Мъж или жена гинеколог предпочитате?

  • 18 595
  • 220
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3
http://www.bgpetition.com/diskriminacia/Гласувайте ЗА  Peace Ако сте се чувствали някога на гости в собствената си държава, ако са ви пренебрегвали или дискриминирали по някаква причина!

# 166
  • Мнения: 2 149
Аз пък винаги попадам на мъже.Не ми пречи,няма значение пола важното е да е професионалист Peace

# 167
  • Мнения: 526
Ходила при мъж и при жена. Предпочитам жена!

# 168
  • София
  • Мнения: 6 810
Без нзачение, само да е професионалист.

# 169
  • Мнения: 3 372
Преди предпочитах жена, но след като попадах все на некадърни жени и се свършиха жените гинеколози в моя град отидох при мъж и останах много доволна Peace По-добър е от жените Peace

# 170
  • Мнения: 649
жените са много некадърни, а няма никаква логика да бъде така. Ходя при мъж, който е много добър специалист и за нищо на света не бих го сменила.

# 171
  • Мнения: 4 784
Гинекологът ми е мъж. Когато го избирах, не съм се чудела мъж или жена, а търсих препоръки.

# 172
  • Мнения: 2 498
Жена, но секциото ми го прави мъж....

# 173
И за мене няма значение пола на гинеколога-важното е да е професионалист, да си разбира от работата!
В момнта гинеколога ми е мъж-много съм доволна!

# 174
  • Мнения: 59
И за мене няма значение пола на гинеколога-важното е да е професионалист, да си разбира от работата!
newsm10

# 175
  • Мнения: 1 290
Посещавала съм гинеколог и мъж, и жена.
Бременността ми следеше мъж, при него и родих...Доволна съм и не ми се иска да го сменям.
Преди нямах предпочитания за пола на лекаря, но на фона на гинеколозите, които съм посещавала - предпочитам мъж

# 176
  • Oslo
  • Мнения: 659
Все ми е едно.

# 177
  • Мнения: 120
Мъж.
От жените нещо не съм доволна.

# 178
  • Мнения: 351
Абсолютно безразлично ми е.
Важното е да е добър лекар!

# 179
  • Мнения: 2 035
Абсолютно безразлично ми е.
Важното е да е добър лекар!

Абсолютно!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт