Красиви СЕПТЕМВРИйски мами за корици модни са избрани

  • 17 048
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 467
Мисля, че има, пък и по това време може да се спре на Иван-Асен в синята зона наблизко.
Еми тъкмо ще видим дали ви харесва и живот и здраве за топло време ще пробваме и градината.

# 256
  • Мнения: 3 595
бърз отчет, че реве...скенера мина казаха, че според тях няма проблем утре сме на невролог във Варна, а другия петък на неврохирург в София. Благодаря за стиснатите палци  Heart Eyes

# 257
  • Мнения: 2 171
Иви, много се радвам за добрите новини Grinning. Сигурна съм, че всичко ще бъде наред и невролога утре ще го потвърди. Дано се успокоиш и занапред само хубави емоции Hug

# 258
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Ivy Чудна, чудна новина!Пу пу пу да не съм му уроки!Да са ти живи и здрави и момчето и каката!
Ще продължаваме да стискаме! fingerscrossed

# 259
  • Мнения: 1 052
Супер Иви, стискам ви палци и аз.
Няма да имате нищо против, ако утре дойда с една приятелка, нали?

# 260
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Не, разбира се.Добре дошла Hug

# 261
  • Мнения: 1 599
Мацки, привет! Ние се завърнахме
попрочетох отгоре -отгоре
Иви, много се радвам за добрите новини! Heart Eyes Само така и занапред!
Гледам, че и много рожденници сме имали!     
Честито и от мен! да сте живи и здрави, обичани и всички мечти да ви се  сбъднат!
Ние си изкарахме страхотно.Бяхме на Малдивите. Просто разкош. не ми се тръгваше ама грам! На Ади му се отрази супер, спря да кашля, нямаше грам сополки, яде като за световно, абе нямам думи...А пък там красота...островчета, палми...сега качвам разни снимки пък да видим кога ще успея да ги пусна
Много ми се идва и на срещичка с вас  Mr. Green

# 262
  • Мнения: 467
Тенкю, Мариска:-)
Ооо, браво на вас за Малдивите. Откакто Рукси пусна снимките от медения месец, се влюбих в това местенце....
Браво за Адриан, а и ти си живнала, знаем какво са майчински тревоги по здраве на детенце.
Давай снимки, че да пълним очите:-))
Ти няма ли да се прибираш бе душа, айде ще спретнем пак среща и без туй сега няма да успеят всички да се класират.

Иве, мила:-) Хубаво е, че ще правите и още изследвания, но да знаеш - Боян е ЗДРАВ. Нагуши ги и двамата сладурковци и да нацелуваш Иво, че е такъв всеотдаен и допълващ ви! Hug

Айде, мацки, чакам да се видим, то не останаха много часове:-))

ии.... добро утро Laughing Hug  bouquet

# 263
  • Мнения: 919



Тзаи сутрин сме на чай - специално за Аник и разбира се за всички, които обичат чайче сутрин Hug

# 264
  • Мнения: 5 393
Добро утро и от мен Hug
Пипиоле- мерси за кафенцето       bouquet
Марис- давай снимкиииииииииииии! Grinning

За довечера шансовете ми избледняват като за световно Sad Иво от вчера е с температура. Мъжа ми се е заринал с работа, която няма кой друг да свърши. Ако се прибере навреме ще дойда.Няма на кого друг да оставя детето.

# 265
  • Мнения: 1 052
Добро утро!
Моля ви не ме замеряйте с камъни, но пък затова ще бъда откровена-утре сутрин ще снимам една бременна приятелка, която от много време навивам. За целта ще ангажирам мъжа ми и майка ми. Тази вечер трябва да обсъдя техническите подробности-тип на осветление и т.н., и ако дойда няма да мога да го свърша това нещо. Така че, бия отбой, много съжалявам, но ако ми разреши после мацката ще ви покажа за какво съм ви жертвала. Hug  bouquet

# 266
  • Мнения: 467
newsm45
Бе, нама да те трепем, но си измекяр smile3534
Успех и много здраве на майчето с коремче:-)

Мечо, да се оздравявате бързо Hug


 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534
Това плезещото е от Али, която ми асистира.

# 267
  • Мнения: 529
Добри утрооо   bouquet
Времето чудно, а аз пера якето на Дарко и не мога да го изведа  Embarassed
Мариска, добре си дошла  Heart Eyes СНимкииииииии  Party

Аз имам лек проблем  Thinking какво да направя с млякото на Дарко в хотела, като той пие мляко обикновено от бутилка и не знам как да го претоплям в хотела нощем  newsm78 ме ни се връща към адаптето, но .... моля ви, някой има ли идея, да ми помогне със съвет  Embarassed

слънчев ден от мен  Heart Eyes

# 268
  • Мнения: 207
Гал - не можеш ли да го постоплиш с вряла вода от чешмата?

Иви  Hug

# 269
  • Мнения: 1 812
  Нямам търпение за срещичката Flutter
  Ивинце, радвам се за хубавите новини HugМилото ни юначе то Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
  Фрида, еми незная дали ще те трепаме. Мисли как да ни омилостивиш другия път Mr. Green
  Мариска, айде де чакаме снимки. Еееех, каква благородна завист ме гризе Laughing
  Галче, освен за термос за нищо друго не се сещам newsm78
  Мечи, дано все пак успееш Sad
  Уини, Съни благодарско за всичко, което правите за нас  bouquet
  Да Ви се оплача от мойто дяволче да се посмеете.  LaughingСестрата от яслата вчера се оплаква от Мила.Каза че е много своенравна, инатлива и пошляпвала понякога децата ooooh! Онзи ден имали куклен театър, мероприятието се провежда в залата на градината и присъстват и големите деца. Малките сядат на първия ред за да виждат, по едно време сестрата се разсеяла замалко и хоп Мила я няма. Излязла навън в коридора пак я няма. Връща се, оглежда се вече леко притеснена и какво да види ! Тя се настанила при големите на последния ред. Отишла да я върне, но Мила категорично отказала , защото е "Кака Мила"/тя така се представя като я питаш как се казва и разни непознати учителки я поздравяват с "О, кака Мила/ и няма да седи при бебетата, гушнала я да я пренесе и като писнала, заритала едва я укротила. Та така мойта щерка, май си е живо  дзверче/тя Ани затова вече си трае и не сватосва Миа за Габчо Mr. Green/
  Най-смешното е , че като ми се оплакваха случайно мина госпожата на Ники и каза, че това не може да бъде, защото Ники е най-послушният и умен в цялата група bowuu Сестрата отговори, че Мила е само умна hahaha
  Много се разписах днес, но така се сетих, че може да споделим по нещо интересно с нашите дечица, напоследък по-малко говорим за тях Hug

Общи условия

Активация на акаунт