На ясла или удома, ЮЛЧЕТО крои беля.

  • 11 910
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 193
Здрасти, и от нас  Hug
Маааалко се успокоих, пък уикенда моя ще ме води на релакс в един комплекс
http://www.fenerite.bg/, това му е наказанието  Mr. Green Че и без децата ще бъдем, доста има да ми се извинява  Grinning. Е, омръзна ми постоянно да мрънка, колко съм дебела и как съм нямала воля да си променя начина на живот  Sad Казах му, че като не му харесва, ще си стягам багажа и довиждане. Нямам нерви, на мен също не ми харесват някой неща, но все се примирявам в името на сем., което се опитваме да бъдем  Embarassed Оплаках се  Close имам и още, а ма айде друг път, като ме яхне  Twisted Evil
Добре дошла, на новото майче  Hug
Киара, ходи вече 2-ри ден на ясла ( втори опит). Не ще да обядва там, и на всичко отгоре ми казаха, че цяла седмица ще си я взимам, че имали много деца  Shocked Е, като си плащам цяла такса, нямам ли право детето да е по-цял ден като другите. Едва ли те плащат по-вече  newsm78 Май, хич не им се занимава. Моля се само да е здравичка  Praynig
Ети, аз пък не можах да ти видя подаръка, нещо не ми отваря линка  Mr. Green
Голямо гуш, за всички болнички  Hug
Дългичко стана, но ви обичам  Grinning

# 16
  • Мнения: 11 674
Е, то и ние си подадохме отдавна молбата и по принцип сме чак за юни, но ... Както и да е. Нямаше да се чудя толкова, но скоро каката беше болна с пневмония  и влизахме в болницата. Още ми е пресен споменът и като знам как боледуват в началото ме хваща страх. Пиете ли някакви имуностимулатори?

# 17
  • Мнения: 11 674
Ели приличат си само на снимка.  Simple Smile Иначе са като деня и ноща.  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 708
amerie чак сега видях от скайпа ,че си на една и съща дата с моя големия син Hug
Добре дошла на новата мама rummi_pl да се чувстваш комфортно при нас  Hug

# 19
  • Мнения: 1 193
Пиете ли някакви имуностимулатори?
Ние караме с Есберитокс и Мултисаностол  Grinning Посъветвах се с педката. Не, че са спрели сополките на Киа, но явно ще си ги влачим от яслата. Поне не вдигна висока темп. По този повод Рони, как е Емка? Утре до обяд съм фрий, ако мога с нещо да ти помогна  Hug
Иси, направо се чувствам като пенсия  Mr. Green Скоро чуквам 34г, май аз съм най-старичка  bowuu

# 20
  • Мнения: 1 294
Нан, аз със голямо закъснени, но... Embarassed
Пожелавам ви много здраве и много любов!!!

rummi_pl, добре дошла и от мен Grinning
Аз не давам на Мария имуностимулатори, оставям я да се справя сама.Давам и да хапва повечко плодове и да пие сокове и това смятам че е достатъчно.

Всички болни хлапетийки, бързичко да се оправят! Hug

# 21
  • Мнения: 433
Ameri,това място ми е любимото, откакто са го отворили.Ще си изкарате страхотно,но ако сте само с мъжо ще ви се наложи да стоите  в стята и....леглото,защото няма къде да се ходи наоколо luvbed  Поне ще се откъснете от ежедневието.Желая ви разкошно изкарване Praynig
Ронка,дано Емка се е оправила и хубаво,че на майката ти й е дошъл акъла Thinking
Хубав бар с приятна и тиха музика е бар"Класик" и бар"Мусала".Мъжо там ме зарибяваше с Греяно ираландко кафе с уиски Mr. Green  Също е готино на норамата в хотел"Черно море"-вижда се отгоре нощна Варна и има хубави питиета.
Ети,не се сърди  душицо,но се смях от сърце за този найлон JoyО,Море ако беше моят щях да му го увия на врата #Cussing outСамо,че мисли положително,че някой и това няма да получат SickАз да ви споделя как се издъних днес пред моя позната с моята голяма уста ooooh!Та,говорим си ние за Св.Валентин и аз казвам,че ако някой ми подари плюшено сърце ще му го нахлюпя на главата,а тя ми отвърна,че миналата година мъжът й й е дал такова,Ох,стана ми много неудобно Embarassed  

# 22
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Руми, коя зодия е Викито? Да знам към кои да я слагам в списъка отпред Thinking

Лала, как ще се откажа от хомеопатията бе Naughty Това е единственото нещо, от което усетих подобрение от години наред Peace Продължавам Peace
А ти пък за какво си виновна - че ме насочи в правилната /според мен/ посока ли? Hug Heart Eyes Hug

Пиги, нещо ми се губиш на Скайпа Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 314
Момичета,не съм бременна Winkдойде ми след доста сериозно закъснение/не помня да ми е закъснявало толкова,освен когато се оказах бременна/Явно е било заради диетката.И да си призная,не ми влизаше в плановете сега1 нова бременност,ама ми стана и малко тъжно ,че не съм бременна. Confused
Ети и на мен ми беше много забавно с този найлон. HugАз моя коледен подарък го получих тази вечер,на лято си чакам подаръка за св.Валентин,хехе Mr. GreenМоятата половинка винаги ми прави страхотни подаръци,ама никога навреме.За разлика от мен,едва издържам да му ги дам,даже и ден два по-рано от деня ги давам.А той винаги след празниците,понякога много ме е яд на него.Мъже. Wink
Добре дошла на новата мама. Hug
Рони: Hug
Вчера 1 приятелка,с която разхождаме заедно децата ми се обади,вчера детето и вдигнало 40 градуса,викали Бърза помощ. CryЯвно има някакви много лоши вируси сега.
Рени:малката направо ти е одрала кожата. Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 688
Здравейте  wavey!

Пропуснах миналата тема, но в тази ще се разпиша, за да не ни забравите съвсем  Wink.
Не си спомням всичко обсъждано от миналата тема, но гледам, че доста новини има.
Честито на крис79 за новата бременност, много се радвам за теб (и лекичко завиждам). Аз, да си призная, съм си купила едни тестове за овулация и обмислям нещо подобно, да видим.
Честито и на Рони за предстоящото местене, дано всичко върви както си го представяте. За себе си мога да кажа, че в чужбина ми се ходи само на екскурзия. Аз съм била за пет месеца в Париж на стаж и въпреки че накрая зарязах английския и говорех на някакъв уличен френски, не можах да се почувствам комфортно там. Може да съм смотана, знам ли  newsm78.

Добре дошли на Руми и Вики и от мен Hug.

А Ренисияна и Амери да не се бутат на чело на класацията, от мен по-...хм...зряла няма май, 72-ри набор съм  Confused.

При нас новото е, че Яна вече не е кърмаче, отбих я. Много ни беше гадно и на двете, обаче така реших. Още се сеща, че иска 'ка' (да цока) от време на време и ми бърка под блузата, но няма. Даже вчера си показваше нейните гърдички и ми обясняваше, че са 'ка'. Та по случай отбиването яко си объркахме спането, защото тя не знаеше как да заспива без цокане, особено денем. Имаше дни, в които сме се приспивали 4 часа - два на обяд, два вечер  ooooh!. То не беше книжки, носене, песнички, телевизия, ужас някакъв. Само като чуеше, че трябва да нани и започваше да вика Нямаа, неее. Аз и затова не съм се мяркала тия дни, де, тя ни омаломощаваше и мен, и баща й, преди да заспи. Днес обаче имаме напредък, одеве заспа за половин час само след едно филмче за Том и Джери, три приказки и една песничка  Laughing.

Друго ново около нас е, че ходихме в петък на последния Пентаксим и се измерихме - 80см и 10.5кг. Зъбките сме ги докарали до 11 и има още готови да излязат.

Иначе си е голяма глезана и хитруша. Само иска Гуш ту от мен, ту от баща си и увисва като маймунче. От време на време ни целува сладко-сладко и ни умилява.
Научила е разни номера за отвличане на вниманието. Веднъж отмъкна един кибрит и като побегнах след нея да й го взимам, ми подава другата си ръчичка и вика Дати, дати (здрасти, здрасти)  Joy. Откъде ги измисля такива, не знам. И като не иска някой да й казва какво да прави, му казва Тао (чао) и даже понякога ни затваря вратата под носа  Laughing.

