глезотия или необходимост е купуването на bebyphone

  • 3 718
  • 132
  •   1
Отговори
# 75
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
необходимост

# 76
  • Мнения: 142
Здравей,
Според мен е необходимост...Вече има много модели с какви ли не екстри (тернометри, таймери и т.н.)
Мониторът е задължителен, поне според мен, ако бебето спи в отделна стая.
Поздрави

# 77
  • Мнения: 266
Аз лично не съм си купувала,защото малката спи в нашата стая.Но ако ти се налага си купи,защото все пак е според мен "удобство"за да не се разхождаш напразно,ако детето не е при вас.

# 78
  • Мнения: 258
Не само не е глезотия, ами е и вещ от първа необходимост. Поне за мен е страшно полезен и още го ползвам  Peace

 newsm10

# 79
  • Мнения: 8 242
Още го ползваме..
Иначе трябва да чакам да се съдере от рев като се събуди, за го чуя  Rolling Eyes
Така само като се размрънка и съм го гушнала  Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 857
За мен лично е необходимост! Живеем в голям апртамент и не си представям да ходя постоянно да я проверявам дали е станала.

# 81
  • Мнения: 4 668
Нищо , което съм купила за бебето не смятам , че е глезотия . Живеем в мезонет и е имало моменти , когато ми е бил незаменим . През него се чува дори как диша бебо , докато аз нещо готвя примерно ...
Само ще кажа , че жилището няма отношение . Предишният ни апартамент беше 50 кв.м. - преходен двустаен . Докато стана на три месеца детето живеехме там и точно там най- много го ползвах .

# 82
  • Мнения: 1 035
 Peaceнеобходимост разбира се
Цитат
Не съм усетила липсата на бебефон
и аз така ,докато не ни го подариха когато се родиха малките...
Оттогава ми е незаменим помощник.
Всъщност ,нашия може би е един от най- евтините модели(в последствие купих същия за подарък),и почти всяко семейство може да отдели (мисля тридесетина лева струваше)за да си осигури това спокойствие(имам в предвид постоянното ослушване),дори и да живее в гарсониера Laughing

# 83
  • Мнения: 137
Не само не е глезотия, ами е и вещ от първа необходимост. Поне за мен е страшно полезен и още го ползвам  Peace
абсолютно съм съгласна

 newsm10

# 84
  • София
  • Мнения: 679
За мен е необходимост, от както се е родила каката не е спирал да работи. Детската е от другата страна на апартамента и не се чува ако някоя от девойките мрънкат. Когато ходим на почивка след като ги приспим с тати отиваме на романтична вечеря в някой близък ресторант. Нашия е с обхват 350м. върши ми страхотна работа, дори и до близкия магазин ако се наложи ходя докато девойките спят.

# 85
  • Мнения: 674
Зависи от жилището. Ако е с 2-3 стаи, изобщо не ти трябва. Ако живеете в къща и имаш често работа на друг етаж, а не при бебето - голямо удобство!

# 86
  • Мнения: 5 391
Необходимост, определено.

# 87
  • Мнения: 1 900
И без него може, но на мен ми е много полезна вещ. Peace

# 88
  • София
  • Мнения: 275
Необходимост.

# 89
  • Мнения: 221
Абсолютна необходимост,ще си много по спокойна.Дори и да живеете само в две стаи.

Общи условия

Активация на акаунт