На ясла или удома, ЮЛЧЕТО крои беля.

  • 11 920
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Нанче и от мен със закъснение едно голямо честито.

Добре дошла на новата мама. welcome

Ивка мога да ти предложа Пиано бара в  Черно море.

Арлина не пишеш как върви обзавеждането Thinking

Ронка,много ми стана мъчно за Емка.Само не се шашкай,знам че си силна  Hug

Бета,пиши по-често,липсваш Peace

Преди няколко поста,писах за още една мама която очаква тази година бебче,но изглежда не я разпознахте с новия ник Надежда от Варна/Германия сега Мартини мама.

# 31
  • Мнения: 433
Ели,много е полезен чай от жълт кантарион или шипки.Аз друсам Алекс с косически дози натурален Витамин Ц-грейпфрут,портокал и киви.

# 32
  • Мнения: 2 484
Надето ще става втори път мама,ееее браво ,Айде Наде върни се тук ,ама тя сега ще е вдруга отчетна вечеееее,и аз искам ама не ми стиска!
Спокойна бременност! Hug

# 33
  • Мнения: 1 193
Бета, хич не се бутам, в челната тройка  Mr. Green Те, годинките ме ръчкат  Joy Сигурно, за това съм в депресия  Sad
Много ми е мъчно, като прочета за някое болно детенце  Hug
И от мен лека бременност на всички майчета Grinning Замислям се и аз за още едно, но май няма да ми издържат нервите  #Crazy
Имам едно питане, към мамите, с дечица вече в яслите - колко дни ви взимаха децата до обяд  newsm78 И дали са ги хранили там ( имам в предвид - закуска, обяд). Мен, нещо ме въртят, и съм намислила, да си поговоря с тях.
Тиция, оказа се, че няма места в този комплекс, та пиши отзив за Старосел - някакъв нов комплекс. Гледах в нета, но нямаше много инфо.
Да ви кажа, на моя нищо няма да му взема за утрешния празник, още съм се надула и ще поразмисля, като ме заведе на релакс  Twisted Evil
Рони, как е Емка - справя ли се с АБ?

# 34
  • Мнения: 1 440
Честито на бременлийките...аз онзи ден случайно разбрах, че и Асинка чака бебе... Hug Hug Hug

Аз скоро не се наемам, но имам желание за поне още едно дете Blush Сега си пийвам едно Куба Либре на компа и ми е кеф...Пипи заспа бързо днес и мама си почива....След като снощи алармата на една кола пищя от 21:00ч до 09:30ч и вече си мислех че няма да спре никога...Ама, направо се чудя как някой не я потроши тази кола...защото беше ужас цяла вечер #Crazy

Хайде лека на всички!

Ронка, цункай Ема от нас и кураж, бързо да се оправя!

# 35
  • Мнения: 1 341
Амери, АБ май взе да действа. Ема днес само 2 пъти вдига Т, на обед беше висока 39.3. Но това не попречи на Ема да се набеснее, тича, игра, гони кучето, сякаш нямаше никаква Т и не е болна.  Laughing Към 20:00 ч. вдигна 38.5, сложих свещичка и заспа. Сега не е топла, дано през нощта не вдига и да е тръгнало на оправия!  Praynig

Момичета, благодаря ви за подкрепата. Много е хубаво да чуеш мила дума когато си в труден момент. Една голяяяяяма и силна  Hug за всички ви от мен и Ема.

И аз си седя пред компа с чашка бира и релаксирам. Нали и бъбреци ме болят вече 5-ти ден, та биричката ми идва екстра. Наринче, наздраве!!!

Да ви се похваля...откакто мъжо замина не съм слязла от колата. Така добре се ошлайфах за тия 2 седмици, че чак не е за вярване....ама те хората са казали, че неволята учи. Е сега вече повярвах в тези думи. Пак имам избор де, или да маам гащи пеш или с градски транспорт и болно дете.  Crazy

# 36
  • Мнения: 433
Amerie,aз съм ходила на сТАРОСЕЛ И Е СУПЕР NaughtyДори другата седмица като ходим на Пловдивския панаир пак там ще отседнем за два дена Mr. GreenЗа Фенерите се правят резервации поне месец напред,а за празници-2-3 месеца #Cussing out
Ронка,ех че си надалеко ,та да му седнем заедно на по бира SadДано Емка се оправи,че от всичко е най-гадна температурата Sick

# 37
  • Мнения: 708


Честито на всички независимо какво празнувате.Много здраве, любов, разберателство и повече парички с джобчето Wink .
Наздраве

# 38
  • Мнения: 444
Привет и от нас! Hug

Чета ви редовно, но нямам време и настроение за писане...Преди три дни Дани започна да вдига Т., не по-висока от 38 и така 2 дни. После спря да вдига Т и започна да кашля. Вчеря бесня цял ден, направо си мислех, че почти е оздравял. Нощеска обаче ни разказа играта, сополи, давене, кашлица и сутринта Т 38,6. #Crazy Дойде доки и каза, че гърдите са му чисти, както и гърлото...сега смъкна Т и пак беснее, но се чудя защо така внезапно се влоши. Thinking Той за първи път ми вдига над 38 и чак сега видях какво е да гледаш отпаднало дете, заспиваше ми в ръцете...
Ронка Ти си герой! Дано Емето се оправи бързо! Аз на 38,5 Т се шашкам, камо ли ако вдигне 39 и отгоре, голяма паника съм. ooooh!
И така, хич не ми е празнично, ама довечера поне едно винце ще джусна.

Весел празник!
  bouquet

# 39
  • Мнения: 845
Честит св.Валентин момичета! Нека любовта винаги съпъства вашият живот! Бъдете щастливи!
Честит имен ден на вас с имена Валетнина и Валентин! Много щастие и късмет ви желая!

Чести Трифон Зарезан! Много запивки със щастливи усмивки!   Wink

# 40
  • Мнения: 1 294
Наздраве момичета!!!

# 41
  • Мнения: 1 341
Здравейте и от мен.

Нани, дано не е нещо сериозно с Дани.  Praynig Явно е нещо вирусно, ще го изкара леко, не се притеснявай.   Hug

Ема от снощи не е вдигала Т, явно АБ действа.

Аз също нямам настроение за празника. Но ще го уважа с чашка винце, в компанията на мъжо по скайпа.  Wink Телефонна любов въртим ние!  Joy

Честит празника! Нека любовта цари в семействата ви! Hug

# 42
  • Мнения: 11 703
Честит празник и от мен! Честит имен ден на всички валентинки!
                       Наздраве и от мен!




amerie    Каката като тръгна на градинка ми казаха три дни до обяд, за да може да свикне. И да имаше и закуска и обяд. Обаче тя свикна бързо и третия ден остана до края. Не знам при вас как е, но в Свищов така процедират.

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 14:21 от rummi_pl

# 43
  • Мнения: 1 241
Честит празник мили момичета! Бъдете здрави и щастливи!!!

# 44
  • Мнения: 708
момичета дайде да си разнообразим темата за нашия най-хубавия празник на Жената. Аз събота и неделя мога да помагам,но тук на работа нямам фотошоп ,а и не е удобно.Аз мисля да направя картички за бабите за да се порадват на внуците си особенно едната ще ги вижда само на сникмка. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт