Юлчето е палаво дете, мирно да стои не ще

  • 8 143
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • sf
  • Мнения: 10 264
В предаването на М. Вачкова сега коментират кога е най-подходящото време да се роди 2-ро дете.Интересно е.
   hahaha я после разкажи,че няма как да го гледам, а ми е любопитно  Thinking

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 523
donsita, пробвай в http://picasaweb.google.co.uk/home - ние тука си качваме симките и клипчета.
и Александър се клати така  Joy Ама аз го подозирам, че понеже в сгъваемото легло така се люлееше и се научи.

# 47
  • sf
  • Мнения: 10 264
 arksi_ , не е от леголто, заложено им е в природата  hahaha

# 48
  • Мнения: 616
Хайде да взема да по напиша нещо и аз.
Първо честита месечинака на Виктор  bouquet
Днес водих Сашо на лекар че вече стана ужасна хремата му не може нито да спи нито да яде.Изписаха ни суметролин и зиртек .А колкото до говоренето и двамата не млъкват понякога ми се иска да си запуша ушите и да имам мир поне за малко Пешо непрекъснато нещо иска да ми разкаже или да му обяснявам а Сашо не спира да бърбори неговите си мам ,баб, и други такива които обаче са и доста високи децибели.
Започна да стои и по стабилно на дупето си.
Ох хайде че се увлякох  Blush

# 49
  • Мнения: 384
Кирова,тъкмо щях да питам какво ти е?Ама сега ми стана ясно,като писа за Сашко.Дано се оправи по-бързо.И аз съм в твоето положение,каката НЕ МЛЪКВА,ама дето вика мъжо по тва на мене се е метнала.  Mr. Green Никола не лази,стои прав и се задържа,затва и вчера го изпуснах.Щото го оставих изправен за миг до тоалетката на кака му да оправя нещо,той пък залитна и първо на дупе,после на тиква...Ама аз и неискам да лази,че имам вече фобия от лазещи деца.Ей,на пролет и да тръгва да ходи.Инъче си бъбри и издава различни звуци както и маммммм.
Вики,що ти е да знаеш,второто е факт!  Grinning Казаха,че малката разлика е добра за децата,но натоварваща за родителите.Изкефи ме коментара на един водещ,че колко време се чуди каква е ползата от по-малкия брат или сестра,в смисъл че по-малкия има полза от по-големия,ама не и обратното.Така,че ако трябва да избира би избрал да е по-малкия,всички му помагат и са му на разположение.И при нас с брат ми е така,надявам се да не направя Никола глезльо като всички вършим нещата вместо него.

# 50
  • Мнения: 12
Днес водих Сашо на лекар че вече стана ужасна хремата му не може нито да спи нито да яде.
Пожелавам ви бързо оправяне.
И ние сме с хрема от няколко дни - моето спасение помпичка за нос, която се включва към прахосмукачката. Звучи плашещо и драстично /както и на мен, когато за първи път чух за нея/, но върши чудеса. Понякога се чудя къде в това малко носле се събират толкова много сополи   ooooh!

# 51
  • София
  • Мнения: 3 414
Пожелавам ви бързо оправяне.
И ние сме с хрема от няколко дни - моето спасение помпичка за нос, която се включва към прахосмукачката. Звучи плашещо и драстично /както и на мен, когато за първи път чух за нея/, но върши чудеса. Понякога се чудя къде в това малко носле се събират толкова много сополи   ooooh!
От къде тоя уред дай инфо и снимки

# 52
  • Мнения: 12
Поръчах я по интернет. Мисля че магазинът се казваше DaNet. Точното название е вакуумна помпичка за нос Baby-Vac.

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 523
Ей ама се заинтригувах с тази помпичка за нос - при нас е АД като се чисти носа... Дори само да му доближа нещо и почва реееев и едно огъване на всички страни ...

# 54
  • София
  • Мнения: 3 414
Някое бебе след пентаксим да се е разсополивило и да е дигнало 37 Т?

# 55
  • Мнения: 12
Някое бебе след пентаксим да се е разсополивило и да е дигнало 37 Т?
Да, но само след първия прием.

Абе то и  тая помпа Жожо не е много щастлив, когато я види, но поне знам, че не го мъча напразно. Макар че имам чувството, че след няколкото дена хрема и процедури с помпичката, вече разбра, че му помага и не протестира толкова. А е възможно и самия шум на прахосмукачката да го плаши, защото днес се разплака и от включената сокоизтисквачка   Thinking
 Иначе  личната ни лекарка я видя и й я демонстрирах - остана много доволна от ефекта.

# 56
  • Мнения: 1 908
Неда, добре дошла  Hug
Вики, супер е ако са близнаци  Grinning
Ками, чашата му е с накрайник, на авент, не може от обикновена да пие  Grinning килимчето е на фишер прайс от джъмбо за около 50 лв - пастелни цветове, на килимчето има шумящи пеперуди, книжка и листенца, а се закачат още на едни лепкащи плюшено мече, свирещо пиле, огледалце и охлюв
За песента се чудим защото той иска unchained melody /Ками  Wink/, а аз Nothing`s gonna change my love, та трябва да измислим нещо компромисно, което и на двамата харесва еднакво...благодаря за предложенията
Днес водих фъстъчко на хомеопат да му направят профил и ако не дай си боже се разболее да се лекуваме така...после и на цитонамазка /след отлагането миналата седмица/, докторът каза, че всичко изглежда добре, матката се е прибрала напълно, но ще видим утре резултатите

Цитат
Естествено няма мира Ради има косми руси по тестисите и ни праща на ендокринолог  
една майка беше пуснала тема за това, но не мога да я намеря сега newsm78

# 57
  • Мнения: 616
Яна не е Сашко е виновен за гадното ми настроение друг е причината ама карай ще ми мине
marisasav исках само да ти кажа че благородно ти завидях винаги съм мечтала да се оженя в подобна рокля ,но уви ни ми се сбъднаха мечтите .
Неда добре дошла това чудо и мен ме заинтригува ще взема да ровна да проверя за какво става реч.

# 58
  • sf
  • Мнения: 10 264
Гоца, КИкосе разсополиви след едната Пентаксим. а 37 по принцип не е Т.

ние отпрашваме след малко към Патиланци. вече не ме свърта на едно място, искам лятоооооооооооооооооооооооо
а среща няма ли да си направим скоро?  Flutter

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 523
Иве, не знам за след Пентаксим, ама дребния е със сополи след 3та хипатитна ... Днес май даже са повече от вчера. Вече не ми се вярва да са зъби. От друга страна си спи спокойно ... (т.е. не е по-неспокоен от нормално).

Една тъпа съседка сега звънна и го събуди  #2gunfire  #2gunfire - Ники да бил видел некви лампи на стълбището - ама много мразя така - какъв е проблема да се викне майстор и да му се плати.

Общи условия

Активация на акаунт