Мъж или жена гинеколог предпочитате?

  • 18 563
  • 220
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 173
За мен е важно да са добри професионалисти и да могът да те предразположат.

# 196
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Много ми е интересно къде ги намирате всичките тези груби жени-гинеколози?!?!
Винаги съм попадала на много нежни и внимателни гинеколози, които са от моя пол. Което не мога да кажа за мъжете. Или ще ми се усмихват мазно, ще ме оглеждат с поглед, който е далеч от професионалния, ще коментират сексуалния ми живот и т.н, или пък ще бъдат откровено цинични, въпреки високия си пост /завеждащ АГ-отделение/. Какво ще кажете за коментар на това светило на гинекологичната мисъл: "Колкото си хубава отгоре, толкова си зле отдолу - истински гъбарник"? Сякаш съм дошла на седянка при него, а не да ме лекува?
Затова винаги предпочитам жени. Поне не коментират и не ме оглеждат лакомо.

# 197
  • Мнения: 640
само с мъже съм била Grinning

# 198
  • Sofia
  • Мнения: 179
хермафродит  Laughing

# 199
  • София
  • Мнения: 426
независимо че казват за мъжете че са по големи специалисти предпочитам жена гинеколог но не дай си боже да ми се наложи нещо и при мъж бих отишла ако само той ще ми помогне

# 200
  • Мнения: 317
Аз нямам предпочитания, но сега като се замисля май мъжете са малко по-внимателни при прегледите.  newsm78

# 201
  • София
  • Мнения: 6 810
В интерес на истината ми се е случвало един груб мъж и една груба жена, а останали и от двата пола са били внимателни...но определено ме изненада грубото пипане на жената, все пак жена е. ooooh!

# 202
  • Мнения: 3 453
   Честно казано предпочитам единствено да е внимателен самия лекар, дали е мъж или жена нямам претенции.

# 203
Момичета, моля да ми препоръчате добър гинеколог в София, който да работи със здравната каса.Благодаря ви!!!

# 204
  • Мнения: 1 103
 Жена    newsm78 - сега посещавам жена .

# 205
# 206
  • The O.C.
  • Мнения: 61
За пръв път ходих при жена-беше много груба.Сега ходя при мъж от доста години.Доволна съм, защото е внимателен и си разбира от работата.
 За мен няма значение пола.

# 207
  • Мнения: 919
Няма никакво значение за мен. Peace

# 208
# 209
все ми е тая дали ще е мъж или жена ... моля ви само да ми кажете някой/я който наистина си разбира от работата  ... преди ходех при д-р Велтова но нещо взех да се съмнявам от това дали знае какво прави и какво ми изписва ... ако може и контакти .... мерси много предварително

Общи условия

Активация на акаунт