Красиви СЕПТЕМВРИйски мами за корици модни са избрани

  • 17 060
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 529
Здравейте мамчета,

Еее, поласках се и аз малко  Embarassed Тук: http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=198&bm=2 би трябвало да може да се гледа, но при нас има някаква забрана и да си призная и аз не съм се виждала. следобедното предаване от вчера - 11.02.2008 някъде към средата на предаването.
Уини обаче го е описала много добре  Laughing Този чичко съвсем не ми даде думата  Joy другия чичко с камерата ми снимал само гърба  hahaha но пък ми се видяха русите кичури в ефир  Joy hahaha Joy

Пепче, не се ядосвай, явно това не е било ВАШЕТО жилище. Сигурна съм, че вашия дом сам "ще ви намери". Имам предвид, че офертата ще ви попадне случайно, сделката ще стане лесно и от първия момент ще усетите, че е за вас  Wink стискам палци.

Мамо Роси, браво за ресторанта. Според мен това наистина е най-трудната част. Роклята все ще я докараш малко и със и без 10 кила по-малко  Simple Smile

Дани, давай рецептата за тирамисуто  Praynig искам да си подсладим живота с нещо изпитано вкъщи  Blush

Иви, АниК, много мило ми става, когато чета, че сте по-спокойни  Hug

За 14 февруари още не съм измислила, но ми попаднаха добри идейки - например кофа с течен шоколад и две четки за рисуване. Първо подаряваш шоколада и докато любимия мисли, че искаш да отбиеш номера с евтин шоколад, вадиш четката и започвате взаимно рисуване и тн....
Вторият вариант са едни анимирани клипчета чрез СМС и другото, което мноооого ми хареса е мини заря под формата на сърце, но.....това е цифромания  Money Money Money

Една друга идейка ми хрумна също: ще купя нещо скромно, картичка, бонбон, джвъджка някаква и ще я поставя някъде из тялото си. Ще си нарисувам с червило по тялото стрелкички и ще го накарам да целува всяка една като следва посоката и докато не стигне до подаръка  Joy hahaha Joy

Изпростях нещо днес. Имам толкова много работа, а какви неща си мисля само   Embarassed 

Пипиоле, да се оправяш бързо! Най-голямото лекарство са усмивките и хубавите емоции - всичко лекуват и нищо не увреждат  Naughty 

# 61
  • Варна
  • Мнения: 3 266
Дани, благодаря ти много че така добре си обяснила за АБ. Аз не съм чела да си призная, нито съм компетентна. Мони досега е пила 2 пъти АБ. Как обаче трябва да действаме при първите признаци? Аз правя така - профилактично вит.С два пъти в седмицата, Осцил.един път. Ако тръгнат сополки - Осц.3 дози, пак вит.С и капки в носа. Температура сваляме с Панадол. Обаче ето например сега Мони е с леко зачервено гърло, без кашлица, което според нашата докторка е нормално нейно състояние. Трябва ли да давам нещо? Въобще много ми биха били полезни съвети за тези първоначални симптоми.

# 62
  • Мнения: 919


За 14 февруари още не съм измислила, но ми попаднаха добри идейки - например кофа с течен шоколад и две четки за рисуване. Първо подаряваш шоколада и докато любимия мисли, че искаш да отбиеш номера с евтин шоколад, вадиш четката и започвате взаимно рисуване и тн....

Една друга идейка ми хрумна също: ще купя нещо скромно, картичка, бонбон, джвъджка някаква и ще я поставя някъде из тялото си. Ще си нарисувам с червило по тялото стрелкички и ще го накарам да целува всяка една като следва посоката и докато не стигне до подаръка  Joy hahaha Joy


лелелееееееееееееееееееее!
хареса ми много!

# 63
  • Мнения: 1 052
Хилоу.

# 64
  • Мнения: 467
Евввврикаааа! Къде се затри, бе жена?! Липсваш много!
Как си, къде си, какво става с теб, дете, мъж и прочие:-))?

# 65
  • Мнения: 1 052
Тук съм си, не писах защото нямаше какво да кажа.
Детето е добре, слуша, мъжът не, аз съм по средата Simple Smile
Имам си къса коса.

# 66
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,
Фридаааааааа Много си лаконична бре Simple Smile
Winny Купих си го естествено....показах го на сума ти колеги да видят как може да изглежда една майка....Умопомрачително! Heart Eyes
Снимката с "бастуна" е направо главозамайваща!
Подаряват ли ти дрехите newsm78 - роклята е страхотна, и колана дебелия също - ИскАм и аЗ Crazy
Няколко мои познато ми говорят за това предаване, а аз дори не го знам Crazy
Въпроса не е в това да се покажа....въпроса е, да ме направят хубава Peace
А пък и какво толкова имам да разкажа....
Makeda На друго място ще сте по щастливи - причина - следствие - гледай знаците на живота...това е моето верую Peace
GALL78 Кое предаване е точно?Защо аз не мога да видя Confused
mama rosi Това е един от двата най-хубави дни в жовота на една Жена Hug
Местата които си избрала са страхотни - ритуала е красив/има клетви които ще произнесете един към друг/, църквата е прекрасна и ритуала не го претупват, ресторанта е чудесен....какви танци съм правила там ехееее, че и Янчо там се обърна, пък уж нямало  Mr. Green
Пожелавам Ви незабравими мигове......еййй да не забравиш да ги споделиш с нас Simple Smile
danisport  Peace
Ivy Ведрото ти настроение топли  Hug
Как е малкия и как е съпругът ти?За кака Ели пу пу да ти е жива и здрава!
Пипи_лота Е ха, добре дошла отново Hug
И аз така като Мечи се чудя и мая за новата визия...хммммм не дразни лъва Mr. Green

Нееее не можах да оплакна оченце  Mr. Green....студентите за пореден път се убеждавам, че са много мързеливи ooooh!
За нас - Миии аз пък сега правя ремонт на входа - нямам си друга работа Mr. Green
Калоян пак започна детската градина и този път пу пу въобще не плаче - Е, то време беше ooooh!
За празника ще съм сама, нооо имам и изненада - Освен тази тема, което ще го поласкае, стихотворение и ще направя сърца из цялата къща да висят от тавана, като на всяко ще пише "Защо го обичам"  Heart Eyes

Аз да спирам и да лягам, а?!
Лека и прекрасен ден на всички утре в очакване на блажените изненади!

Забравих...Makeda Той е в Саутпорт/дали е правилно  newsm78 Embarassed/ на север от Ливерпул.Не знам дали е ходил до централен Лондон, но до Манчестер и Ливепул е ходил.Походил си е и по магазините  Crazy учудващо Joy Имало чудни неща като за него, изчистени.Обаче му тежи времето - нямало слънце, мрачно и било студенко.

Чувате ли меееее Ехооооооо, Ехооооо хайде на купооооон!

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 00:15 от s_sunny

# 67
  • Мнения: 1 052
Баш на време се включвам за да разбера че Роси явно ще се жени.
Успех! и честито  bouquet

# 68
  • Мнения: 919
Аз да си призная не съм намислила никакви изненади и подаръци. Моят мъж хич, ама ХИЧ, не е романтичен и въобще не се радва на любовни изненади. И аз се отказах. Миналата година му подарих картичка с текста на любима моя песен - само я обърна насам, натам и това беше!
Тази година - нищо!  Mr. Green
А Съни много се радвам на ентусиазма и желанието ти за празнуване   bouquet
Фрида добре дошла  Hug

# 69
  • Мнения: 823
Фрида, кажи нещо повече де  Heart Eyes И на мен липсваш!

Съни, аз си мислех, че мъж ти е в Лондон и затова питах дали е ходил да празнува Нова Година по центъра и той в неделя  Mr. Green Не знам какво е било времето при него, но в Лондон през уикенда беше пролет, по къс ръкав спокойно се разхождаха много хора (по обяд де). А вчера и днес не е чак толкова топло, но пече слънце и небето е синьо, синьо, много синьо  Heart Eyes Днес следобед обикалях по магазините облечена само с блузка с къс ръкав и жилетка.  Peace

За 14 февруари... не съм измислила нищо още. Освен да взема аз да сготвя  Thinking Определено ще е изненада за него, че не помня от кога не съм готвила аз  Mr. Green Ще му купя нещо де. Той е толкова мил, че заслужава много!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Хайде лека нощ   bouquet

# 70
  • Мнения: 1 052
Добро утро!
Ми като начало ти завиждам за хубавото време и милия мъж.
При мен нищо интересно не се е случило, нещата са такива каквито ги оставихте.
Сара само е малко порастнала и малко говореща, но в общи линии, нямам с какво да се похваля.

# 71
  • Мнения: 919
Добро утро мили момичета!


Днес вече съм добре и съм доволна, че здрава съм до моето слънчице Heart Eyes
Снощи си разглеждах някакви неща из нета и се сетих за саундтрака на един от любимите ми филми Фрида (а може и да ме е провокирала появата на Фрида Laughing). открих го и не мога да не споделя, че  е божествен. Съни, миличка потърси го - много ще ти хареса, има нещо за теб там, нещо силно и много емоционално. А ако случайно не си гледала филма - гледай го!
Фрида интересно ми е ти какво мислиш за музиката към филма?
Пепи като писа за Желян за 14.02 се почувствах абсолютен предател относно бащата на Они. И може би тук ще направя неговия подарък като кажа, че мъжът, който срещнах преди 6 години, е мъжът, който желаех цял живот.  Мечтая да бъдем заедно завинаги, защото аз не бих могла да принадлежа на друг!

# 72
  • Мнения: 529
Ееее, разнежихте се много май, май  Simple Smile

Кат` сме се разприказвали за мъже, моят любим е скаран с романтиката от доста време насам  ooooh! Още по-лошо: като изпадна в романтичен изблик и той не само не се впечатлява, но и придобива съмнения за моето психическо равновесие  Joy hahaha Joy

И за жалост аз също съм започнала да се вдървявам в това отношение и да ставам все по-прозаична  Sick но пък си пасваме в чувството ни за хумор и затова мисля да обърна празника в малко повече смях  newsm78 ще помисля по въпроса има мноооого време дотогава  Mr. Green   

# 73
  • Мнения: 919
Олелеее, май  верно нещо изперках...

# 74
  • Мнения: 5 393
Здравейте Hug

Гледам вече се настройвате романтично Mr. Green Joy

Както вече казах- аз ще наблегна на Трифон Зарезан. Мъжа ми също е от бандата на неромантичните.

Фрида- поставям си за цел с теб най-накрая да изпием по едно кафе в близките 2 седмици CrazyНадявам се до тогава да съм се върнала на работа.

Общи условия

Активация на акаунт