Пореден малък каскадьор се пробва в АВГУСТовския отбор

  • 7 335
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 5 752
Честита половин година на СЛАВА, ЕЛИНА, АЛЕГРА И МАГДАЛЕНА!!!


Честит Свети Валентин!

Честит и празник на виното!

# 271
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро  Hug

Нещо не успявах да ви насмогна, но се бях побъркала яко по избор на лятна количка. Не че ми беше належащо ама аз така - като си навия нещо на пръста направо се вманиачавам  Mr. Green. Най-накрая избора е направен, сега я чакам да пристигне  Flutter

Честит празник на всички   bouquet
Честит имен ден на именниците!
ЧЕСТИТА ПОЛОВИН ГОДИНКА НА СЛАВА, ЕЛИНА, АЛЕГРА И МАГДАЛЕНА!
ЧЕСТИТ 7 МЕСЕЦ НА КАЛОЯН!

Приятен ден на всички  Hug

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 10:55 от mentina

# 272
  • Мнения: 1 900
Добро утро.
Първо да ви почерпя за именния си ден!

Честит Свети Валентин на всички!

Честито на всички месечинки!

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 09:30 от valeria.k

# 273
  • Мнения: 229
Честитт празник на всички влюбени и на всички почитатели на виното !!!

Честит имен ден отновона Валките и Валчовците !!!  Hug
Честит 7 месец на Калоян на мама Бруно!!!   Hug
Честита полугодинка на Слава, Елина, Алегра и Мадгалена!!!  Hug

# 274
  • Мнения: 18
Добро утро  Hug

Честита месечинка на малките дами СЛАВА, ЕЛИНА, АЛЕГРА И МАГДАЛЕНА!!!   Честит 7 месец на Калоян!!!          newsm51

Гита, Марти, успокоихте ме за зъбите.
Димяни, не зная дали си запозната какви реакии да очакваш като дадеш глутен. Те са зачервяване около устата, задъхване и разстройство.  Надявям се обаче Рай да не е реагирал на глутена, а просто да е съвпаднало даването на новата храна с разхлабването на коремчето  Peace
Шоши, идеята за мартеничките много ми хареса  Grinning
Тиги, не съм видяла това за храненето с пръсти, когато сте си писали. Още днес ще пробвам  ooooh!
Сладкишче, заглавието е страшно актуално  Peace
Лулумба, не знаех за желязото и сметаната. И щом е растителна ще му дам пюренце със сметана.

Аз имам едно чудеде  newsm78   От някалко дни малкия има лош дъх. Дали е симптом това за нещо?
Аз вчера му изплакнах устата с вода - насилствено, защото той водата я бърка с отрова, и после с бебешка четка му минах венците, небцето и езика. Май имаше ефект.

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 09:44 от vezni4kadobri4ka

# 275
  • Мнения: 1 216
Честит имен ден на православните Трифоновци и на католически празнуващите Валцовци и Валета!!! Честити месечинки!
Все да има вино и любов!

harry_77, розеолата не се лекува, сама си минава. Лека болест е и няма защо да се тревожиш. Още повече, че не се знае това ли е  Hug
veleva, честито на момата-голям инвентар сте й начислили. Поздравления за клиентите!!! Имам координатите на една готина леля, която гледа бебоци, ако още ти трябва дай знак  Peace

mentina, е сподели, де. Разбуди любопитството. Похвали се с какво ще се разхожда Рошла?

# 276
  • София
  • Мнения: 5 752
Везничка,аз по погрешка дадох но беше отдавна!Нямаше проблем де! Peace
След месец ще го въведа сигурно глутена или след два!

# 277
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
mentina, е сподели, де. Разбуди любопитството. Похвали се с какво ще се разхожда Рошла?

Ей тази красота си избрах най-накрая  Crazy /тези белите петна са рози, макар че на снимката не им личи  Mr. Green , затова и модела се нарича "Bed of roses" - демек "легло от рози"  Mr. Green/

малко ми е притеснено заради малките гуми, но само добри отзиви чувам ...

Абе, само аз ли имам проблем днес с Форума ... постоянно ми излиза грешка или проблем с връзката  newsm78

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 11:26 от mentina

# 278
  • Мнения: 1 216
Ей тази красота си избрах най-накрая  Crazy

Абе, само аз ли имам проблем днес с Форума ... постоянно ми излиза грешка или проблем с връзката  newsm78

Ехааааа! Красота е, наистина!

А с форума борба голяма е. Явно има грижи със сървъра

# 279
  • Мнения: 222
Добро утро и от мен!
[size=14pt]
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ВЛЮБЕНИ, ОБИЧАНИ И ПРАЗНУВАЩИ С ИМЕТО НА ПРАЗНИКА! [/size] [color=magenta

ЧЕСТИТА ПОЛОВИН ГОДИНКА ДАМИТЕ - СЛАВА, ЕЛИНА, АЛЕГРА И МАГДАЛЕНА!!!

Валерия-много бързо оздравяване!
Шоши-идеята ти за изобретяването на мартенички е фантастична!
Лулумба-бих казала, че си доста добър организатор, с Димяни разбира се!
Лоли-честито зъбче!

Момичета като говорите за тази розеола, какво ми дойде на ума! Перси е с грапавина по кожата на ръчичките, гърдичке и горната част на крачетата от няколко дни. Преди това бяха ситни, малки петънца. Стигам до извода, че може да я е изкарал без да съм разбрала!

# 280
  • Мнения: 1 900
Аз имам едно чудеде  newsm78   От някалко дни малкия има лош дъх. Дали е симптом това за нещо?
Аз вчера му изплакнах устата с вода - насилствено, защото той водата я бърка с отрова, и после с бебешка четка му минах венците, небцето и езика. Май имаше ефект.
Преди време и при нас се беше появил някакъв дъх, заведох го при педито и беше с червено гърло. После гърлото се оправи но известно време след това дъха стоеше.  newsm78

# 281
  • Мнения: 361
Честити празници на всички месечинки, Валентини и Валентинковци, както и на винарите.Много вино и любов. newsm51

Ментинка, количката е супер.Виждала съм я на живо Hug

Бини Ог, кафето няма име, ама нас с Димиани и Ребека, няма как да сбъркаш. smile3521

# 282
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Ментинка, количката е супер.Виждала съм я на живо Hug

АдиHug Надявам се наистина да е толкова хубава колкото на снимката, но разбира се и удобна и маневрена  Rolling Eyes

# 283
  • Мнения: 660
   

ЧЕСТИТИ СВЕТИ ВАЛЕНТИН НА ВСИЧКИ ВЛЮБЕНИ,НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!!!
ВАЛКО НА МЕГИТА !!!
ВАЛЕТО(ФРАНЧЕСКА)
ЕНТИ
ПОЖЕЛАВАМ ИМ МНОГО ЛЮБОВ,
ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ...
НА МАЛКИТЕ ИМЕННИЦИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС ,ДА СА МНОГО ЗДРАВЧИКИ И ПОСЛУШНИ!!!

ВЕСЕЛ ТРИФОН ЗАРЕЗАН СЪЩО,МНОГО ВИНО И ХУБАВИ ПРИКАЗКИ ....

# 284
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Честито на всички празнуващи и от мен от сърце  Grinning Hug

Аз се наредих болна, малкото ли ми метна вируса незнам, но от вчера съм с ужасна хрема, глъхнат ми ушите, едва гледам, наболява ме и гърлото. Изнамерих един Фервекс и го метнах сутринта, ама нямам повече, а тук такива чудесии не продават, само ти предлагат гадния парацетамол  Sick Лошото е, че хич не чувам, толкоз са ми зле ушите, а времето е чудесно, малката заспа, сега съм пред дилема да спя ли и аз с нея или да я мятам на разходка, нищо че едва се мъкна  Rolling Eyes
Лудница, ще си пшоръчвам имуностимулатор аз, няма накъде  Tired

 Laughing с тези колички ще ме запалите и мен накрая  Grinning

А, щях да питам- Дали е позволено вече да оставяме малчовците да си стъпват малко на крачетата или е още рано. Мойта постоянно иска на крачета ид а ми пружинира нагоре надолу. Голяма веселба пада.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт