клиника Щерев

  • 769 379
  • 6 728
  •   1
Отговори
# 6 660
  • Мнения: 9 865
1. Бебетата са при майките през деня, взимат ги нощно време.
2. Бащата трябва да направи декларация за припознаване при нотариус и да я донесе в болницата, на гърба ще ти дадат да напишеш собственоръчно, че не оспорваш бащинството.

# 6 661
  • Мнения: 41
Благодаря за инфото! Значи ние трябва да отидем при нотариус че преди година ми казаха че от болницата предоставят така да се каже  Grinning  но явно не е така но нищо не проблем

# 6 662
  • София
  • Мнения: 1 594
Да допълня, че ако искаш, може да ти оставят бебето и през нощта.

# 6 663
  • Мнения: 189
Ето ме и мен, момичета. Взех си нужните изследвани без никакви проблеми. Даже самото момиче от регистратурата ми предложи да ми снимат допълнителни, които не излизат он-лайн. Докато се чудех какво ровят на компютъра, дойде второ момиче и ми даде вече принтираните изследвания.

Меджик8281, да допълня по въпросите ти.
1. Още първия ден ти дават да видиш бебето, таткото да го види също. Даже мен след секциото ме подсетиха акушерките, че може да ми донесат детето, аз бях като гръмната. След качване в стая вече Бона е писала - през деня при теб, вечер го взимат.
2. За декларацита пред нотариус са нужни двете ЛК- твоята и на мъжа ти. Той отива да направи декларацията и после вече знаеш. Аз не знам да са имали нотариус в клиниката, но има в близост. ти не си нужна, само твоята ЛК. Ти ще се възстановяваш, къде ще щъкаш по нотариуси.

# 6 664
  • Мнения: 53
Искам да изкажа своето възмущение от АГ спец.Манчев!!На финалната права съм вече,първо раждане ми е и снощи съм се паникьосала,че имам контракции,разкритието ми от прегледа през деня е 2.5см,та объркаласъмсе и ходих до спешното от страх че раждам!Тъпо е наистина,но като незнаеш какво е и се паниран.Прие ме една много симпатична акушерка.Обясни ми момичето какво е положението.Пусна ми тонове и се обади на въпросния господин.Прегледа ме за разкритие по най-варварския начин!Не каза нито дума,не поздрави дори,не попита защо съм там.Ужасно беше!Не каза как съм и излезе!Акушерката ми обясни,че всичко е наред и че нямам контракции и да си ходя към вкъщи!Следващия път като отида ще е със свито сърце и ще се моля да не е там този лекар!За капак на всичко за този така мил и прилежен преглед ми взеха 40лв.Нямам против,че съм платила по принцип,а съм възмутена от отношението му!Чудя се дали искам да дам 2000 за раждане на тази болница!Бях сигурна, че там ще ми обърнат нужното внимание,но уви!Сега съм толкова стресирана,от този преглед че ме е страх да си помисля какво ли ме чака като настъпи истинското раждане.

# 6 665
  • Мнения: 189
Здравей,
Съжалвам за това, което си преживяла. Много е стресиращо.
Първо, това не е единственото оплакване от този доктор. И по-напред е имало недоволни майки. Но това е частна клиника и във всеки момент можеш да промениш желанието си кой да те изражда! Така че не се насилвай сама да му звъниш, ако не го искаш. Помоли да се обадят на друг лекар или ти сама се свържи с някого. Звънни на рецепцията и питай как да направиш промяната, обясни, че искаш друг лекар... ако така решиш, де. Аз лично бих се доверила на д-р Коновалова и т е моят лекар, но не е единствената: д-р Тимева, д-р Ганева, д-р Андреева... Аз за тях се сещам. Просто звънни, говори, попитай как да стане промяната на лекаря. А ако отидеш на място, настоявай категорично на друг да се обадят, ако не искаш  Манчев със сигурност.

Второ, преглед за разкритие боли при някои жени много, при други по-малко, но си боли. Та може да не е от грубостта на лекаря. Все пак това ти го знаеш, видяла си цялостното му поведение.

Само гледай да се успокоиш, защото напрежението няма да помогне нито да вземеш правилно решение, нито за раждането, нито на бебето. Варианти има много, само спокойно!  Peace

Ако решиш другаде да раждаш, където и да отидеш ще те вземат. Особено пък от държавна болница няма да те върнат! добри лекари има навсякъде, няма страшно.

Желая ти спокойно раждане и здраво бебе!

