът е дали можеш да ядеш само зеленчуци на едно хранене. Отговорът ми е -НЕ. За да има ефект , трябва да се консумират протеини на всяко основно хранене. А как ще редуваш П и ПЗ е твой личен избор. Hug
Марини, благодаря ти за страхотния букет. Мъжът ти трябва много да те обича, щом ти е подарил тези редки , красиви лалета. Hug
Далида, нзнам какво имаш предвид под малко кила, но аз в ударния период свалих 3,800 кг. Имах за сваляне 15 кг.
Елена, скорошно оздравяване на детенце. Hug

# 582
  • Мнения: 30
Казвам здравейте на всички момичета които Дюканстват.Аз съм една от вас,но досега само ви четях,и следях форума от близо 3 месеца.Благодарение на вас се навих на този режим,и не съжалявам,тъй като постигнах целта си и сега съм в 3 фаза.Започнах от 68 кг.,а сега съм 60 кг. които ми стоят добре.Взех отношение в момента тъй като прочетох,че има и деца които да са на режима.Аз имам син на 11 год. който също имаше наднормени килограми,и лекарите го взеха много насериозно,тъй като е имало бум на скрит диабет при децата с наднормени кг.,съответно му направиха изследвания,и са добри.Но все пак казаха да спазва диета,и ми дадоха с какво и колко да яде.Той действително отслабна,не защота толкова спазва тяхната диета,а защото се хранише с мойте ДЮКАНСКИ ястия и десерти,но държах той да приема плодове,зеленчуци и пълназърнест хляб в малки количества.Резултата е ча всички ни казват,че и майката и сина са отслабнали и им личи.Така че може в някакъв олекотен вариянт на режима ще се окаже положителен за децата ни.

# 583
  • Мнения: 369
Фоли, не, не питам дали само зеленчуци мога да ям на едно хранене. Преди или след обяда с колегите ще си хапна някакви пилешки или рибешки кюфтенца, но искам като съм с тях да не се налага да седя на празна маса докато те ядат, ами поне някаква салатка да хрупам.

Крикри, Авана, балгодаря ви! Това 1/1 и сменянето на циклите много ми допадат, но не знаех дали е позволено. Знам, че трябва да си взема и прочета книгата, но в момента уча за важен изпит и не е желателно да се разсейвам толкова. След 2 седмици ще си я купя обаче! А за впечатлението, че П трябва да е >= ПЗ го имам, защото в последните теми няколко пъти се спомена. Но не помня кой го писа...

Далида, не вярвам 3/7 да е 3 ПЗ и 7 П. Виж и Авана какво е писала.

Последна редакция: нд, 10 фев 2008, 12:47 от Мис Лутър

# 584
  • Мнения: 1 890
Фоли, не, не питам дали само зеленчуци мога да ям на едно хранене. Преди или след обяда с колегите ще си хапна някакви пилешки или рибешки кюфтенца, но искам като съм с тях да не се налага да седя на празна маса докато те ядат, ами поне някаква салатка да хрупам.

Сори, но това  изречение  "Но не винаги има нещо протеиново, затова ще е добре да съм на ПЗ в дните, когато съм на работа, че да мога поне една салатка да изям с колегите.",  ме заблуди.

Общи условия

Активация на акаунт