Такива работи от нас. Имах и други неща да разказвам, ама много дълго стана, друг път.
  love001

# 25
  • Мнения: 1 341
Добро утро!

Ема е с гнойна ангина  Sad , сега е на АБ. Много ме е страх и веднага го дадох, даже не се замислих. Следобеда нямаше Т, но привечер пак вдигна. Сложих свещичка Панадол, която изобщо не подейства... Овалдях положението де, но нещта пак вдигна и то висока 39.5, тогава вече свещичката я оправи в комбинация с компреси на челото. Сега още спи и не е топла. Дано АБ действа вече и не вдига Т. Днес ще я мажа със сода и мед, да махна налепите. Много е страшно, още повече сега, когато съм сама. Мога да разчитам на Боряна и мъжа й, за което много им благодаря. Благодаря и на всички които си предложиха услугите и притесних тези дни.   bouquet Това е едно изпитание за мен и знам, че ще се справя.

Лошото е, че е в комбинация с много ангажименти, които отлагам за сега....

Арлина, много е красива сестра ти, нежна, изчистена и влюбена. Еххх, как бързо минава времето, от моят сватбен ден ще минат вече 3 години. А беше толкова хубаво и наистина незабравимо. Това си беше моят ден, бях най-красивата, най-щастливата и най-влюбената! Поне така се чувствах.

Наринче, липсвате с Пипи, благодаря за прегръдките.  Hug

Бета,  Hug и при вас доста нови неща...така са всички деца, и Ема е една маймунка и маниполаторка  ooooh! Вече доста говори, всеки ден ме изненадва с нещо ново.... Аз преди време също мислех, че в чужбина ще отида само на екскурзия...но това сме хората бързо си меним мнението. Не си смотана, защо да си, не на всеки му харесва дадено място, и да свикне с начина на живот в друга държава. Като се сетя на мен колко ми беше трудно да свикна в Сф, пък какво остава на друго място. Кумата ми ходи в Индия да работи на обменни начала, сега е в шотландия....ами на нея от Индия не й се връщаше, много й хареса  Sick А сега в шотландия само брои дните до прибираневто си. Различни хора, различни идеали.
Дано скоро сладката Яна свикне да заспива сама, или поне не с толкова зор. По повод на кърменето, искам да ви пусна една интересна статия...
http://www.focus-news.net/?id=n884726
Това още повече ме надъхва да продължа да кърмя Ема, а и живот и здраве за второ детенце съм сигурна, че ще го кърмя  дълго. Не съжалявам нито за миг, през трудностите които минах, за да стигнем до тук с кърменето!
Кои от нашата темичка са кърмачки още? Аз нещо изтървах края! Дано това не е повод за някой скандал, просто споделям и ми е интересно колко кърмачки останахме?! До тук се сещам за мен и Боряна.

Много дълго стана...
Хубав ден, момичета   bouquet

# 26
  • Мнения: 2 481
Ееех браво на вас Боби и Рони,аз също не се сещам за друг,но май има те ще си кажат....
А Емка да оздравява и и вземи някви витамини,аз давам всеки ден витамини на др.Тайс,със сокче...
Дано ни подмине  от тях че аз 2 дни бях парцал ,сега тя покашля и мисля днес да и дам и отделно и 1 ампула вит Ц,и нещо за гърло незнам какво чай от лайка незнам дали ще го иска...Та превантивно да го хвана




# 27
  • Мнения: 1 341
Сетих се за още кърмачки-Дидито и Пиги. Wink Hug
Ели, дано не е нещо сериозно при вас. Praynig

# 28
  • Мнения: 314
И аз ,и аз! Mr. GreenВсеоще удържам фронта. Joy

# 29
  • Мнения: 11 674
N_A_N™   Викито е точно на границата. В родилния дом ги водеха лъвчета, защото през 2006 знакът на лъва влизал на 22-ри или нещо такова.  Rolling Eyes Но аз не съм много сигурна. Все пак като ме пита някой казвам, че  е лъвче  Simple Smile.

Болните дечица да оздравяват   Heart Eyes

ПП: каква е паролата да кача и аз снимчица  Wink

Общи условия

Активация на акаунт