LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 49. ПРОЧЕТИ първия пост!

  • 59 472
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 990
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Снощи така пуснах поръчка, блокираха парите веднага, а още няма мейл - в статуса отсутринта е  - а домисиль
и при мен е такано от днес

# 991
  • София
  • Мнения: 965
 ooooh!
вчера ме нямаше и чак сега успях да ви дочета  ooooh!
Страшен кокошарник сме спретнали тук  Mr. Green
Получих от митницата от 9.01 и 11.01 - но съм на бач и немога да коментирам  Wink
И само да помоля ако някой види такъв колан да сффффирка  Whistling

# 992
  • Мнения: 69
Ако има някоя мама от Младост 4 , която чака колет да тича към пощата Grinning

# 993
  • Мнения: 354
Някой друг с неизтеглена сума от 29ти да има такъв "успокояващ" мейл?

# 994
  • София
  • Мнения: 1 228
Ако има някоя мама от Младост 4 , която чака колет да тича към пощата Grinning

Абе много сме, ама не съм аз Sad Мъжът ми е проверил на обяд ...

# 995
  • Центъра на Вселената...
  • Мнения: 97
Снощи така пуснах поръчка, блокираха парите веднага, а още няма мейл - в статуса отсутринта е  - а домисиль
и при мен е такано от днес

айде и аз в отбора, преди обяд пуснах поръчка,  всичко уж е ОК, с изключение на потвърдителния е-мейл. 5 пъти си проверявах пощата и го няма и няма. Същото ми се беше случило и на критичната дата  29.01, пуснах 3 поръчки, 2  от които без потвърждение на е-мейла. Инъче в Суивито всичко е описано, фактурирано и т.н....

# 996
  • София
  • Мнения: 233
Получих най-накрая от 16.01 на пощата, под 2 кг. е, тръгнало е от Франция на 31.01  Shocked тук е пристигнало на 7.02. Което ме кара да мисля, че поръчката ми от 27.01 от Ларедут я изпращат насам в момента. За нея парите са дръпнати. И аз да вляза в статистиката - от 2, 5 и 7.02 нямам дръпнати пари  newsm78

От София ли си?

От София, да.....

# 997
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Искам да помоля някоя мама поръчала и получила панталон или дънки 40 и 42 р-ер да премери и даде размери че се колебая. Мерси предварително.
А някой да си е взел това  панталонче http://www.laredoute.fr/vente-battle-70-cm-soft-grey.aspx?produc … e&pagesize=16

# 998
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
с кода на карен намалих тая красота на 15е и тези на 26е,ако някой се интересува,аз вече ги поръчах обувките Sadмалко ме е яд сега,ама карай Laughing

# 999
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
Искам да помоля някоя мама поръчала и получила панталон или дънки 40 и 42 р-ер да премери и даде размери че се колебая. Мерси предварително.
А някой да си е взел това  панталонче http://www.laredoute.fr/vente-battle-70-cm-soft-grey.aspx?produc … e&pagesize=16
на панталон 40н талия 40см ханш 46см

# 1 000
  • Мнения: 332
Няма да повярвате. Сега ходих до пощата, не че имам нещо, но си дъра - бърихме със служителката. Тя ми сподели, че на митницата където ги разпределят в София имали нова машина. Та тази машина четяла адреса за къде е пратката, вместо човек. Това чудо на техниката е въведено в експлоатация в края на годината и забележете капацитета му на час е 300 000 колета. Та ги събирали за да има коефициент на полезно действие.

# 1 001
  • Мнения: 3 219
Няма да повярвате. Сега ходих до пощата, не че имам нещо, но си дъра - бърихме със служителката. Тя ми сподели, че на митницата където ги разпределят в София имали нова машина. Та тази машина четяла адреса за къде е пратката, вместо човек. Това чудо на техниката е въведено в експлоатация в края на годината и забележете капацитета му на час е 300 000 колета. Та ги събирали за да има коефициент на полезно действие.

И ся кооо, да поръчаме толкова колета,че наведнъж ли да я подкарат заради КПД-то  #Crazy
Затова ли се бавят тези пратки #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 1 002
  • Мнения: 646
момичета имам проблем с поръчката.незнам дали съм направила нещо или сайса се бъгна.дава ми опция за плащане само с американ експрес,а аз съм с виза електрон.някои имал ли е такъв проблем?

Затвори всички прозорци и отново се логни в сайта
нищо не се е променило.пак ми дава само американ експрес
и на мен ми се случва често,робваи по-късно Peace

# 1 003
  • София
  • Мнения: 1 231
Момичета продавам един панталон 100% полиестер, кафяв на цвят, размер 40,............не го намирам вече в сайта, но може би е дългия вариант на този

Ето и реални снимки: http://i229.photobucket.com/albums/ee209/zaicinger/IMG_0322.jpg и http://i229.photobucket.com/albums/ee209/zaicinger/IMG_0323.jpg

Мерките му са следните:
- талия 40 см.
- дълбочина 25 см.
- дължина на крачола от чатала 83 см.
- дължина от талията 108 см.

Цена 10 лв.

Ще изчакам малко и ще го пусна във "Фенките на Ларедут".

# 1 004
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
искам някой да ми спре интернетааааааааа smile3514прекалих сериозно,пак поръчах обувки,от намаленията на сам съм изхарчила 2000лв ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт