много слаба втора черта на тест за бременност

  • 11 506
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 817
Ами, мога да ти кажа ЧЕСТИТО !!! И моят тест беше с бледа чертичка и си се оказа, че съм бременна  Hug

# 16
  • Мнения: 2 825
ЧЕСТИТО   bouquet
Няма значение колко е бледа, важното е, че я има Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 44 106
Бледа или не щом е там е положителен теста....моята втора също беше много бледа и на 3-тия ден от и по-късно пак....но резултатът е на 2 години вече Wink

Честито!!! Иди и на лекар да потвърди!!!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Честито!
И при мен беше така,резултата е на няколко дена вече и спи в креватчето си!  Peace

# 19
  • Мнения: 4 784
Честито миличка! Страхотна новина! Аз бях в 4-5 г.с, когато си направих 2 теста. И на двата теста втората чертичка беше много бледичка, но все пак я имаше за моя радост! Веднага отидох на лекар и той потвърди бременноста в 5 г.с.

# 20
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
моята също беше бледа почи незабележима
Честито и леко бременеене

# 21
  • Мнения: 27 524
Радвай се, честито  Simple Smile

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Честито!
И моята втора чертичка със сина ми беше много бледа. Сега щъка зад мен Wink.

# 23
  • San Diego, CA
  • Мнения: 78
хайде,ЧЕСТИТО и от мен!Лека и щастлива бременност!!моята много бледа втора чертичка вече е на 4месеца!!!Успех!!

# 24
  • Мнения: 19
Бяхте прави!!!Много сам щастлива!Днес бях на доктор и тои потварди бременността  bouquet
благодаря ви още веднъж за отделеното внимание кам мен Heart EyesИзписа ми и фолиева киселина!Но е още много рано и ми каза да отида в края на Март!

# 25
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Честито и от мен миличка   bouquet Grinning

# 26
  • варна
  • Мнения: 11
Миличка,моята съвсем бледа чертичка вече е на една година и един месец.При мен нещата бяха съвсем изненадващи защото имах хормонални проблеми и още какви не работи и когато започна да ми става зле никой не предположи че може да съм бремена.Накрая майка ми предложи да си направя тест и така ми се появи втора мнооооого бледа черта,веднага отидох при моята гинеколожка и тя като ме видя ми каза че сигурно съм бремена,но аз вече бях свалила 8 килограма толкова зле ми беше.Съветвам те за твое успокоение иди на лекар,тогава ще знаеш със сигурност. newsm78 Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 3 334
Честито и от мен!И при мен теста бе с бледа черта и се оказа положителен. Hug

# 28
  • Мнения: 941
честито и от мен,
важното е че има втора черта пък макар и бледа.   bouquet

# 29
  • Мнения: 26
Честито ще ставаш мама!

Общи условия

Активация на акаунт