С овесени трици (не ядки) Дюканките свалят килца със десятки - 76 тема

  • 66 601
  • 773
  •   1
Отговори
# 750
  • софия
  • Мнения: 3 425
Сърце юнашко не трае.Ей ма на пак съм тук. Mr. GreenПриспах фамилията и хоп на компито.Момичета утре(то си е чисто днеска)си имаме рожденничка.Само че,докато напиша и забравих ника.Срааааааам. Embarassed
Деси Вал Simple Smile да си ни жива и здрава и килограмите да летят и да не се завръщат никога повече.bouquet

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 00:34 от slave

# 751
Хей, Честити два месеца на Майче зайче!!! Ако можех щях да ти пратя голям букет!
 smile3525

# 752
  • Мнения: 1 417
Десивал,Честит юбилей!  ura  bigdance2 TadaСпециално за 2-та  месеца на Майка Зайка

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 00:35 от perlata

# 753
  • Мнения: 1 502
 HugБлагодаря ви, момичета за милото посрещане!  bouquet

Уау, колко сте активни, супер сте! А за солта и триците ще проверя, те тук децата (работя в детска градина), ядат 2 пъти в седмицата овецена каша, но не знам дали я правят от трици или ядки, ще трябва да попитам.  Thinking

Честито на рожденичката!  bouquet Дано скоро достигне заветната цел и разбира се, много любов и незабравими мигове!

# 754
# 755
  • софия
  • Мнения: 3 425
Ще трябва май да си сменя ника на УФСЪ по ще ми приляга. Mr. GreenТакааа този букет е специално за Десивал newsm51
А този за Зайчето newsm51Честито ти 2 месеца при Дюкан! Hug Hug Hug

# 756
  • Пловдив
  • Мнения: 14 125
Уфсътъ не е режимна, а ти в новата тема идвай:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=266020.new#new

# 757
  • Мнения: 397
Кри, Абрагадабра, то нашите къщи май са за проверка от ХЕИ Joy, с този форум не ни остава време да изгладим поне.
Абрагадабра / докато ти изпиша името, свят ми се извива, не може ли Аби/ три дечица имам - да,  едното е над 45 години вече, момченце Joy Joy
Може, може! Аз много си харесвам "Аби". Simple Smile (Кри, ти си знаеш  Wink) И днес не си изчистих къщата, а за гладене и дума не може да става. Joy Много ти голямо едното дете, Фоли, на ръце да те носи, че го гледаш.  Joy Joy
Честити десет месеца с Дюки!   bouquet

Аби, честити придобивки! Hug Да ти служат вярно и безотказно! И аз си мечтая за такива, ама кога ли ще им дойде редът?  smile3506 Аз вчера много не можах да харча, защото времето се влоши и бързо-бързо седнахме на кафе с майка и после й отидох на гости. Купих си само малко прежди, моята баба се е запалила да ми плете и съм си харесала 1 жилетка, 1 пуловер, 2-3 рокли...  Crazy
Сънче, благодаря ти! Аз много отдавна си мечтая - какво ли не пробвахме, за да има равноправие в миенето на чинии - нищо не проработи. И един ден вдигнах телефона и казах "Искам съдомиялна.". За моя изненада, отговорът беше "Добре."  Joy Със суха кожа съм и от препаратите съвсем се съсипа, а от влагата и мухъла от сушащи се дрехи през зимата, все съм с капките за нос... Родих се със сушилнята. Пожелавам ги на всяка от нас, която още няма, за да й остава повече време за самата нея.
Добре, че имаме баби да ни плетат. Твоята доста време ще е заета с тази поръчка.  Laughing Моята се опита да ме научи, но нямаше късмет - майка ми е станала по-добра в плетките от всичките ни баби, но аз прекъснах нишката.

На всички желая хубава седмица и романтичен Трифон Св. Валентин Зарезан!  Peace
Лека нощ!

П.П. Аз докато се изпиша, то нова тема имало...  Simple Smile

# 758
  • Мнения: 207
дейзи- от аптеката е парафиновото / много ти е сладко момченцето  Wink/


Благодаря ти, мила Hug
Дали го има на всяка апетка? Гадно ли е на вкус Sick

# 759
# 760
  • Мнения: 831
здравейте на всички Grinning
голямо удоволствие разглеждах този нов за мене  форум,естествено страшно се амбицирах и ето ме с първи ден на този странен  начин на хранене.В момента тежа 80кг,а не съм  висока.От десет месеца съм се уредила с тази тежест и до сега по никакъв начин не съумях да ги сваля . Embarassed

# 761
  • Пловдив
  • Мнения: 14 125
здравейте на всички Grinning
голямо удоволствие разглеждах този нов за мене  форум,естествено страшно се амбицирах и ето ме с първи ден на този странен  начин на хранене.В момента тежа 80кг,а не съм  висока.От десет месеца съм се уредила с тази тежест и до сега по никакъв начин не съумях да ги сваля . Embarassed

Заповядай тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=266020.new#new

# 762
  • Мнения: 46
Здравейте момичета. Страхотни сте. ЗлаВещица просто всеки път ме изумяваш с идеите си от какви ... в какви трябва да се превърнем. По Дюкан се запалих в р-т на този форум. След което си купих и книгата. Режимна съм от 20.09.2007 г. От 101.3 кг, в момента съм 82.4 кг. Изглеждам супер, а и така се чувствам. Можеш да ме отбележиш отпред за протокола. Дайте малко хелп как си правите тези лентички.

# 763
  • Пловдив
  • Мнения: 14 125
Здравейте момичета. Страхотни сте. ЗлаВещица просто всеки път ме изумяваш с идеите си от какви ... в какви трябва да се превърнем. По Дюкан се запалих в р-т на този форум. След което си купих и книгата. Режимна съм от 20.09.2007 г. От 101.3 кг, в момента съм 82.4 кг. Изглеждам супер, а и така се чувствам. Можеш да ме отбележиш отпред за протокола. Дайте малко хелп как си правите тези лентички.
Добре дошла   bouquet Заповядай в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=266020.0

# 764
 Здравейте на  всички  Hug   Честит  празник на всички  лудо влюбени и  загубени  ,на Валентинки  и Валентинчовци  така и на Трифонки   Crazy    пожелавам на всички   txtloves txtloves  много   любов и червено вино да се лее днес , записвам се и аз  днес да си побъбрим   за диетката   която много   уважавам  ще споделя моите  впечатления Hug Hug Hug Hug Hug Hug разбирасе  и вие да   споделите  защото както  виждм   книгата    на Пиер Дюкан  преведена на български не е  същота на    френски   аз се движа по лекарско   предписание и  всяка седмица  лекаря ми    казва  със какво да се храня  и на кой етап да бъда, затова виждам  че има разлики   ;имам   книгата  на  френски  ще поръчам  да ми я  купят  от България  (родино мила как ми липсваш  ако знаеш)   и да ми я  пратят  и ще    видя за какво става на въпрос  но общо взето е същия принцип  ще се опитам да кча снимки  за да направите разлика   преди режима  и  след режима newsm51 newsm51 smile3521 smile3521  Kissing Heart  Kissing Heart 

Общи условия

Активация на акаунт