Красиви СЕПТЕМВРИйски мами за корици модни са избрани

  • 17 038
  • 282
  •   1
Отговори

Анкета

 Баба Марта бързала,  мартенички вързала в БлИзКАтА крЪчмА:морави, зелени, бели и червени....все омАЙнИ пИтиЕтА и сАлатИ пъстроцветни!

Опции:

# 270
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте и от мен,
Ееее Фрида исках да те видя - нищо следващият път Hug
Най-хубавите снимки да направиш Peace
Мечи Милинкия!Той не беше ли скоро болен?Повтаря ли го или още не се е излекувал?
Maris Hug
Нова визия, нов тоалет, маникюр, ново бельо  Mr. Green .... давай снимки Grinning
Местете се тогава на Малдивите бре жено - щом на детенце му е добре там, какво чакаш Laughing
Радвам се, че е било така добре за всички Ви, и най-вече за малчугана, че и той едни кашлици беше навъртял ooooh!

И ние сме вече истински болни Confused
До вчера само бухахме, но днес положението е сериозно.Много му е тежко на милото ми детенце Cry

Та така, какво се случва сега:
В 20.00 часа ще имам удоволствието да се срещна в р-т "Водните градини" с ето тези прекрасни Дами:
Winny
Шарки
pipiole
tajgi
Rady
Еci
danisport
Svetlili
Пипи_лота


и много бих била щастлива ако съумея да се видя и с:
Мечо Пух
angiе
GALL78
aniK
Астарта
luluto


Ще Ви очаквам с нетърпение! Hug

# 271
  • Мнения: 529
Ради, така като гледам Кака Мила дали не предусеща някое братче или сестриче  Joy Heart Eyes

Аз все пак изведох Дарко малко, макар като цигане да беше облечен. Установих, че нещо сме закъсали с дрехите. От тая ясла само анцузи имам, ама са бая грознички  Embarassed

Дарко все за мечки си говори нещо. Навън бием мечките с пръчки, вечер ги гони на вратата  Crazy У нас двете му любими работи са да чисти с метлата или да мие чиниите  ooooh! горкото само какво вижда през деня  Mr. Green

# 272
  • Мнения: 1 599
Привет мацки,
аз продължавам да качвам снимки, няма да е лесно. доста сме направили...
Съни, и аз това му викам на мъжа ми да се местим там. Ей той може да кара водните самолети през туристическия сезон там, а другото време в БГто
Хайде да оздравяват болните дечица. Какви са пак тези температури...аз сега чакам да видя кога Ади пак ще започне. вече съм сигурна, че всичките проблеми са от въздуха тук.
Гал, аз винаги си нося бързоварната кана с мен  Joy а може и бързоварче да си вземеш. Къде ще ходите вие?
Ради, Миа си е баш женичка с харектер, а Simple Smile то й ходи да знаеш...
стват май  все по-смешни. Ади в момента е добра фаза и не се караме много много. Само вика Ади е good boy. с тоя българо-английски не знам до къде ще го докараме. мъчим се да го приучим с нас да яде на маса. днес мина добре, да видим как ще продължим...
хайде аз продължавам със снимките. а нова темичка Mr. Green

# 273
  • Мнения: 529
За момент си помислих коя рисунка да изпратя на Дарко  Joy Mr. Green чудесно е, че има такава организация.
Мариска, ние за Мелник отпрашваме. Хотелът е Деспот Слав. Като го гледах що железария има по стаите голямо вардене от синини ще падне  Whistling   
Какво да се прави май ще трябва едно адапте да взема, пък дано да го пие, че ... само дано времето да се запази  Praynig

Предлагам ви заглавие за нова темичка, ако друго не изникне:
Бели и червени септемврийските хлапета с обич на-голяма носят лаленце на мама

# 274
  • Мнения: 1 599
Ау как ме подсети..трябва да издиря мартеничките  Joy

# 275
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Ivy, Hug  Heart Eyes за малкия Бобчо
Марис, радвам се, че Ади е оздравял  Hug 
Ради, вярно, че все по-малко става дума за децата  ooooh!
Да се оплача и аз - Рали има навика от известно време да сипва пясък по главите на децата и после ходи да им се извинява. Направо като отиде на пясъчника и трябва да има до нея някой или въобще да не я пускаме там..
Казва много смешни думи като "фтичка" "фчеличка" и се пазари като цигане за всичко...

Това е за утре, вероятно няма да успея да вляза:

Да сте живи и здрави и всички около Вас!

# 276
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Казва много смешни думи като "фтичка" "фчеличка" и се пазари като цигане за всичко...
Хаха като каза това и се сетих, Мони пък казва "фпи" вместо спи, и още куп други трудно разбираеми думички. Като има някой друг при нас, и трябва да превеждам в ефир.
Нали цяла седмица беше вкъщи, и супер се разглези, не от мен, а от гледачката която я вземаше за три дни. Ноо как само я чакат лелите в яслата, да я оправят  Grinning

# 277
  • Мнения: 467
Честита Баба Марта, мацки!

Вече съм вкъщи и да знаете, тез дето не дойдохте, че се минахте smile3534
Нищо повече не казвам, освен, че снимките са в Съни, със се компроматите LaughingДа видим каква цензура ще отпраска.

На тези, които бяхте - благодаря ви много, беше голям кеф да ви видя Hug И предлагам след като отмине щуротията по 8ми март, да му спретнем едно средномартенско сборище. И тоз път Сани, искам в Строежа, за довършване! WinkДа го видя туй чудо, че съм стара консерва пък и любопитен Laughing

Иии... нова темичка? Кой е ентусиаста?

Мартенички игриви са нашите септемврийчета мили, предлагам. Не е блестящо, но поне е някаква идея.

Последна редакция: сб, 01 мар 2008, 04:56 от Winny

# 278
  • Мнения: 1 599
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! ДА СТЕ БЕЛИ И ЗАСМЕНИ! ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ ЗА МИЛИТЕ НИ ДЕЧИЦА!


 Уини, и аз винаги съм казвала, че който не идва по срещички мнооого губи  Joy има вероятност да си дойдем за Велик ден и тогава искам организирана срещичка  Naughty

# 279
  • Sofia
  • Мнения: 4 356
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА

# 280
  • Мнения: 5 393
Добро утро, момичета Hug
Честита Баба Марта! Да сте живи и здрави всички!

Уини- сигурна съм, че изпуснах много Sad,но.......мъжа ми се прибра от работа в 10. Та така.Ще чакам снимки с нетърпение Wink

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 14 037
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! БЕЛИ И ЧЕРВЕНИ, РУМЕНИ, ЗАСМЕНИ!

# 282

Общи условия

Активация на акаунт