Красиви СЕПТЕМВРИйски мами за корици модни са избрани

  • 17 046
  • 282
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 812
  Ивенце, много Ви обичаме Heart Eyes! Вярвам, че всичко е наред с големия ни юнак Боби! Моля се за здраве за вас и всички дечица Praynig Знаеш ли, Никито винаги е вървял на горна граница и като бебе дори леко отгоре за размер на главичката, но си е наследствено. Даже му погледнах картона на 6 месеца му е била 47 см. Сега е под горна граница, но  над средната. Вярвам, че и при вас ще бъде същото Hug

  Едно голямо ЧЕСТИТО на голяма патерица Heart Eyes Да сте живи и здрави омайнице Уини, завладяваща Фрида и прекрасна ни Дидорани! Бъдете щастливи, обичани и желани!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
   Съни, що се отнася за мен съм навита на всякакви дати и предложения Wink

# 226
  • Мнения: 3 595
Момичета, който не е чел да не чете Praynig Няма смисъл да се товарите излишно, след последния преглед съм много оптимистично настроена, а Боби изведнъж почна да прави разни неща и въобще не мога да си представя, че има хидроцефалия. Благодаря ви за подкрепата, но наистина моля ви да не четете. Аз пък съм голяма патка, що ли изобщо ви писах  ooooh! Трябваше да изчакам да мине и скенера. Днес запазихме час и в четвъртък ще го направят. Съни сега няма да мълчите, заради поредните измислици на някакви си доктори...той и тежък рахит имаше, ела да видиш, според последната, ако изобщо имал рахит бил лек. Познай дали им имам вече вяра за каквото и да е. Понаплашиха ни, ама ние бързо се освестихме и ни мина. По разходки сме и дори грипа мина, останаха малко сополи, ама те да са  Mr. Green

# 227
  • Мнения: 358
Иви, добре, че си писала, цяла нощ мисля за вас. Дано всичко да си е добре Praynig Hug Ние също имахме един тежък период, Лилия беше с анемия и като се почнаха едни ми ти изследвания, та кръв от нас, съмняваха се за таласемия. Аз много се страхувах, но през цялото време имах добро предчувствие в сърцето си. Ще се моля за вас, прегръщам ви. Hug
Съни, благодаря ти за поканата, следя темата и срещата Heart Eyes
Лек ден на всички!

# 228
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Добро утро! Кафето от следващия  Wink

Иве, пиши задължително как е минал скенера, всички ви мислим  Hug
Мони почна АБ, кашлицата й е доста гадна, и ще си стои вкъщи цяла седмица. Измислихме някакъв график на гледане, но си е цяло изпитание. Добре че старата ни гледачка е свободна, та я взема за през деня, но само 3 дни. Останалите ще трябва да се оправям сама   Crazy
Иначе с Маги сме навън през деня, прибираме се да я кърмя, че ми се струва хладно още да се заголвам  Grinning

Хубав ден на всички!

# 229
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,
Ivy Скъпа, говорим или не говорим, защото се притесняваме.Та нали в нашата дружина децата са на всички Heart Eyes
Пиши, наистина моля те, какво се случва и какво казват Praynig

Дами Хайде да се организираме малко по-бързичко, че да знаем какво да правим с Winny Simple Smile...а, пък може и сега да се видим  Hug тези които ще успеем, пък след 2 седмици пак Peace
Какво ще кажете?

Поздрави и слънчев ден на всички!

# 230
  • Мнения: 1 052
Аз съм на линия, само кажете.

# 231
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Та значи:
s_sunny
Winny
pipiole
Фрида
tajgi



Пипи_лота - сега ще и звънна

Мечо Пух
aniK
Luluto

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 10:14 от s_sunny

# 232
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Привет!

Аз също съм на линия за срещата.

Иви, стискам палци да са поредните докторски глупотевини  Praynig  Praynig  Praynig

Лек пролетен ден  Heart Eyes

# 233
  • Мнения: 5 393
Здравейте Hug

Иви- чакаме резултати от скенера.Вярвам, че всичко ще е наред             bouquet

Съни- аз съм малко затруднена да кажа със сигурност дали съм на линия.Вчера бабата пак направи някаква криза,може би миниинсулт отново, мъжа ми работи до късно и.......ще направя всичко възможно, но не мога да съм на 100% Sad

Приятен ден на всички. Heart Eyes

# 234
  • Мнения: 207
Съни - ще се пробвам и аз да дойда, но по-рано от 21 - 21.30 няма да успея със сигурност.

# 235
  • Мнения: 1 812
  Момичета, малко се обърках newsm78 Сега, какво значи? Датата 29-ти ли е първия вариант или днес? Ако е днес не мога, за всяка друга дата съм на линия! Hug

# 236
  • Мнения: 739
Здравейте  Hug,
засега съм свободна за петък за среща, другия петък ми е почти невъзможен. Ще следя организацията. Весел ден на всички и целувки  Heart Eyes

# 237
  • Мнения: 1 052
Чакайте, и аз говоря за петък.
Нещо става объркване с датите.

# 238
  • Мнения: 529
Нали 29-ти е петък? То май само аз казах, че ще пътуваме  newsm78 така, че не се съобразявайте с мен. Значи, ако не пътуваме вечерта, ще смогна  Thinking че иначе се разстройва дисциплината, а пък и Иви спомена нещо, че ще са по Софийско  Heart Eyes 

# 239
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Такаааааааа,
Става въпрос за сега петък 29.02. - казвам, че има много почивни дни заради 3 март.
Поради този факт се притесних, че може да не сте се усетили и да искате да забегнете някъде по прованса Peace и да не стане така, че да запазим места, а да си пием ракията само две или три мадами - не, че има нещо лошо, но да се съберем ми е идеята Hug

Та значи сега така става:
s_sunny
Winny
pipiole
Фрида
tajgi
Rady
Еci



В очакване на:
Мечо Пух
angiе
GALL78



Оставя да потвърдят:
Пипи_лота - сега ще и звънна
aniK
Luluto


GALL78 Не само заради теб, не се притеснявай.просто ми светна в главата, че поради повечкото почивни и слънчеви дни, може да се хукне на някъде Laughing

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 16:49 от s_sunny

Общи условия

Активация на акаунт