Мъж или жена гинеколог предпочитате?

  • 18 594
  • 220
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 294
Без значение е пола , стига ми да му имам довеврие и да е специалист , за протокола посещавам в момента мъж  Peace

# 181
  • Мнения: 35
Все ми е тая пред кого ще се кикерча.Но всякаш в действителност мъжете по си разбират от работата или просто на такива попадам!

# 182
  • Мнения: 42
И на мен ми е все тая дали е мъж или жена. Съвсем скоро ми се наложи  Simple Smile по различен контакт от преглед. В родилната зала имаше и мъж и жена. Важното е да са добри в това което правят.  Peace

# 183
  • Мнения: 2 388
Незнам защо, но съм се доверила на мъж. А ако имам право на избор изобщо няма да отида на гинеколог. Simple Smile

# 184
# 185
  • Мнения: 58
За мен няма значение - както няма значение зъболекарят ми мъж или жена е. Имам доверие на гинеколожката си, имам доверие на зъболекарката си, GP  дълго време ми беше мъж, но се преместих в друг квартал - и ми препоръчаха жена.

Важното е да си разбира от работата, и да не си прави експерименти върху  мене.

Между другото, като студентка - трябваше да мина на профилактичен преглед, и ме пратиха при някакъв мъж. Човекът не си извади цигарата от устата (дори по време на прегледа), зададох му 3 въпроса - на които той не отговори, и после тръгна да ми обеснява как кондиломи се образуват от бяло течение. Взех си багажа и сега GPто ми само да спомене преглед при "случаен гинеколог" ставам леко агресивна. Тогава след 2-3 месеца открих д-р Шехова от Торакс, Пловдив, за съжаление миналата година почина, но намерих друг добър специалист в същата клиника.

# 186
  • Мнения: 118
Мъж, по-внимателни са.

# 187
  • Мнения: 1 318
Може би мъж...

# 188
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Досега винаги съм ходила при мъж, веднъж ми се наложи да бъда при жена и се почувствах странно.

# 189
  • Мнения: 1 599
предпочитам жена.... и то една определена

# 190
  • Мнения: 172
Предпочитам мъж Peace

# 191
  • Мнения: X
Полът е без значение - важното е да си разбира от работата.

# 192
  • Мнения: 187
Без значение е пола , стига ми да му имам довеврие и да е специалист , за протокола посещавам в момента мъж  Peace
Peace

# 193
  • България
  • Мнения: 105
Предпочитам жена!

# 194
  • Мнения: 14 654
Предпочитам жена, но ходя при мъж. Най-много предпочитам да не ми се налага да посещавам нито гинеколог, нито друг лекар.

Общи условия

Активация на акаунт