LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 49. ПРОЧЕТИ първия пост!

  • 59 469
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 1 674
Получих си колета от 24ти. Направо съм бясна. Първо, защото именно този го очаквах да дойде по пощата, затова го разделих с другия от същата дата, който беше сигурен за митница. Голяма съм гъска. Но най-отчайващото е, че не ми дойде едно яке, защото съм пропуснала да го поръчам Rolling EyesСигурна бях, че е в тази пратка, проверих и грешката си е моя. Не знам дали има друг такъв случай, като мен. EmbarassedСега ще го поръчам, все още е налично и на същите пари. Обаче се чудя какъв в код да използвам - за безплатна доставка само colis е активен още, но ме е страх , след всичко изписано newsm78Дайте съвет, моля.

# 1 006
  • Мнения: 3 094
Няма да повярвате. Сега ходих до пощата, не че имам нещо, но си дъра - бърихме със служителката. Тя ми сподели, че на митницата където ги разпределят в София имали нова машина. Та тази машина четяла адреса за къде е пратката, вместо човек. Това чудо на техниката е въведено в експлоатация в края на годината и забележете капацитета му на час е 300 000 колета. Та ги събирали за да има коефициент на полезно действие.

И ся кооо, да поръчаме толкова колета,че наведнъж ли да я подкарат заради КПД-то  #Crazy
Затова ли се бавят тези пратки #2gunfire #2gunfire #2gunfire

да, още миналата година имаше репортаж за въвеждането през декември н разпределителния център във Враждебна на въпросния четец. Мисля, че беше около 20 декември - като гледам май още има какво да се желае, плюс това че времето на работа на т.нар. поща при митница София има безумно работно време - не мисля, че е редно работно време на обслужващо звено да може да устройва само пенсионери и безработни. Peace

# 1 007
  • Мнения: 3 094
искам някой да ми спре интернетааааааааа smile3514прекалих сериозно,пак поръчах обувки,от намаленията на сам съм изхарчила 2000лв ooooh!

не бой ся Grinning. Не си сама в неволите....

# 1 008
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
редут дали предлагат подслон на изгонени редутки Rolling Eyes и с деца де

# 1 009
  • Мнения: 8 242
Еха.. Един ден да ме няма и много интересно станало бе Simple Smile
Миялни машини (въпреки че точно това се обсъждаше 2 теми по-назад).. Превозвачи.. Нововъведения в Български пощи  Joy .. Кодове, подаръци..
И какво сега - от 29ти още няма дръпнати пари  Crazy Да не са си го направили намалението за вътрешно ползване (само за френско), а на нас прах в очите  Rolling Eyes
Още не са ми отговорили на питането - дали и защо не са дръпнали парите.. Или имат много работа.. или не им се занимава с нас..
Ама като чета кога са пускани колети (и съответно поръчани).. Бая работа сме им създали.. Те си пишат, че колета се изпраща от 8 до 18 дни от пускане на поръчката.. ама ..  Rolling Eyes После още колко пътува в България  Twisted Evil

искам някой да ми спре интернетааааааааа smile3514прекалих сериозно,пак поръчах обувки,от намаленията на сам съм изхарчила 2000лв ooooh!
Който има харчи  Mr. Green Който няма - въздиша и преглъща  Blush

# 1 010
  • Мнения: 646
редут дали предлагат подслон на изгонени редутки Rolling Eyes и с деца де
   и аз отивам на там........хехехехе........еми какво?..........всеки си има хоби нали? Hug

# 1 011
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
..........всеки си има хоби нали? Hug
едни да работят други да харчат,нали Laughing

# 1 012
  • София
  • Мнения: 1 231
редут дали предлагат подслон на изгонени редутки Rolling Eyes и с деца де
   и аз отивам на там........хехехехе........еми какво?..........всеки си има хоби нали? Hug

То това хоби май преминава в болестно състояние....поне при мен де  ooooh!

# 1 013
  • Мнения: 332
да, само че преди пиех кафе след работа, а сега бързам да се прибера в къщи. Голяма домушарка съм станала. Не, че нещо върша. Седа и се блеща, кое да поръчам и кое да махна. Защото сигурно преди да ме изгонат може и бой да ям.

# 1 014
  • Мнения: 646
Снощи така пуснах поръчка, блокираха парите веднага, а още няма мейл - в статуса отсутринта е  - а домисиль
  уффффффф............и аз вчера пуснах една порачка,но и на мен не ми пратиха меил,доколкото прочетох не сме сами,но са ми ги фактурирари Слаба-Богу Praynig

# 1 015
  • Мнения: 646
редут дали предлагат подслон на изгонени редутки Rolling Eyes и с деца де
   и аз отивам на там........хехехехе........еми какво?..........всеки си има хоби нали? Hug

То това хоби май преминава в болестно състояние....поне при мен де  ooooh!
   и аз така ама  само да стане лято няма да ми види очичките този зарибяващ саит Laughing

# 1 016
  • Мнения: 646
редут дали предлагат подслон на изгонени редутки Rolling Eyes и с деца де
   и аз отивам на там........хехехехе........еми какво?..........всеки си има хоби нали? Hug

То това хоби май преминава в болестно състояние....поне при мен де  ooooh!
   и аз така ама  само да стане лято няма да ми види очичките този зарибяващ саит Laughing
  е......де ама и аз какви ги дранкам

# 1 017
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Днес тръгнах към митницата с надеждата,че колета който ме чака там е от 18 ,но се оказа че е от 24 . Още си чакам от 18 и 22  и т.н. Вътре бяха неща само от тези ,които бяха намалени 90%. Всичко е много хубаво. Имаше един мъжки суичер за 1,7 евро, страхотен е . Поръчах в червено и ме е яд,че не взех и в сиво. По-плътен е отколкото очаквах Peace
Дано утре имам пак колетче Praynig

# 1 018
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Моля ви дайте ми спешно номер на който да звънна във Франция на Ларедута всичко са ми объркали трабва да се разберем по скоро.

# 1 019
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
Моля ви дайте ми спешно номер на който да звънна във Франция на Ларедута всичко са ми объркали трабва да се разберем по скоро.
кво са ти объркали Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт