Красиви СЕПТЕМВРИйски мами за корици модни са избрани

  • 17 045
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 823
Здравейте  Hug

Минавам само набързо да ви поздравя.

До скоро  Heart Eyes

# 241
  • Мнения: 528
еми аз на 29 ще продавам Мартенички до 22 часа и после ще дойдат с Ронката да ме вземат, от Бул България,че няма  кой да я гледа .Много съжелявам момичета. Heart Eyes  bouquet
Надявам се следващи япът да съм на линия ама да не е 7.3
Лека вечер

# 242
  • Sofia
  • Мнения: 4 395
За 29-ти и аз ще направя всичко възможно. Засега съм си нагласила нещата да съм в Сф, ако не ми мине котка път  Praynig

# 243
  • Мнения: 3 595
Момичета аз този петък няма да съм при вас. Мен не ме бройте, като се уточнят нещата ще ви пиша  Heart Eyes

# 244
  • Мнения: 1 455
Фрида, Честит Рожден Ден на патерица. Да си здрава, щастлива и все така чаровна   bouquet Hug . Още не съм минала през магазина, но когато имам инфо, ще ти пратя лс.

Съни, благодаря за лс-то - пише ме и мен за срещата.

Иви, миличка, искрено стискам палци всичко да е наред с малкия юнак и изобщо да не чувате повече тази ужасна диагноза, с която са ви стреснали  Praynig . Прегръщам те и се моля да ни зарадваш с добри новини тези дни  Hug .

Роси, няма ли да продавате мартенички около вас? Бих минала да си купя - съвсем наблизо си ми.

Еци, ще се радвам да те видя на срещата  Hug .

Аз си допивам кафето и изчезвам в салона.

поздрави и хубав ден

# 245
  • Мнения: 529
Добро утрооо   bouquet
И аз допивам второто кафе и ще чакам мамчето да ме смени, че да свърша малко работа  Simple Smile
За мартеничките тази година съм взела решение сама да ги правя  bowuu днес ще купя конци и други лъскавинки и ще падне голямо намотване. На дарко ще направя голяма топка или няколко топки Simple Smile)

Иви, молв те дръж ни в течение  Praynig  

# 246
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте Дами,

Весело настроение покрай мартеничките

Ivi Жалко, че няма да успееш Confused, но пък така ще имаме повод за организация на скорошна 2ра среща в твоя чест Hug
Пиши, какво се случва моля те! Praynig
Danisport Hug
aniK Искрено ще се радвам да успееш.Ще ми бъде изключително драго!

Та сега за сега това се случва:
s_sunny
Winny
pipiole
Фрида
tajgi
Rady
Еci
danisport
Пипи_лота
- Тя днес ще се включи да ни осветли какво става около нейната омайна особа.Ммм аз ще издам малко - изглежда чудесно и как танцува, малееее.Не са дава нашата мацка, не се!


В очакване на:
Мечо Пух
angiе
GALL78
aniK



Оставя да потвърдят:
Luluto

Аз пък днес си купух зЕлЕН грим пукнете се Mr. Green и се украсих - ми май, май съм готска Flutter

Весел ден на всички!

# 247
  • Мнения: 2 171
Честит Рожден Ден на всички видни рожденнички, празнували наскоро  bouquet! Да сте живи и здрави, много щастливи, обичани и усмихнати!

Иви, радвам се, че сте отхвърлили съмненията за тази страшна болест и се моля след скенера вече да бъдете напълно спокойни Praynig. А оттук нататък само здраве, щастие и любов и никакви грижи Hug.

Надявам се при всички, които имат семейни проблеми нещата да се развият по най-добрия за вас и за децата ви начин и да бъдете щастливи Hug.

За срещата - ще направя всичко възможно да дойда поне за един час. А къде ще бъде newsm78?

# 248
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Ей ме на и мен! Crazy

За срещата за сега съм на линия,така че бройте ме и мен. Не знам как изглеждам, но се чувствам добре, сигурно слънчицето навън си казва думата. Тичам да правя изследвания на Тея, че ще я пускам на ясла да свиква по малко и се занимавам с още пет неща.

Ще се радвам да се видиме,че съм се затъжила!  Hug

# 249
  • Мнения: 467
Момичета извинявам се за забавянето, но за сметка на това мисля, че всяко зло е за добро. Защото случайно ( да, бе да, вижте ми подписа) Laughing ме замъкнаха на едно място, което съм сигурна, че ще ви се понрави:-) Супер неочаквано и според мен добро откритие:-), което тотално помете предишните идеи, по които мъдрехме със Съничка. Оставям на нея честта да пусне основното инфо, само ще кажа, че е близко до мене. За съжаление, по-далечко от "Библиотечка" отколкото ми се искаше, но пък има разни екстри като секси сервитьори ( почти обеща, че ще е на смяна). Laughing Sunglasses

# 250
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,
Днес най-късно ще Ви кажем къде ще е партито.
Искрено се надявам, че това незнание успява да Ви накара да се почувствате в тайнствена приказка с изненади.......и това е целта на занятието Laughing

Часа само бих искала да уточня - 20.00 или 20.30 часа?Кой бихте счели за по удобен за всички?

Хубав ден и до скоро!

# 251
  • Мнения: 739
Здравейте,
много слаба активността тук  newsm78
за срещата - за мен лично е по-удобно 8.00ч и се надявам това "чудо" да е някъде в центъра ....  Rolling Eyes

# 252
  • Мнения: 1 052
подкрепям Еци, и аз искам в центъра.

# 253
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте отново,
Разбира се, че в центъра, та нали на всички трябва да е удобно Hug
Нещата седят така:
Ще Ви очакваме на ето този адрес:
http://bgmaps.com/map.asp?sid=c547d762c7e01e1eb3eacdf09b76f7b8&a … =10&start.y=8
Адреса е "Ивац Войвода" N2, успоредна на "Иван Асен" и "Хан Омуртаг"
ресторанта се казва "Водните Градини"!
Цените са умерени, менюто богато, обстановката приветлива, музиката хубава и даваща възможност да се комуникира спокойно.
Ето и линк към техния сайт - http://vodnitegradini.hit.bg/index.htm

Останалото звучи така:
Ще присъстват:
s_sunny
Winny
pipiole
Фрида
tajgi
Rady
Еci
danisport
Svetlili
Пипи_лота



В очакване на:
Мечо Пух
angiе
GALL78
aniK
Астарта
drina
Evichka77
mama Roshko

За последните три посочени, помолих Пипи_лота да се свърже с тях - Да се надяваме, че ще дойдат  Simple Smile

Оставя да потвърдят:
Luluto

Хайде и давайте и останалите, че не останаааа Laughing
До скоро.Много ще ми е приятно да Ви видя!

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 13:08 от s_sunny

# 254
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
и за мен 8ч е по-добре...
изглежда симпатично, жалко че е рано за градината.
е дано има къде да се спре, че без кола ми е далече.

Общи условия

Активация на акаунт