Изненадаа...!

  • 2 833
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ха ха супер тема.На нас още не ни се е случвало,но никога не е късно Joy

# 16
  • Мнения: 774
 Grinning Още не ни се е случвало.

 При нас има врата в коридора, който води към спалнята, която се затваря само, когато нали... Синът ми е паркиран пред компютъра през това време. Ако има да пита нещо застава пред вратата и се провиква, ноо даже и не прави опити да влезе. Явно разбира, че се случва нещо, защото после пита:" А вие какво правихте в другата стая?", а ние:"Мии, говорихме си.", а той: " Ми добре".
 Все ми напомня за една сценка от "Аламинут": Детето стои на балкона, докато майка му и баща му се забавляват в хола. По едно време го чуват, че си говори с някой и го питат: " С кого говориш?", а то:"Ами с Гошко, и техните правят ...., та и той се чуди какво да прави на балкона".
 Та май и при нас е така Mr. Green

# 17
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И при нас се е случвало, спяхме в обща стая. Много конфузни ситуации. Като беше по-малък добре, но като порасна и започна да разбира - не беше много приятно да трябва да го лъжем.

# 18
  • София
  • Мнения: 39 764
Дияна не ни е хващала до сега. Но преди известно време ни беше питала "аве вие няма ли да правите секс?". Днес на РДто разбрах, че и другите деца задават подобни въпроси Simple Smile

Имахме само една смешна случка с Дияна. В началото бяхме на квартира, в гарсониера. Леглото на Дияна - залепено за нашето. Дияна да е била на около годинка. Правим ние каквото правим и аз казвам "ами ако сега Дияна се събуди и ни чуе". При което Дияна се изхили "ха-ха-ха" (на сън). Съответно и ние прихнахме след нея Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 746
Случвало се е веднъж, но синът ми беше на 2 годинки и не схвана ситуацията Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 114
не ни се е случвало още,но и детето е малко.
преди няколко дни говорим с братовчедката на мъжа. тя голяма устатница(на 33,мъжа й на 35г), а сина й- 10 годишно,много отракано дете. тя разказа следната история:
 една вечер към 12 го привикала и му казала строго:"ти няма ли вече да си лягаш?","що???", "еми,майка ти и баща ти от време на време правят секс!" "Че вие не сте ли вече стари???" Rolling Eyes Laughing

# 21
  • Мнения: 541
преди няколко дни говорим с братовчедката на мъжа. тя голяма устатница(на 33,мъжа й на 35г), а сина й- 10 годишно,много отракано дете. тя разказа следната история:
 една вечер към 12 го привикала и му казала строго:"ти няма ли вече да си лягаш?","що???", "еми,майка ти и баща ти от време на време правят секс!" "Че вие не сте ли вече стари???" Rolling Eyes Laughing

 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing е ние сме малки още и не ни е засичал, но ..... никога не е късно да се случи Rolling Eyes

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Не се е случвало до сега да ни "хваща".
Спи дълбоооко, пък сме през две затворени врати

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
И на нас не ни се е случвало още, но една приятелка ми разказа за 5 годишната им дъщеря с която спат в една стая.Та започнали мама и тате да .... и тя се събудила, изправила се в леглото си и им казала: "Какво правите, много викате и не мога да спа от вас!"  Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 51
Не ми се е случвало и се надявам да не се случи.
Приятелчета на дъщеря ми са "изненадвали" родителите си и след това бяха обяснявали на непросветените деца пред блока кое, как и защо. А някои от родителите изобщо не бяха разбрали, че са ги "шпионирали".

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Моята попита баща си- Тате, що бориш мама  Mr. Green  Joy Пък той й каза, че си играем и айде, нашата се намести при нас на спалнята  Crazy Да си играела и тя.

# 26
  • Мнения: 19 302
на нас още не ни се е случвало,но си спомням аз като малка играех на улицата и отивам да взема нещо от вкъщи,а то заключено.звъня на пожар на врата и излиза майка ми по хавлия.взех аз каквото трябваше,но след 5мин пак нещо ми дотрябва и пак заключено.пак майка отваря по хавлия.и така три пъти явно съм ги прекъсвала.представям си колкото е изнервящо  Joy

# 27
  • Мнения: 4 371
Все ми напомня за една сценка от "Аламинут": Детето стои на балкона, докато майка му и баща му се забавляват в хола. По едно време го чуват, че си говори с някой и го питат: " С кого говориш?", а то:"Ами с Гошко, и техните правят ...., та и той се чуди какво да прави на балкона".
 Та май и при нас е така Mr. Green
Хахаха, не съм го гледала това, много е яко.
По темата - хващал ни е Blush Гледаше детско уж, но цъфна в спалнята и ни попита какво правим. Гушкаме се казахме ние, той се метна отгоре ни, запрегръща ни и каза "Сладките ми бебета" Flushed До там със секса, когато е буден Laughing

# 28
  • Мнения: 2 614
Досега не се е случвало, въпреки, че спим в една стая!  Sunglasses

# 29
  • Мнения: 4 406
не ни се е случвало...
но приятели ни разказаха следната случка. прибират се лятото от работа- децата ги няма, предполагат, че са пред блока на площадката както обикновено... и се грабват на леглото, дето има ракла откъм главата... в разгара на упражнението мъжът вдига глава и вижда 4 очи да го следят от раклата...

Общи условия

Активация на акаунт