# 6 666
  • Мнения: 53
Здравей,
Съжалвам за това, което си преживяла. Много е стресиращо.
Първо, това не е единственото оплакване от този доктор. И по-напред е имало недоволни майки. Но това е частна клиника и във всеки момент можеш да промениш желанието си кой да те изражда! Така че не се насилвай сама да му звъниш, ако не го искаш. Помоли да се обадят на друг лекар или ти сама се свържи с някого. Звънни на рецепцията и питай как да направиш промяната, обясни, че искаш друг лекар... ако така решиш, де. Аз лично бих се доверила на д-р Коновалова и т е моят лекар, но не е единствената: д-р Тимева, д-р Ганева, д-р Андреева... Аз за тях се сещам. Просто звънни, говори, попитай как да стане промяната на лекаря. А ако отидеш на място, настоявай категорично на друг да се обадят, ако не искаш  Манчев със сигурност.

Второ, преглед за разкритие боли при някои жени много, при други по-малко, но си боли. Та може да не е от грубостта на лекаря. Все пак това ти го знаеш, видяла си цялостното му поведение.

Само гледай да се успокоиш, защото напрежението няма да помогне нито да вземеш правилно решение, нито за раждането, нито на бебето. Варианти има много, само спокойно!  Peace

Ако решиш другаде да раждаш, където и да отидеш ще те вземат. Особено пък от държавна болница няма да те върнат! добри лекари има навсякъде, няма страшно.

Желая ти спокойно раждане и здраво бебе!
Аз се следя при Андреева и съм страшно доволна от нея като специалист и човек.Всичко в клиниката е на ниво и не очаквах такова лошо отношение. За това съм възмутена.Избрала съм там да раждам,защото е важно да се чувствам в сигурни ръце.Дано нямаме повече срещи с това лице.Благодаря ти за съветите   Hug

# 6 667
  • Мнения: 2 123
Светланка, не се притеснявай за раждането. Имаш си доверен лекар и нея ще извикаш, когато тръгнеш да раждаш. Този  Mr. Green е бил дежурен. При следващ такъв инцидентен преглед може да откажеш той да те прегледа. През нощта има и други дежурни лекари. Отказваш и това е! Чакаш друг да извикат! Имаш право, още повече че плащаш. Аз побеснях пък ти Twisted Evil....Доколкото съм се информирала, не е задължително прегледа за разкритие да е болезнен #Crazy. Просто някои лекари като този #2gunfire #2gunfire "помагат" , като с пръсти  разширяват  цервикалния канал.

# 6 668
  • Мнения: 189
Светланка, аз останах с впечатлението, че Манчев е твоят лекар и затова са го викнали. Много хубаво щом не се следиш при него. Другия път действай както е писала Мелани. Настоявай да не е този, а друг дежурен. Успех!

Мелани, аз не съм имала преглед за разкритие лично, но всичките ми приятелки са споделяли, че боли или е силно неприятно, но че не е задължително да боли си е така. Разбира се, чак силна болка не трябва да има!

Важното е, че един лекар и неприятен преглед не трябва да отказват от това да роди в избраната клиника. Грижите, които получих в Щерев и комфорта бяха незаменими. Престоят ми там беше мечта. Не исках да се прибирам.

# 6 669
  • Мнения: 2 123
Цвети, срещнах те в друга тема мисля. newsm78 Аз крада от работното си време, като "обикалям" темите за болниците. Къде мога да прочета за престоя ти в Щерев? Примерно страница?

# 6 670
  • Мнения: 5 468
Аз веднъж съм била на преглед при Манчев в начална бременност. Той беше дежурен вечерта. Беше циничен, което изобщо не ми допадна.

Относно прегледите за разкритие, не помня да ме е боляло, а ми правиха няколко такива, защото бях цял ден с контракции.

# 6 671
  • Мнения: 189
Мелани, не помня писала ли съм за престоя си. Със сигурност съм споменавала колко съм доволна, но не помня дали съм писала подробно, а пък за страница съвсем.  Embarassed Моят престой беше преди 3 години, когато родих дъщеричката си.


Момичета, имате ли представа дали правят тестове за алергии към антибиотици  /и кои/в лабораторията им? Звънях вече 8 пъти и не мога да се свържа с рецепцията. Дава все заето или не вдигат.

# 6 672
  • Мнения: 53
Така е прави сте,паниката влияе зле в дадени моменти.На него се обадиха и така.Дано всичко мине добре занапред.Вече се поуспокоих,докато не започне истинското раждане 😁.

# 6 673
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
аз също се следях при Андреева, тя ми прави прегледите за разкритие, както и Ганева и Димитров. Болеше си при всички, мисля че ми беше по -гадно и от контракциите  Mr. Green та само да сте подготвени, не искам да ви плаша  Hug

# 6 674
  • София
  • Мнения: 23 114
Изключително неприятен е Манчев, за мен не е и добър специалист, жалко, че продължават оплакванията от него, явно не е променил отношението си.

Общи условия

Активация на акаунт