През месеца на виното и любовта е 22-рата Kанадска тема

  • 16 410
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!

# 226
  • Мнения: 33
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!ЗДРАВЕ,ЛЮБОВ,КЪСМЕТ И ДОБРО НАСТРОЕНИЕ С НАСТЪПВАЩАТА ПРОЛЕТ! Hug Praynig Hug

Последна редакция: сб, 01 мар 2008, 18:44 от dimple

# 227
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802


Много здраве и усмихнати лица  !

# 228
  • Мнения: 319
Честита Баба Марта и от мен Flowers Sunflower
Да сте бели и червени, румени, засмени Flowers Bouquet

# 229
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
Честита Баба Марта на всички!

# 230
  • Мнения: 919
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА

Много здраве и късмет и от нас Grinning и дано скоро баба Марта ни зарадва с повече   Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny

# 231
  • Мнения: 417
Честита Баба Марта!
Да сте румени, засмени!


# 232
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 927
Баба Марта бързала, мартенички вързала, на момиче и кокиче, на момче и на дръвче! Аз пък ще вържа на теб, с пожелание за късмет!
Честита Баба Марта на всички.

# 233
# 234
  • Мнения: 210
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА,КАНАДСКИ МАЙЧЕТА
                                    ДА СТЕ БЕЛИ И ЗАСМЕНИ ВИНАГИ ЧЕРВЕНИ!

# 235
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902




Честит рожден ден Снежи!

Да си жива и здрава! Много щастие и сбъднати мечти!

# 236
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Здравейте мамчета!
Аз пак съм на линия с въпроси  Rolling Eyes
1. От къде купихте детските мебели?
2. Колко време ви отнема да отидете до работното място?
Ами това е от мен!

Честито на рожденничката! Много пожелания за здраве и любов!   bouquet

# 237
  • Canada
  • Мнения: 231
Честити празници!
1. От къде купихте детските мебели?
2. Колко време ви отнема да отидете до работното място?
Ами това е от мен!
1. Варианти:
1.1. Икеа - има възможност и за онлайн пазаруване;
1.2. Bo Bebe - нашата кошара е от там, много изгодни цени, - 9540 St Laurent, Montréal, H2N 1R1, 514.858.6336
1.3. BÉBÉ DÉPÔT PLUS - ако съм разбрала правилно къде си, това ти е близо - 1104 rue St-Zotique Est, Montréal, H2S 1N3, 514.270.8845
1.4. Rose ou Bleu - малко по- на изток - 3520 boul. St-Joseph Est, Montréal, H1X 1W6, 514.948.3666
2. За работата - сложна работа  Simple Smile. С градския транспорт ми е опита. Като живеех в източната част ми отнемаше 35-40 мин., което е много прилично. След като се изместихме на запад - отиване 40-ина мин, връщане - час и половина  Crazy. Откачена история, чак не ми се връща там заради това пътуване...
По принцип ако можеш да стигаш с една смяна на превозни средства (метро и 1 автобус, 2 автобуса) е добре. Все пак всичко зависи от удобните връзки. В сайта на STM може да се добие реална представа за времето, което отнема придвижването.

# 238
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
Здравейте мамчета!
Аз пак съм на линия с въпроси  Rolling Eyes
1. От къде купихте детските мебели?
2. Колко време ви отнема да отидете до работното място?
Ами това е от мен!

Честито на рожденничката! Много пожелания за здраве и любов!   bouquet

TarikMom - Нашите мебели ги купихме от едно семейство което продаваше техните - бяха по хубави и качествени отколкото ако ги бяхме купили чисто нови примерно от Walmart, Zellers
Иначе до работното ми място е около 20 мин с кола или 45 мин с транспорта - интересно ми е защо питаш?  newsm12

# 239
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Иначе до работното ми място е около 20 мин с кола или 45 мин с транспорта - интересно ми е защо питаш?  newsm12
Ами питам, защото не мога да свикна със тия едночасови комюти - в момента търсим апартамент и както и да го изчислиш, на съпруга ми ще му трябват към 45 минути да се добере до работа - предполагам в пик часовете и повече време ще отнеме. Ама изглежда ще трябва да свикваме.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт